Skocz do zawartości


Zdjęcie

Koniec Mocambo!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

budo_uirapuru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2966 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belo Horizonte
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Koniec Mocambo!
Paolo rozwiazal dzis Mocambo. Grupa w miare mozliwosci odwiedzi trojmiasto :D Hehe, Pawelek zalamal sie po moim mailu :D Jakby co, mam kontakt z tamtymi ludzmi, piszcie na maila. ([link widoczny dla zalogowanych Użytkowników])
  • 0

budo_kozi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KIELCE

Napisano Ponad rok temu

Re: Koniec Mocambo!
hehe jak to rozwiazal ?? przyznal sie ze mestre nie jest :P to ladnie mu musiales nawrzucac :P a tak btw. to wiem ze to off topic ale 1 raz Cie tu widze a widzialem Tfoj filmik parafuso :D powiedz jak jush tu jestes jak mozna mniej wiecej sie tego nauczyc tzn. u nas malo ludzi to potrafi i dlatego sie pytam :) jak nadal jej takiego pedu zeby przegonila ta 1 noge ? :P moze mie moderator zaden nie zbeszta :P ogolnie jak sie za to zabrac ;)
  • 0

budo_zedd
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 170 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Walbrzych

Napisano Ponad rok temu

Re: Koniec Mocambo!
HyHy. Wreszcie nie bedzie bluznil ;)
Proponuje w ramach pokuty kazac mu sluchac Radia maryja (zawsze dziewica :P )
  • 0

budo_mosquito
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Koniec Mocambo!
To co mu tam uirapuru napisałeś w mejlu ?
  • 0

budo_uirapuru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2966 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belo Horizonte
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Koniec Mocambo!
Prawde - ze sciga go po 200 osob z kazdej z 3 grup w Polsce :] Napisalem mu, ze chetnie skopalbym mu dupsko, ale przede mna jest jeszcze wiecej osob, dla mnie zostalyby ochlapy.

Na treningu powiedzial, ze nie jest w stanie prowadzic grupy ze wzgledow finansowych i wyszedl z sali :) Powiedzial "ostatnie 72 godziny wiele zmienily" :D Teraz za grupe wzial sie Baldo, wporzo chlop, mam z nim kontakt. Za tydzien wpadaja do nas do 3miasta. Bedzie ich odwiedzal artes z Kwidzyna.
  • 0

budo_kozi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KIELCE

Napisano Ponad rok temu

Re: Koniec Mocambo!
nio to spoko tylko mam nadzieje ze ci ludzie jakos sobie poradza teraz bez ich "mestre" :P
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Koniec Mocambo!
Witam.

Hmm wiec oplaca sie isc do nich na treningi ? Jak myslisz ?? Aha jak mozesz daj namiary jak teraz oni cwicza .. kiedy gdzie itp .. jak mozesz ... Bede wdzieczny ...

Pozdrawiam.
  • 0

budo_canario
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 129 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Koniec Mocambo!
ten artes to jeszcze nie artes :) ale mam taka nadzieje ze bedzie :) bo wtedy bedzie nas dwoch z Kwidzyna :D
  • 0

budo_kov_12
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Koniec Mocambo!
Trenowalem w Mocambo do dzis.
Paolo przyszedl , powiedzial ze koniec grupy , ze jezeli ma byc kontynlowane to raczej pokryjomu. Mowil tez ze chca go powinac do wojska - cos za nagle.
Nie wiedzialem o co chodzi , chcialem tylko trenowac , dopiero dzis po przeczytaniu forum dowiedzialem sie o co chodzi.
Macie racje , Paolo jest mizerny , prof. Tomi jest jeszcze gorszy . Kiedys ktos spytal czemu Tomi jest tak kiepski , odpowiedzieli ze on jest poprostu od spraw historii i kultury. Myslalem ze nie pokazuja co potrafia.
Czuje sie oszukany , zawsze chcialem trenowac Capoeire , chodzilem do Mocambo od pazdziernika ale nigdy nie trenowalem samej Capoeiry.
Jedyni ludzie cos potrafiacy to Waldo , Nuwo i Cruso ale oni trenowali latami inne sztuki walki , to co pokazuja to akrobacje ala Capoeira.
Podkreslano NIE-KOMERCYJNY charakter Mocambo , co sie okazuje sale sa darmowe wiec pieniazki szly dla Paolo i Tomiego.
Paolo mowi ze inne szkoly sa kiepskie , komercyjne i ze to inni sa podrobkami capoeiry, okazuje sie ze to oni sa bardzo kiepscy.
Mam do nich pretensje , ale mam tez do Was. Skoro kochacie ten sport , czemu nigdy sie nie pojawiliscie grupa na treningu i nie powiedzieliscie nam co sie dzieje ?
Jestem bardzo rozczarowany i jest mi strasznie przykro.
Jak ktos ma jakies pytania to odpowiem.
ps. Jaka sztuka walki w Olsztynie jest sprawdzona i dobra. Prosze o namiary. [/b]
  • 0

budo_$ero$lav
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 545 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:od 2000 nosiciel wirusa capo

Napisano Ponad rok temu

Re: Koniec Mocambo!

Mam do nich pretensje , ale mam tez do Was. Skoro kochacie ten sport , czemu nigdy sie nie pojawiliscie grupa na treningu i nie powiedzieliscie nam co sie dzieje ?
Jestem bardzo rozczarowany i jest mi strasznie przykro.
Jak ktos ma jakies pytania to odpowiem.
ps. Jaka sztuka walki w Olsztynie jest sprawdzona i dobra. Prosze o namiary. [/b]

Właśnie był planowany taki wyjazd. Mieliśmy zamiar wszysko "wyjaśnić". Ale z tego co czytałem to planowane jest założenie prawdziwej grupy w Olsztynie. Podobno jakiś adept z grupy Artes das Gerais będzie dojeżdżał do was.
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Koniec Mocambo!
Witam.

Kov_12: Coz mialem zamiar sie do was wybrac, lecz jakos nigdy nie mialem czasu ... pozatym jak bym zaczal mowic, ze ten Paolo jest do bani to bym zostal wyproszony najprawdopodobniej ... Coz takie zycie ...

Co do sztuki walki to moze zobacz co sie dzieje teraz w grupie (ja mam zamiar) bo jak Artes nawiazalo wspolprace z nimi to moze cos z tego wyjsc ... Ale jezeli wolisz cos innego to polecam albo Taekwondo albo Aikido (polecam grupe z kortowa).

Pozdrawiam.
  • 0

budo_kov_12
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Koniec Mocambo!
Co do sztuki walki to moze zobacz co sie dzieje teraz w grupie (ja mam zamiar) bo jak Artes nawiazalo wspolprace z nimi to moze cos z tego wyjsc ... Ale jezeli wolisz cos innego to polecam albo Taekwondo albo Aikido (polecam grupe z kortowa).

Pozdrawiam.[/quote]

Wole Capoeire ale nie widze zadnych mozliwosci . Chyba bede zmuszony zmienic na cos innego . Pewnie Tae Kwon Do , jak bylem maly rok trenowalem , ale wtedy bylem za glupi na to .

Pozdrowienia :?
  • 0

budo_uirapuru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2966 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belo Horizonte
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Koniec Mocambo!
No, w Piatek przyjechali do nas Baldo, Wagabund, Marcin, Adam i jeszcze jeden chlopak, ktorego imienia nie pamietam, sorki :D

Rano oprowadzalismy ich po Gdyni, po poludniu poszlismy na trening :D Prawda jest taka, ze zaczyna sie dla nich edukacja Capoeira od nowa calkowicie. Moim zdaniem sa ofiarami Paolo i juz. Ale Baldo przede wszystkim, z reszta pozostala czworka wykazala tyle uporu, ze treningi Veneno pewnie zostana skopiowane punkt po punkcie i prowadzone w tej formie w Olsztynie. Mam nadzieje, ze bedziemy sie czesciej widywac. Chlopaki z Olsztyna sa naprawde zajebisci :D

Co do Paolo: hehe :D Ponoc ta jego armia to "3.5 letnia sluzba zasadnicza", nie wiem tylko w jakim kraju ona tyle trwa :D Sciemy, sciemy, sciemy, zajrzyjcie tutaj:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

No po prostu beka, a art swiezy, z 7 lutego :D

Paolo, to do Ciebie: jesli zobacze, uslysze lub w jakis inny sposob odczuje zaczatki Twojej nowej dzialalnosci, to osobiscie Cie zniszcze. Wiem gdzie mieszkasz, z kim trzymasz, mam nawet numer Twojej komorki :D

Axe! :D
  • 0

budo_capomajor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 208 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice ADG

Napisano Ponad rok temu

Re: Koniec Mocambo!
Buahahaha ale nabajerował Paolo w tym wywiadzie. Koleś musi miec niezle wybujaną fantazje. Juz wiem co powinien robic w przyszlosci jak juz wyjdzie z tej dlugiej sluzby wojskowej.: Panie Paolo pisz pan bajki dla dzieci !!!!!!!!!!!!!!!
  • 0

budo_sabiá
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 69 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:BBZ zerodwadwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Koniec Mocambo!

Panie Paolo pisz pan bajki dla dzieci !!!!!!!!!!!!!!!


jeszcze uwierzą i co będzie?? rotfl
  • 0

budo_fominha
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 331 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Koniec Mocambo!
zwracam wam uwage ze w wywiad prowadzony jest z tym drugim a nie Paulem. a tak apropo - to jak jest w koncu? skonczyl czy nie skonczyl?
  • 0

budo_wagabund
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Camangula Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Koniec Mocambo!
jezeli kogos to jeszcze interesuje, to w Olsztynie ma powstac sekcja ADG. jak cos, to mozecie sie kontaktowac ze mna.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024