Skocz do zawartości


Zdjęcie

Poczucie bezpieczenstwa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

budo_dxa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 386 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Poczucie bezpieczenstwa
Czy czujecie sie pewnie chodzac po ulicy.
Czy w kazdej przechodzacej osobie widzicie potencjalnego przeciwnika.
Jak wyglada wasze poczucie bezpieczenistwa o 23 kiedy musicie przzejsc spory kawalek do domu :)
  • 0

budo_pioj
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Poczucie bezpieczenstwa
Ja się czułem W MIARĘ bezpiecznie do niedawna.

Jednak w przeciągu ok 3 tygodni okradziono mnie z telefonu, koleżankę próbowano okraść w autobusie (ale ktoś ją obronił - 1 na 3 !!!) a niedługo potem w biały dzień 4 kolesi bez żadnej gadki złapało kolege i zaczęli obszukiwać gdzie ma walkmana i komórę. Acha i jeszcze jednego kolegę chcieli niedawno okraść, ale że nie miał nic to zabrali mu ... kalendarz.
Jakiś pechowy okres nastał czy co ?
Działo się to w grudniu w naszej kochanej Warszawce.
Teraz jak po zmroku wychodzę z domu, nie czuję się najlepiej jakoś tak zauważam więcej podejrzanych typów niż jeszcze parę miesięcy temu.

Pozdrawiam
  • 0

budo_silvio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 829 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Anglia

Napisano Ponad rok temu

Re: Poczucie bezpieczenstwa

Czy czujecie sie pewnie chodzac po ulicy.
Czy w kazdej przechodzacej osobie widzicie potencjalnego przeciwnika.
Jak wyglada wasze poczucie bezpieczenistwa o 23 kiedy musicie przzejsc spory kawalek do domu :)


ja sie czuje bezpiecznie i nigdy nic złego mnie nie spotkało. Ani w Łodzi ani w Warszawie.
Silvio
  • 0

budo_guma jr.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 296 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Poczucie bezpieczenstwa
Ja tam nigdy nie czuję się bezpiecznie.Kradną teraz w miejscach których najmniej się boimy.Niedawno chcieli mojej sąsiadce zabrać torebkę na mojej klatce.
  • 0

budo_lbartekl
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 637 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3city

Napisano Ponad rok temu

Re: Poczucie bezpieczenstwa
Ze mną to bardzo różnie bywa... Czasem przyglądam się podejrzliwie każdemu typowi wyszukując "cwaniaczków", a czasem idę tak zamyślony, że nie zwracam żadnej uwagi na otoczenie... :roll: Idąc wieczorkiem, np. od pubu do pubu :) rozglądając się analizuję jakby tu wykorzystać co jest dookoła w razie czegoś... :wink: Jak dotąd mam takie szczęście, że mnie nic poważnego do tej pory nie spotkało. (drobniejsze sprawy to pfe...)
  • 0

budo_aklaw
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 599 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: Poczucie bezpieczenstwa
zalezy od dzielnicy krakowa huty nie lubie tam chodze nie pewnie ,a reszta to spoko ,a ostatnio dluzo zlego sie dzieje coraz czesciej widze jakies draki w altobusach na osiedlu wczoraj jak jechalem na rynek do kosciola wyszedlem z klatki i szlo 2 gnoi nawet nie zwrocilem na nich uwagi jeden troncil mnie ramieniem i cos tam zabonknol dostal liscia i jeszcze mo powiedzalme ze jak go nie nauczyli chodzic to ja go naucze ,coraz czesciej dochodzi do wielu zdarzen ostanio widzlem jak koles szedl z panienka i jakis kozak podlecial i cos tam zaczol sie pluc wtedy moi kumple podeszli i mowia ze goscia z laska sie nie rusza i sieuspokoila admosfera ,ale coraz czesciej widze jakies zaczepki itd
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Poczucie bezpieczenstwa
Jak tak piszecie to ja sie az boje z domu wychodzic. Wieczorami to ja bezpiecznie sie czuje. Acz coraz czesciej roznego rodzaju ludnosc wylazi na ulice. Pyskuje i stawia sie jak by nie wiadomo kim byli. Dwa liscie na maske i juz spokoj jest. Lazimy sobie po miescie a i co jakis czas moze jakis zegarek czy komorka sie trafi. bezpiecznie i zarobic mozna :idea: .
Normalnie czasami se mysle czy by sobie w koncu tych dresow do szafy nie schowac .... nieeee, narazie nie :wink:
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Poczucie bezpieczenstwa

Normalnie czasami se mysle czy by sobie w koncu tych dresow do szafy nie schowac .... nieeee, narazie nie :wink:


Jak cię w dresach na BMC zobaczę, to będziesz mnie musiał w szpitalu odwiedzać, bo zawału ze śmiechu dostanę :lol: .
  • 0

budo_misman
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 629 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto, Dybowo, Knurów, inne... ;)

Napisano Ponad rok temu

Re: Poczucie bezpieczenstwa
A to pomoze Wam sie czuc bezpieczniej... ? rotfl
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Oczywiscie jak zwykle rzecz dotyczy miasta stolecznego warszawy, reszta nie jest istatna, na wsi sie nic ciekawego nie dzieje... :) :wink:
  • 0

budo_michal_14
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swarzędz

Napisano Ponad rok temu

Re: Poczucie bezpieczenstwa
Jest może gdzieś taka mapka poznania :?: :twisted: :evil: :twisted: :evil:
  • 0

budo_xmadonex
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Poczucie bezpieczenstwa
Ostatnio dostalem jakies schizy, jak zobczylem jakas bande dresow u mnie na klatce, ktora jakos pospiesznie sie zwinela na widok ludzi i teraz jak wchodze tam wieczorem to powoli otwieram drzwi i wchodze dopiero po odczekaniu krotkiej chwili. A na ulicy...raczej zawsze jest gdzie zwiac, gorzej wlasnie w zamknietych miejscach.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024