Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ciśnienie podczas nurkowania;)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

budo_taketa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ciśnienie podczas nurkowania;)
No to pokolei :

Bronson : z ta termoklina mi sie pomylilo a ten tekst to nie byl w sensie ze mial opazenie tylko ze go czul jakby go popazylo ( jezeli napisalem niescisle to przepraszam ) ...

Robert P : Muwilismy o schodzeniu bez osprzetu a podstawowym tematem bylo to czy jest ebzpiecznie zejsc na taka glebokosc ... bow edlug mnei zejsc sie da ( male trudnosci ) ... ale trudniej wyplynac.
  • 0

budo_robertp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ciśnienie podczas nurkowania;)

Robert P : Muwilismy o schodzeniu bez osprzetu a podstawowym tematem bylo to czy jest ebzpiecznie zejsc na taka glebokosc ... bow edlug mnei zejsc sie da ( male trudnosci ) ... ale trudniej wyplynac.


Pod górkę trudniej :wink: , jak zawsze.
Takie głębokości (4-5m. basen, przejrzysta, ciepła woda) , przy minimalnej wiedzy i wyszkoleniu (zejście "scyzorykiem", przedmuchiwanie uszu, uwaga na dopasowanie okularów pływackich - nie chcesz mieć oczu jak Kermit żaba) są bezpieczne - na ile woda jest bezpieczna.
A na pewno nie grożą (przy pilnowaniu uszu, zatok i oczu) negatywnymi skutkami zdrowotnymi.
  • 0

budo_santiago
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 333 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Ciśnienie podczas nurkowania;)
No to tak jak napisal taketa: wszystko jest do wytrenowania. Ja bylem w polskim jeziorku na 8m bez sprzetu: ciemno, zimno, do domu daleko. Ale musialem bo by mi kursu nie zaliczyli 8) To sie da zrobic. W naszych wodach jest b. duza presja psychiczna. Jest ciemno, zimno i przychodzi mysl "jestem cholernie gleboko nie dam rady wrocic" ale daje sie :) Poprostu MUSI sie dac 8)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024