Skocz do zawartości


Zdjęcie

Krakowskie Ving-Tsun


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
89 odpowiedzi w tym temacie

budo_jarek m.
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rząski k. Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Krakowskie Ving-Tsun
Witam.
Tak se czytam i czytam te forum a tu same beznadziejne tematy, ten tagika czy jak mu tam takie pierdoły z sieci czasami wyciąga ze mógłby tego nie zamieszczać, może ktoś wreście rzuci jakimś tematem sensownym z zakresu VC lub WC?

Wiem! marudze ale nudno tu !!!!
narka
  • 0

budo_heraklit
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:niebyt

Napisano Ponad rok temu

Re: Krakowskie Ving-Tsun
Pan Andrzej Szuszkiewicz mówi o sobie: Jestem uczniem Mistrza Didier Beddara. Zakładam, że techniki (kombinajca bloków i uderzeń na manekinie łącznie z interpretacją) prezentowane na łamach Samuraja pochodzą z arsenału pomysłów p. Szuszkiewicza. Czy aby nie wystawiał on w ten sposób złego swiadectwa swojemu Mistrzowi?
  • 0

budo_jarek m.
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rząski k. Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Krakowskie Ving-Tsun
Witam ponownie!
Pytanie do DarSita;) z racji ze nie moge wysylac prywatnych wiadomosci, nie wiem czemu? to zadam ci kilka pytan odnosnie seminarium:
Ewentualnie prosiłbym o przysłanie mi e-maila a ja odpisze, bedzie latwiej;)
1. czy jest znana dokładna data tego seminarium?
2. Luboń - Krzysztof Kasprzak, jak sie z nim skontaktować?
3. jak wyglada sprawa noclegów? zapewnione, we własnym zakresie?
4. ogólne zasady, i taki tam?
  • 0

budo_wij
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 97 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krakowskie Ving-Tsun
Czesc wszystkim
Pozwol Jarek M ze odpowiem na twoje pytania:
1. w dalszym ciagu aktualna jest data 17-18 maja
W pierwszy dzien zajecia odbywaja sie od 16-20 (oczywiscie mniej wiecej)
Drugi dzien: 11-15 (tez mniej wiecej :) )
2.cena dwu dniowego seminarium to 30 euro.
3.nocleg darmowy na sali gimnastycznej
4. mozliwe jest wykupienie trzech posilkow za 20 zl.
  • 0

budo_yareck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Paryz

Napisano Ponad rok temu

Re: Krakowskie Ving-Tsun

Pan Andrzej Szuszkiewicz mówi o sobie: Jestem uczniem Mistrza Didier Beddara

nie wiem co Pan Szuszkiewicz naucza powiem tylko, ze SiFu Beddar uwaza go za swego ucznia. Wydaje mi sie, ze jesli ktos ma jakies zazalenie do zlozenia to niech sie zglosi do P. SZ, lub tez do SiFu Beddar'a, aby go uswiadomic o wyczynach swego ucznia! nie sadzicie, ze tak bedzie lepiej? albo podwazcie zwyczajnie jego interpretacja, albo sprobujcie pokazac wlasne?
pozdrowionka i bez zalu :wink:
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Krakowskie Ving-Tsun
tak to wlasnie jest w tej polsce, gdzie dwoch jest przedstawicieli i kazdy inaczej interpretuje. powstaje przez to chora dyskusja i podejrzenia wywolane przewaznie przez zazdrosnych uczniow lub zawistnych osob trzecich - zwiazanych lub nie organizacyjnie. podobnie bylo w mojej organizacji. ech, polaczkowo...
  • 0

budo_jarek m.
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rząski k. Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Krakowskie Ving-Tsun
Witam!. Ciesze się że data seminarium jest mniej więcej ustalona i jak będą jakieś zmiany w dacie to poinformujecie, ale nadal chciałbym się jednak skontaktować z organizatorem tego seminarium, czyli p. Krzysztofem Kasprzykiem z Lubonia (bo tam ma być te spotkanie) a w ciemno nie pojade!, także dzieki za info.
narka
  • 0

budo_wij
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 97 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krakowskie Ving-Tsun
Jarek M- jesli mozesz to podaj adres swojego maila badz nr gg, dostaniesz na niego potrzebne informacje
  • 0

budo_anitata
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krakowskie Ving-Tsun
Przeprowadziłem się niedawno do miejscowości k. Krakowa a wczesniej dość długo uczyłem się Ving Tsuna z przekładu Leung Tinga. Teraz mając możliwości chciałbym kontynuować nauke wschodnich sztuk walki w Krakowie.
(...)
Moja prośba jest następująca:
Chciałbym żebyście mi doradzili odpowiednią szkołę, powiedzieć coś o treningach (wielkość składki jak podacie, to też się nie obraże;)) i pare słów o swoich masterach, także będe wdzięczny.
Wielkie dzięki i do usłyszenia.[/quote]
(...)

Po nieudanej próbie przesledzenia o co chodzi uczestnikom tego wątku proponujemy Ci udać sie w Krakowie kolo Teatru Bagatela na ul. Loretańską do szkół łączności-energetyki co s kolo tego (technikum? naprzeciwko kosciola Kapucynów, ale nie do podstawówki!!) o godz 20ej w PN SR albo WT CZ (nie jestem pewien, jeden z dwu wariantów) gdzie zajęcia prowadzi sihing, który uczy sie juz czas pewien od Sifu Kun Istvana i utrzymuje z nim kontakt (w tym treningowy a nie tylko mailiki ;) ). Kun Istvan jest klasa sam dla siebie ze wzgledu na jego umiejetnosci, doswiadczenia i zaangazowanie. Zobaczyc Kun Istvana i zmienia sie optyka patrzenia ten styl. Poza tym sam wybierz, wiesz gdzie, kiedy a czy skorzystasz... to juz twoja sprawa. uczen ktory nie jest zdetewrminowany nie znajdzie drogi do swojego mnauczyciela. kwestia czy polecamy czy nie polecamy nie ma tu miejsca - mozesz pojsc i samodzielnie zadecydowac. Jak to w Małym HohgKongu-Krakowie: nie wierz gebie połóż na zębie
IRA i An
  • 0

budo_wingtsun
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 667 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Krakowskie Ving-Tsun
hej, odpowiedziałaś na post sprzed 2 lat, gratuluje :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024