Skocz do zawartości


Zdjęcie

Forum sie wypala


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

budo_bujin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 859 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Berlin

Napisano Ponad rok temu

Forum sie wypala
Coraz banalniejsze tematy, coraz mniej oryginalnych mysli, coraz wiecej personalnych uwag. Spojrzmy prawdzie w oczy: jest coraz nudniej. Przedyskutowalismy juz mase rzeczy, technikalia wrecz wielokrotnie; znamy juz specyfike dyskutantow, wiemy, czego mozna sie po stalych uczestnikach dyskusji spodziewac. stawiamy czola rutynie.
  • 0

budo_garry
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Forum sie wypala
Uważaj bo aiki da ci bana :]

Tak na marginesie trzeba by chyba świezej krwi. Albo wyciąganie co smaczniejszych kluchów z archiwum.
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Forum sie wypala
Bujin to normalne dla kazdego zamknietego forum. Zamknietego - bo istnieje ograniczona ilosc osob ktore moga cos sensowengo powiedziec. Gdyby byl to temat bardziej ogolny byloby bardziej roznorodnie. Ale nie jest.
Jedyna droga do tego by bylo mniej nudnie to napisanie czegos ciekawego a nie czekanie az Szczepan napisze 4 nowe watki, sam sobie zaprzeczy i dwa z nich zamknie.
Usiasc na dupie i mowic ,ze marazm to minimalizm. :-)))))
Popatrz... Smail sie odwazyl i napisal 3-4 nowe watki.. i juz sie znalaz kolega ,ktory z czystej bezinteresownej zlosliwosci nawrzucal mu od banalow i tandet.
O "inżynierii" aikido trudno rozmawiac ,bo neiwielu z nas ma o tym pojecie. Pozostaj wiec temat 'środka" czyli usrednienie poziomu i takie sa konsekawencje.
Nie ma co lamentowac.. trzeba cos napisac.. z sensem czy bez.. wyjdzie to "w praniu" .
  • 0

budo_sid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1086 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Forum sie wypala
Skoro na forum zostały już przedyskutowane wszystkie aspekty SW. To nadszedł czas by stworzyć własną szkołę. Najlepszą z dotychczas powstałych! To forum, to ogromna skarbnica wiedzy. Głupio by było tego nie wykorzystać. A "forum-do" stałoby się ostatnim krokiem w ewolucji SW!!! :)
  • 0

budo_sid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1086 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Forum sie wypala
Co w na to???
  • 0

budo_bujin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 859 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Berlin

Napisano Ponad rok temu

Re: Forum sie wypala

Tak na marginesie trzeba by chyba świezej krwi.


To moze rekrutacje zrobimy :) ?

Nie chodzi o narzekanie, a obserwacje, ze wkroczylismy w rzeczona faze funkcjonowania forum. Sam naleze do forumowiczow o najwiekszym stazu i wydaje mi sie takze, ze na temat aikido mam cos do powiedzenia. Niemniej jednak 4 watki pod rzad zalozone przez Smaila swiadcza o jednym: poszukiwaniu tematu na sile. So sieht es aus.
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Forum sie wypala
ale lepiej szukac niz nic nie robic.. albo usiasc i narzekac. To chyba proste.
  • 0

budo_mr smail
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3937 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: Forum sie wypala
Widzisz moze i na sile, ale po wstepnym obrzucaniu banalami nagle sie okazalo ze jest cos do powiedzenia - padlo (jak dla mnie) pare ciekawych rzeczy, szkoda tylko ze sie nagle wypalilo...

no cuz sprobowalem i ciesze sie z tej proby , bo mnie dala satysfakcje - nie jestem spelniony. ale usatysfakcjonowany...

ale faskt ze powoli wchodzimy w etam gotowania sie we wlasnym sosie,,,
  • 0

budo_garry
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Forum sie wypala

Jedyna droga do tego by bylo mniej nudnie to napisanie czegos ciekawego a nie czekanie az Szczepan napisze 4 nowe watki, sam sobie zaprzeczy i dwa z nich zamknie.


Więc jednak przynajesz ze wątki Szczepana są dla Ciebie ciekawe, co za odmniana.

Usiasc na dupie i mowic ,ze marazm to minimalizm. :-)))))
Popatrz... Smail sie odwazyl i napisal 3-4 nowe watki.. i juz sie znalaz kolega ,ktory z czystej bezinteresownej zlosliwosci nawrzucal mu od banalow i tandet.


Nie chce zaczynać od nowa, ale jak widać choćby po refleksji bujina cośw tym jest. Z wątku tego wnioskuje, że moje zarzuty były jak najbardziej słuszne.

O "inżynierii" aikido trudno rozmawiac ,bo neiwielu z nas ma o tym pojecie. Pozostaj wiec temat 'środka" czyli usrednienie poziomu i takie sa konsekawencje.


Nikt niczego nie powinien uśredniać, tylko dyskutować na takim poziomie na jakim potrafi. Ja zawsze staram/łe się odpowiadać rzetelnie zgodnie z moją wiedzą, zwrócie uwage kto tu najczęsciej odsyłał do googla (podpowiedz 'Aiki'). Jak on wogóle śmie mi wytykać złośliwość, Na pytanie o bokken smaila tez moglem podac adres googla, ale znaczyłoby to o tym ze mam niewiadomo jakie o sobie mniemanie (zwróćcie uwage komu wytykała mitomaństwo Astor), a tak nie jest. Ze Smailem w necie znamy sie juz dość długo, więc uważałem że moja uwaga odnosnie poziomu pytan jest jak najbardziej sluszna.

Nie ma co lamentowac.. trzeba cos napisac.. z sensem czy bez.. wyjdzie to "w praniu" .


A potem pozostaje przegrabywać sie przez tony badziewa w nadziei na jakąś perełke. Cóż widać i dyskutowanie na forum musie być żmudne i nudne jak flaki z olejem. Powiedzcie mi tylko jak w takiej sytuacji kogoś zaprosić na te forum. Zwróćcie uwage ile fajnych ludzi olało już bezpowrotnie te forum właśnie z tego powodu.
  • 0

budo_garry
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Forum sie wypala

Widzisz moze i na sile, ale po wstepnym obrzucaniu banalami nagle sie okazalo ze jest cos do powiedzenia - padlo (jak dla mnie) pare ciekawych rzeczy, szkoda tylko ze sie nagle wypalilo...


Tak jak móiłęm nie sposób było na tak postawione pytania dyskutować.
Każdy rzucił regółke, z książki ze strony. Moje wątki też leżą :), ale mam przynajmniej w zanadrzu jakieś pytania które może owe wątki ożywią :)

no cuz sprobowalem i ciesze sie z tej proby , bo mnie dala satysfakcje - nie jestem spelniony. ale usatysfakcjonowany...


Pierwsze koty za płoty ;)
  • 0

budo_mr smail
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3937 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: Forum sie wypala
no wlasnie

aha gdzies tam podales mi reke n azgode - przyjmuje (niechetnie ale... :) :) :) )
  • 0

budo_krzeslav
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stolyca

Napisano Ponad rok temu

Re: Forum sie wypala
Moja rada na odświeżenie forum. Skasować stare posty, albo lepiej je spakować (zip) i schować w czeluściach Vortalu. Nie będzie takich gadek:

- Eeeeee mmmmmm Dzień dobry. Chciałem się dowiedzieć co to jest kotegejszi i czy działa na dresiarza?

Odp:

- Gupi jesteś, dyskutowaliśmy o tym fafnaście miesięcy temu, sprawdź se w archiwum.

Chwilami forum przypomina znudzone koło gospodyń wiejskich. Wszyscy się znają (no, prawie), wszystko wiedzą i najwyżej mogą sie pokłócić o to, kto jest większym miszczem.
Proponuję, żeby nie tworzyć tematów na siłę, za to dać szansę nowicjuszom, którzy może woleliby się dowiedzieć czegoś konkretnie, a nie gmerać w tysiącach tematów. Starzy wyjadacze mogą po prostu sie wyłączyć, jeśli oklepane tematy ich nudzą. Oczywiście dobre rady na miejscu, tak samo jak przekazywanie szacownej tradycji i mrożące krew w żyłach anegdoty.
A poza tym, spędzajcie więcej czasu w dojo, a mniej przed kompem :) .

Powyższy post nie miał na celu obrazy niczyjej miłości własnej, proszę mi nie zawracać głowy pretensjami
  • 0

budo_sid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1086 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Forum sie wypala

... i najwyżej mogą sie pokłócić o to, kto jest większym miszczem.

Jak to??? Wiadomo, że JA!!! :) :wink:
  • 0

budo_gregorm7
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Legnica

Napisano Ponad rok temu

Re: Forum sie wypala
Bardzo podoba mi się propozycja krzeslav'a. Co do starych wyjadaczy, to mnie osobiście nie przeszkadzają, ale prawdą jest to, że często zanim mniej doświadczeni użytkownicy forum rozwiną pytanie, lub sprecyzują swój post są gaszeni przez bardziej doświadczonych kolegów w stylu jaki podał krzeslav. Późniejsze wyjaśnianie do swoich poprzednich postów przypomina mi trochę język polski i poezję czyli: "co autor miał na myśli", tyle, że autor żyje i sam je wyjaśnia (i całe szczęście, bo dopiero by było).
Poza tym często jest tak, że jak ktoś widzi nowego użytkownika to z góry zakłada, że żółtodziób w sztukach walki a wcale tak nie musi być i nie jest. Często jest tak, że dopiero teraz ma dostęp do netu i wdziera się na forum nie zawsze tak jak by chcieli tego inni użytkownicy. Jednak sądze że w nich jest nadzieja, a przynajmniej powinna być i nie mówię dlatego, że sam jestem na forum od niedawna, ale tak po prostu uważam.
  • 0

budo_ubik
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Forum sie wypala
właśnie... :D
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024