Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem qmpeli...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

budo_lbartekl
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 637 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3city

Napisano Ponad rok temu

Problem qmpeli...
Spotkałem dzisiaj swoją sąsiadkę, która nieco nerwowa opowiedziała mi swoją nieciekawą przygodę. Właściwie to trzy.
Otush wracając z korków, wieczorem, autobusem zauważyła, że 3 kolesi dziwnie sie na nią gapi. Wysiadła i szybkim krokiem zaczęła zmierzać do siebie, przez nasze wspaniałe osiedle domków jednorodzinnych. Kolesie szli za nią pół drogi, potem dali sobie spokój. Sytuacja powtórzyła się. Tym razem "odprowadzili" ją prawie pod sam dom, rzucając niby po cichu jakieś głupie teksty. Za trzecim razem juz chyba przegięli i zaczęła uciekać, a oni za nią! Wystraszyli się jej sąsiada, który akurat wyszedł na spacerek z psem.
No i ta nieszczesna dziewczyna pyta się mnie co robić... Na początku zbaraniałem :oops: :wink: , potem rzuciłem jej kilka banalnych rad, na które odparła: "łał, sama na to wpadłam...". W końcu zaproponowałem jej, że zakamufluje się w tym autobusie z jakimś kumplem i wiadomo... :roll:
Co tu mądrego da się zrobić?

Pozdrowienia.
  • 0

budo_lowkick
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem qmpeli...
dobry pomysl masz z tym, zeby zaczekac na kolesi w autobusie. tylko nie wiadomo, czy sie zjawia. ale jesli juz, to lepiej byc trzech na trzech, a wtedy... łomot jak sie patrzy
  • 0

budo_rosomak
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem qmpeli...
warto by ich potem "spisac", zeby nie wpadlo im do glowy mscic sie na dziewczynie.
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem qmpeli...
niech idzie z tym na policje. powaznie.
  • 0

budo_robertp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem qmpeli...

Co tu mądrego da się zrobić?


Poczytać forum "Samoobrona kobiet', ze szczególnym uwzględnieniem postów Pawła Droździaka.
Wejść na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] wpisać w wyszukiwarke "Paweł Droździak" szukać w gazeta.pl, poczytać, wydrukować koleżance.

Na mój niefachowy rozum, wstrzymaj się z oklepaniem kolesi. Obstaw panienkę (z kumplem, weźcie coś - gaz itp. nic mocno ofensywnego, gdyby goście chcieli ją skrzywdzić, pewnie już by to zrobili). Jak kolesie wyjdą za panienką, to "udajcie", że ją spotykacie a do nich na luzie, że panienkę straszą i ona już chciała dzwonić, żeby ojciec z psem po nią na przystanek wychodził itd. Obić zawsze zdążycie. Możecie też trzymać się w cieniu i niech dziewucha zagada. Na razie to wygląda na cholernie głupią, ale "zabawę". Armaty zostaw na potem.
  • 0

budo_marta
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1028 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wwa
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem qmpeli...

gdyby goście chcieli ją skrzywdzić, pewnie już by to zrobili

Prawda.

Na razie to wygląda na cholernie głupią, ale "zabawę".

Mao wiadomo, a kim, skad sa Ci kolesie?
Moze to jakies podworkowe "amory"?
  • 0

budo_misman
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 629 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto, Dybowo, Knurów, inne... ;)

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem qmpeli...

Spotkałem dzisiaj swoją sąsiadkę, która nieco nerwowa opowiedziała mi swoją nieciekawą przygodę.
[...]
W końcu zaproponowałem jej, że zakamufluje się w tym autobusie z jakimś kumplem i wiadomo... :roll:
Co tu mądrego da się zrobić?


Wiesz, gdzie mnie szukac... :wink: :) 8)
Oczywiscie w razie jakby co, to my jak gdyby nigdy nic... 8)
  • 0

budo_lbartekl
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 637 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3city

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem qmpeli...
poklon tnx za wszystkie rady. Misman- w razie czego bedę pamiętać również o Tobie :-)

gdyby goście chcieli ją skrzywdzić, pewnie już by to zrobili

A może chcą, ale "brak im jaj"? Może zbieraja się na odwagę...? :wink:
  • 0

budo_cougar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TRÓJMIASTO

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem qmpeli...

[
Poczytać forum "Samoobrona kobiet', ze szczególnym uwzględnieniem postów Pawła Droździaka.
Wejść na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] wpisać w wyszukiwarke "Paweł Droździak" szukać w gazeta.pl, poczytać, wydrukować koleżance.

do powyzszych rad dodałbym jeszcze w razie ataku powiedziec (jakby jej dali chwile czasu) magiczne zaklęcie -"abrakadabra Paweł Drozdziak" i wtedy goście powinni zaczac drżeć i dac jej spokój...
pomyśł z czasowym obserwowaniem dziewczyny i namierzeniem gości jest idealny..nie wiadomo tylko jak sie skończy takie spotkanie dlatego proponowałbym nie zaczynac rozmowy (walki?) jesli nic jej nie zrobia ale pójśc za nimi i ustalic gdzie mieszkaja..dopiero potem,jesli nie zbastują pogadac z nimi na zasdzie "wiem gdzie mieszkasz kolego i sie przedemną nie ukryjesz"...to powinno lepiej skutkowac niz walka z anonimowymi osobami..wręcz powinno sparalizowac ich ruchy bo nie doceniamy zaskoczenia osob gdy dowiadują sie , że my wiemy o nich wszystko a oni o nas nic...
  • 0

budo_ld
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 171 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Danzig

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem qmpeli...

poklon tnx za wszystkie rady. Misman- w razie czego bedę pamiętać również o Tobie :-)

gdyby goście chcieli ją skrzywdzić, pewnie już by to zrobili

A może chcą, ale "brak im jaj"? Może zbieraja się na odwagę...? :wink:


witam jeszcze powiedz na jakim to sie dzieje osiedlu bo sa niebezpieczne i niebezpieczniejsze ;) .
A co do tego ze juz by jej cos zrobili to oni wpierw chca "wybadac sytuacje" czyli zobaczyc gdzie mieszka, czy kogos spotyka, czy zawsze wraca o tej samej porze, wiec lepiej jednak jakos tych kolesi nastraszyc bo moze sie okazac ze potem moze byc za pozno.

Nie wiem czy juz nie jest za pozno ale dopiero sie zarejestrowalem na forum.
  • 0

budo_francos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 247 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem qmpeli...
Tez mi sie tak wydaje ze oni najpierw robia sobie rozpoznanie terenu.

Lepiej sie przyjrzec tym chlopaczkom zanim cos zrobia. :balisong2:
  • 0

budo_cougar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TRÓJMIASTO

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem qmpeli...
no i jak sie to wreszcie skończyło ???????????????????????????????????
  • 0

budo_misman
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 629 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto, Dybowo, Knurów, inne... ;)

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem qmpeli...

no i jak sie to wreszcie skończyło ???????????????????????????????????


Nie skonczylo sie, bo pewnie nawet nie zaczelo.. :roll:
  • 0

budo_wioslo
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 91 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ziemia

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem qmpeli...
tak jak którys z przedmówców wsiasc do autobusu wysiaść jak zobaczy sie ze chłopaki coś kombinuja krutki podjazd persfazja ustna:) i bedzie po kłopocie a i jeszcze buty im zaje**ć niech na boso za kare wracaja do domu
  • 0

budo_telex
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 676 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem qmpeli...

tak jak którys z przedmówców wsiasc do autobusu wysiaść jak zobaczy sie ze chłopaki coś kombinuja krutki podjazd persfazja ustna:) i bedzie po kłopocie a i jeszcze buty im zaje**ć niech na boso za kare wracaja do domu


ha, ha, ha :) :) :)

Dobre masz checi, naprawde... ale przemysl to jeszcze.

ps Czy moze Twoja ksywka odzwierciedla ostatnia rzecz jaka zapamietales ? :wink: :)
  • 0

budo_wioslo
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 91 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ziemia

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem qmpeli...
to tylko przekolorowana wersja:) ale zawsze ktoś cos może z tego zmixować:)
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem qmpeli...
:) )))))
  • 0

budo_zekiet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 415 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław Wrocław piękna okolica Gdyby nie Warszawa była by stolic

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem qmpeli...
Na razie kolesie tylko chodzą za nią i gadają. Ale jeśli czegoś poprubują, to mogą jej zrobić poważną krzywde!! Działanie profilaktyczne w postaci zastraszenia i wybicia z głowy głupich myśli jest jak naj bardziej na miejscu i może uchronić dziewczynę prtzed tragedią na całe życie. :(

:lol: Możecie przyczaić się na nich i delikatnie zagadać, że ona się boi, że to nie byle kto ale znajoma "szefa" i takie tam drentwe historie. :)

:evil: Ale jak któryś warknie to skuć im gęby i pospisywać z dokumentów nazwiska i adresy. :evil:

Niech nie myślą , że to żarty lub że na frajerów i lalusi trafili!!

O kobiety trzeba dbać!!!! A jak ktoś coś nie tak to.... kula w łeb i do piachu ( żartuje oczywiście). :twisted:
  • 0

budo_cougar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TRÓJMIASTO

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem qmpeli...

:evil: Ale jak któryś warknie to skuć im gęby i pospisywać z dokumentów nazwiska i adresy. :evil:

:

mysle , że powinno byc odwrotnie : najpierw ustalic kto to a póżniej skuc mordy....
a)moga nie miec dokumentów
B) w razie czego wiedzac o nich wszystko mozna sie wytłumaczyc, że juz wczesniej były prowadzone rozmowy z nimi i dostali ostrzeżenie które widocznie nie poskutkowało.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024