Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tresc przekonan o przemocy seksualnej


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
66 odpowiedzi w tym temacie

budo_hondaker
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Tresc przekonan o przemocy seksualnej

wlasnie ,w zniechecaniu do siebie jestem mistrzynia :)
co do wieczornego spacerowania po molo z Cougarem,no nie wiem,czy jak mnie zobaczy to bedzie mial na to ochote,hehe,w koncu paskuda jestem


Paskuda, nie paskuda - jak postawisz w rewanżu druga pizzę i coś słodkiego, to będziesz piękna, ponętna i inteligentna (lata praktyki). a ze spaceru nie możesz zrezygnować, bo to będzie bardzo ważna praca naukowa w zakresie samoobrony pt. ,,Praktyczne pożytki wynikające z wykorzystania męskiej obstawy policyjnej w trakcie przemieszczania się po słabo zaludnionych trasach miejskich, z użyciem czynnika doświadczalnego znanego miejscowym elementom przestępczym".

Wyniki badań przedstaw na forum, bo chciałabym wiedzieć czy brać się za jakieś treningi (czego nigdy nie robiłam) czy szukać jakiegoś wolnego, przystojnego policjanta (to robiłam) :lol:
  • 0

budo_cougar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TRÓJMIASTO

Napisano Ponad rok temu

Re: Tresc przekonan o przemocy seksualnej
ha,ha,ha...molo i słabo zaludnione dzielnice...;)..niestety molo jest tak gesto zaludnione , że strach chodzic po nim żeby nie wpasc do wody...
na szczęście mamy kilka molo (mól,moli?) w trojmiescie...
co do prewencji>>hihi znajomości ci nie pomogą :jak mi sie spodobasz to i tak bede myslał o gwałcie;)...
paweł:powiedziałem , że bede tylko myslał a nie dokonywał (prewencyjnie wole sie wytlumaczyc unikajac zawiadomienia o popelnieniu przestepstwa na zapas)
  • 0

budo_ankata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole

Napisano Ponad rok temu

Re: Tresc przekonan o przemocy seksualnej

co do prewencji>>hihi znajomości ci nie pomogą :jak mi sie spodobasz to i tak bede myslał o gwałcie;)...


Ta niby prewencje,to nie ja wymyslilam,hehe
pochwalilam sie ,ze znam to srodowisko..

Cougar,co Ty zaraz z tym gwaltem, nie zgrywaj takiego zboka,hehe.
Ja tam jak jak mi sie spodobasz to bede myslala o seksie,ale na pewno nie bede Cie gwalcic :wink: ,mozesz spac spokojnie..
  • 0

budo_cougar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TRÓJMIASTO

Napisano Ponad rok temu

Re: Tresc przekonan o przemocy seksualnej

[
Ja tam jak jak mi sie spodobasz to bede myslala o seksie,ale na pewno nie bede Cie gwalcic :wink: ,mozesz spac spokojnie..

:cry:
  • 0

budo_ankata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole

Napisano Ponad rok temu

Re: Tresc przekonan o przemocy seksualnej

[
Ja tam jak jak mi sie spodobasz to bede myslala o seksie,ale na pewno nie bede Cie gwalcic :wink: ,mozesz spac spokojnie..

:cry:


nie placz,sam seks tez moze byc przyjemny :)
nie wiem ,czemu placzesz za gwaltem :wink: ,chociaz wiem ,zgrywasz tu takiego,hehe
  • 0

budo_cougar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TRÓJMIASTO

Napisano Ponad rok temu

Re: Tresc przekonan o przemocy seksualnej
ależ paskudo...przeciez policjanci nie odrózniaja gwałtu od "zwykłego" sexu..poczytaj sobie ankiety ;P...
no ale żeby juz nie było wątpliwości to ja proponuje same buziaki..nieszkodliwe, miłe,niegrożne,pobudzające krążenie i łaskotanie w brzuszku......
[podobno powodują tez, że pizza lepiej smakuje]
  • 0

budo_ankata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole

Napisano Ponad rok temu

Re: Tresc przekonan o przemocy seksualnej

ależ paskudo...przeciez policjanci nie odrózniaja gwałtu od "zwykłego" sexu..poczytaj sobie ankiety ;P...
no ale żeby juz nie było wątpliwości to ja proponuje same buziaki..nieszkodliwe, miłe,niegrożne,pobudzające krążenie i łaskotanie w brzuszku......
[podobno powodują tez, że pizza lepiej smakuje]


znaczy buziaki? niegrozne? nieszkodliwe?
i pizza na brzuchu :wink: hmm,ale bez przemocy seksualnej?
ja jestem z tych bab,ktore w trakcie buziakow moga sie rozmyslec,hehe
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024