Skocz do zawartości


Zdjęcie

Łańcuszki itp


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

budo_morfen_usuniety
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Łańcuszki itp
A co myślicie o wykorzystaniu łańcuszków które macie u spodni i na szyii do ataku na gości Świetnie tnie po twarrzy a przy większych gabarytach masowych niemalże jak bicz papieros
  • 0

budo_słoniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1975 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Łańcuszki itp
Pomysł wydaje mi się lekko naciągany. Ewentualnie jako odwracacz uwagi, ale szkoda tym sobie zajmować rękę, którą można wykorzystać jako dużo skuteczniejsza broń.
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Łańcuszki itp
Chyba, że nosisz tzw. krowiaka o długości co najmniej 2m. :)
  • 0

budo_sidd
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Łańcuszki itp
Jak wpadł na niezłych fighterow łancuch skonczyłbym odpinac od spodni w karetce
  • 0

budo_777
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dolny Śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Łańcuszki itp

A co myślicie o wykorzystaniu łańcuszków które macie u spodni i na szyii do ataku na gości Świetnie tnie po twarrzy a przy większych gabarytach masowych niemalże jak bicz

Daj spokój.
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Łańcuszki itp
Witam.

Jezeli juz urzywac lancuszka (rozumiem ze chodzi o cos jak od kluczy) to najlepiej zawinac na rece znaczy na knykciach (najlepiej na knykciach). Daje to niezle dociazenie reki (kluczer bierzesz w lapke) i do tego masz "twardsze" uderzenie ... Lecz musisz zdazyc zawiazac .. nie warto ryzykowac bo sa z tego za male korzysci .. jezeli jednak masz czas ...

Aha co do bicia lancuchem jako "biczem" to nie radze jezeli nie umiesz ... z tym jak z "nunczaku" (sorx zapomnialem jak sie pisze a nie chce mi sie szukac) jezeli nie umiesz sie tym posluzyc to mozesz sobie zrobic wiecej krzywdyt niz komus ...

Pozdrawiam.
  • 0

budo_lowkick
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Łańcuszki itp

Jezeli juz urzywac lancuszka (rozumiem ze chodzi o cos jak od kluczy) to najlepiej zawinac na rece znaczy na knykciach (najlepiej na knykciach). Daje to niezle dociazenie reki (kluczer bierzesz w lapke) i do tego masz "twardsze" uderzenie ... Lecz musisz zdazyc zawiazac .. nie warto ryzykowac bo sa z tego za male korzysci .. jezeli jednak masz czas ...


sproboj sobie zalozyc kurek od hydrantu czy innego zaworu na palce, cos jak kastet i uderzyc w sciane, nie musi byc mocno. jesli nie polamiesz sobie palcow to bedzie cie bardzo bolec.
  • 0

budo_cajun
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 61 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Łańcuszki itp
Kiedyś młodzież używała do walki łańcuchów rowerowych. Może i teraz używają, ale nie spotkałem się z tym. Co wy na to?
  • 0

budo_jagas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 120 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Łańcuszki itp
moich kumpli z uczelni kiedyś skroili goście z łańcuchami od piły spalinowej.

nawet nie sprawdzali czy można się przed tym bronić...
  • 0

budo_radosna
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wejherowo

Napisano Ponad rok temu

Re: Łańcuszki itp
hmm... do ataku? no nie wiem, moze sprobowalabym sie tym w jakis sposob bronic, ale zaczepiac nikogo nie bede :P
  • 0

budo_proxopata
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 225 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano Ponad rok temu

Re: Łańcuszki itp
Jeśli uzywac takiej "broni" to wybralbym punkowy pasek cwiekowany - jak szybko odepniesz i wezmiesz w lape to dziala lepiej niz lancuszek
Zdjecie ponizej
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_firestarter
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Łańcuszki itp
osobiscie bym nieradzil, bo w wiekrzosci przypadkow agresorow jest conajmniej 2, jak jeet jeden to radzisz sobie sam albo zwiewasz, albo dajesz przyslowiowe 2 zeta, jak to sobie wyobrazasz, jak do CIebie podchodza to staja bardzo blisko i co wyciągasz lancuch zanim go zdazysz uzyc posypi esie lawina ciosow na oslep gdzie popadnie zabiora ci lancuch i cie ztluką strasznie :?
  • 0

budo_imadło
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 336 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Łańcuszki itp

Witam.

Jezeli juz urzywac lancuszka (rozumiem ze chodzi o cos jak od kluczy) to najlepiej zawinac na rece znaczy na knykciach (najlepiej na knykciach). Daje to niezle dociazenie reki (kluczer bierzesz w lapke) i do tego masz "twardsze" uderzenie ... Lecz musisz zdazyc zawiazac .. nie warto ryzykowac bo sa z tego za male korzysci .. jezeli jednak masz czas ...
Pozdrawiam.

hehehe to już wtedy tych kłykci nie masz jak uderzysz w coś twardego (czoło) rani tak samo ciebie i agresora.
A co do "kranów" to musze powiedzieć, że sie świetnie sprawdzają tylko musi być duży. Mój kolega rególarnie tego urzywa :)
Pozdrawiam
  • 0

budo_folken
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Łańcuszki itp

Mój kolega rególarnie tego urzywa :)
Pozdrawiam


wow mozna prosić o szczegóły????????????? :wink:
  • 0

budo_imadło
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 336 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Łańcuszki itp
Sorki ale chyba sie robie wtórnym analfabetą
Napisze jeszcze raz :regularnie używa" :)
Troche sie spieszyłem i wyłączyłem opcje myślkenie :)
  • 0

budo_piaba
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Łańcuszki itp
Uwazam,ze te dyskusje:lancuszki,dlugie wlosy itd. na ulicy sa lekko absurdalne,bo w walce mozna uzyc wszystkiego,nawet zegarka(np. BJJ) i przeroznych innych niepozornych rzeczy,ale kto to w ogole robi.Mysle,ze jakis lancuszek jest za lekki,by powalic kogos albo zadac mu powazna kontuzje.Nie uwazacie,ze lepiej po prostu walczyc calym cialem,niz probowac rozwalic kogos lancuszkiem?!
  • 0

budo_|mm0rta|
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Łańcuszki itp
Ja tak własnie uważam :)
- Pozdrawiam ...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024