Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pytanka odnośnie a6w


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

ciopa
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Pytanka odnośnie a6w
Witam wszystkich... Jestem tutaj nowy i nie wiem czy pisze w dobrym temacie... A więc do rzeczy!
Jestem na 4 dniu treningu a6w. Czuje już efekty.. Z tego względu, iż jestem początkujacy chciałbym prosić specjalistów o rade. Mam kilka pytań.

1. Jak lepiej jest wykonywać ćwiczenia: 1 ćwiczenie, 2 ćw, 3 ćw, 4 ćw, 5ćw, 6 ćw i znów 1, 2, 3, 4, 5, 6 i tak 6 razy? Czy może lepiej od razu każde ćwiczenie robić 6 razy??
2. jaka powinna być maxymalna przerwa pomiędzy seriami?
3. Czy efekty będą lepsze, gdy do a6w dorzuce rowerek?

Prosze o odpowiedź na moje pytania. Bardzo serdecznie dziękuję i pozdrawiam. Jeżeli coś jest nie zrozumiałe, prosze pytać..
  • 0

VanDamme

    Doradca

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1982 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Płd. Wlkp.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:V
  • Wzrost [cm]:A
  • Biceps [cm] :N
  • Klatka piersiowa [cm]:---
  • Pas [cm]:D
  • Udo [cm]:A
  • Przysiad [kg]:M
  • Wyciskanie [kg]:M
  • Martwy ciąg [kg]:E

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanka odnośnie a6w
nie rozumie czegos takiego jak 4 dniowy trening a6d skoro A6W trwa dzien po dniu :D
  • 0

WTF ?

Dołączona grafika


DJMango
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanka odnośnie a6w

nie rozumie czegos takiego jak 4 dniowy trening a6d skoro A6W trwa dzien po dniu :D

VanDamme koledze chodziło o to, iż ma już 4 dni a6w za sobą.. :D

Ja osobiście robiłem ćwiczenie po ćwiczeniu po jednym powtórzeniu przez odpowiednią do danego dnia liczbę cykli.. :D Skończyłem na 21 dniu, bo nie miałem dalszej motywacji.. ;P

Jeżeli dodasz rowerek i spalisz tkankę tłuszczową, to oczywiste że efekty będą lepsze.. :D

Pozdrawiam!
  • 0

VanDamme

    Doradca

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1982 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Płd. Wlkp.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:V
  • Wzrost [cm]:A
  • Biceps [cm] :N
  • Klatka piersiowa [cm]:---
  • Pas [cm]:D
  • Udo [cm]:A
  • Przysiad [kg]:M
  • Wyciskanie [kg]:M
  • Martwy ciąg [kg]:E

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanka odnośnie a6w

VanDamme koledze chodziło o to, iż ma już 4 dni a6w za sobą.. :D

Ja osobiście robiłem ćwiczenie po ćwiczeniu po jednym powtórzeniu przez odpowiednią do danego dnia liczbę cykli.. :D Skończyłem na 21 dniu, bo nie miałem dalszej motywacji.. ;P

Jeżeli dodasz rowerek i spalisz tkankę tłuszczową, to oczywiste że efekty będą lepsze.. :D

Pozdrawiam!


aha juz czajem :D
ale i tak nie rozumiem pytan
http://www.fabrykasi...dera-t5425.html
tu jest wszystko opisane, caly trening powinien trwac mniej niz 20 minut, przerwy wg uznania, byle ywrobic sie w 20 minutach
  • 0

WTF ?

Dołączona grafika


DJMango
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanka odnośnie a6w

aha juz czajem :D
ale i tak nie rozumiem pytan
http://www.fabrykasi...dera-t5425.html
tu jest wszystko opisane, caly trening powinien trwac mniej niz 20 minut, przerwy wg uznania, byle ywrobic sie w 20 minutach

20 min? :D Gdzieniegdzie pisało żeby nie przekraczać około 40-stu minut.. Robiłeś może a6w? Uwierz, że nawet w 30min przy 20-stym którymś dniu ciężko jest się wyrobić.. :D
  • 0

VanDamme

    Doradca

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1982 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Płd. Wlkp.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:V
  • Wzrost [cm]:A
  • Biceps [cm] :N
  • Klatka piersiowa [cm]:---
  • Pas [cm]:D
  • Udo [cm]:A
  • Przysiad [kg]:M
  • Wyciskanie [kg]:M
  • Martwy ciąg [kg]:E

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanka odnośnie a6w

20 min? :D Gdzieniegdzie pisało żeby nie przekraczać około 40-stu minut.. Robiłeś może a6w? Uwierz, że nawet w 30min przy 20-stym którymś dniu ciężko jest się wyrobić.. :D


sorry 15-45 minut nawet
  • 0

WTF ?

Dołączona grafika


Bart903
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanka odnośnie a6w

Witam wszystkich... Jestem tutaj nowy i nie wiem czy pisze w dobrym temacie... A więc do rzeczy!
Jestem na 4 dniu treningu a6w. Czuje już efekty.. Z tego względu, iż jestem początkujacy chciałbym prosić specjalistów o rade. Mam kilka pytań.

1. Jak lepiej jest wykonywać ćwiczenia: 1 ćwiczenie, 2 ćw, 3 ćw, 4 ćw, 5ćw, 6 ćw i znów 1, 2, 3, 4, 5, 6 i tak 6 razy? Czy może lepiej od razu każde ćwiczenie robić 6 razy??
2. jaka powinna być maxymalna przerwa pomiędzy seriami?
3. Czy efekty będą lepsze, gdy do a6w dorzuce rowerek?

Prosze o odpowiedź na moje pytania. Bardzo serdecznie dziękuję i pozdrawiam. Jeżeli coś jest nie zrozumiałe, prosze pytać..


1) Zawsze robi się 1 powtórzenie a z biegiem zaawansowania zwiększa się po prostu liczbę serii. Nie można robić jak wspomniałeś każdego ćwiczenia np. po 6 razy, ponieważ możesz przez to popaść w stagnację, w związku z czym ćwiczenia nie będą przynosić zamierzonych efektów. Mięśnie muszą przez każdą serię przechodzić szok i właśnie dzięki nowym bodźcom zaczynają się rozwijać.
2) 10-30 sec
3) Możesz dorzucić rowerek przed treningiem. Dzięki temu mięśnie będą lepiej rozgrzane i gotowe do większego wysiłku. Zawsze po a6w rozciągaj mięśnie conajmniej przez 1min w ten sposób: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

ciopa
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanka odnośnie a6w
dzięki wielkie za rady... Ogłądałem filmik odnosnie a6w... i tam koleś robił tak :
Jeżeli dobrze cię zrozumiałem, Bart, to nie powinno się robić ćwiczeń w ten sposób jak ten pan powyżej?
Bo ja przez 4 dni robiłem tak jak ten Pan... i boje się teraz że nie będe miał zamierzonych efektów... Jeżeli możesz, to prosze, powiedz mi, jak mam te ćwiczenia wykonywać.

1)
1 ćw
2 ćw
3ćw
4ćw
5ćw
6ćw

1 ćw
2ćw
3ćw
4ćw
5ćw
6ćw

1 ćw
2ćw
3ćw
4ćw
5ćw
6ćw

1 ćw
2ćw
3ćw
4ćw
5ćw
6ćw

1 ćw
2ćw
3ćw
4ćw
5ćw
6ćw

1 ćw
2ćw
3ćw
4ćw
5ćw
6ćw

2)
1x6, 2x6, 3x6, 4x6, 5x6, 6x6

Prosze o odpowiedz czy lepszy jest sposób 1) czy sposób 2)??
  • 0

Bart903
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanka odnośnie a6w
Możesz wykonywać ten trening tak jak w filmie. Aczkolwiek ja wykonywałem te ćwiczenia raz w każdej serii przez co tych drugich było o wiele więcej i dało mi to dobre rezultaty. To jest sprawa indywidualna, na mnie lepiej działał ten pierwszy sposób. Najlepiej rób tak jak ci radzą w filmie, każdy ma bowiem inne predyspozyje do ww. treningu
  • 0

ciopa
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanka odnośnie a6w
No to dzieki panowie!!!! Ogromne dzieki... Ćwicze już 5 dni i widze efekty... No to do zobaczenia za 38 dni. Jak dotrwam, to zamieszcze swoje fotki przed a6w i po a6w. Jeszcze raz, dziekuje wszystkim którzy mi pomogli. THX :D
  • 0

ciopa
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanka odnośnie a6w
Witam. Jestem już na 7 dniu ćwiczeń.. :D Dzisiaj miałem do zrobienia 3 serie po 8 powtórzeń. Mam pytanie. Czy stanie się coś, gdy dwie serie zrobie jedna po drugiej z odstepem 1 min, a trzecią serie zaczne za godzinke?
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024