Skocz do zawartości


Zdjęcie

Do Kashooba


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

budo_genosha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 565 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:inąd

Napisano Ponad rok temu

Do Kashooba
Przegladam sobie wlasnie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Super, duzo informacji, mile zaskoczyl mnie dzial o realnej walce. Tyle, ze strona jest o capoeira, a tekst Harrisa tyczy sie tylko bjj.

Gdybym sam nie trenowal bjj, nie mialbym pojecia o co chodzi w tekscie 'przerywanie gardy'. Bo i skad czlowiek trenujacy tylko capoeira ma wiedziec, ze garda w bjj i garda bokserska, czy nawet ta z capoeira to dwie ZUPELNIE rozne rzeczy? [gwoli wyjasnienia: jak wyglada garda z ginga czy garda bokserska kazdy wie, natomiast garda w bjj polega na spleceniu nog na plecach przeciwnika, gdy lezy sie na plecach na ziemi].

Moze warto byloby to zmienic na realna walke a capoeira? Mimo ze capoeira ma niewiele elementow, ktore mozna zastosowac na ulicy, przydaloby sie napisac, czego mozna uzywac a co jest kompletna pomylka, gdy mamy przeciw sobie agresora a nie partnera z roda.

Gdyby ten pomysl Cie zainteresowal, to sluze pomoca [generalnie moznaby urzadzic forumowa debate n/t tego dzialu na Twojej stronie i zebrac pomysly ludzi].
  • 0

budo_kozi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KIELCE

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Kashooba
wiem ze to nie do mnie ale popieram ten pomysl ten temat powatarza sie dosc czesto i wiele rozmuf schodzi na skutecznosc mozna by cos o tym skrobnac... :)
  • 0

budo_$ero$lav
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 545 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:od 2000 nosiciel wirusa capo

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Kashooba
Nie żebym się czepiał, ale jest tu coś takiego jak prywatna wiadomość. Poza tym korespondencję lepiej wysyłać na mejla, większość osób na to wpisane, wystarczy poszukać.
Pozdroowka
  • 0

budo_genosha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 565 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:inąd

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Kashooba
Czepiasz sie. Przeczytaj druga czesc postu. Chyba napisalem, ze tyczy sie to wszystkich zainteresowanych tematem [Kashooba w szczegolnosci bo to jego strona, co nie znaczy ze innych nie].
  • 0

budo_capomajor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 208 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice ADG

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Kashooba
JA proponuje do tego tematu wykorzystac doświadczenia zebrane na ulicy :) :) te prawdziwe i powiedziec co w jakiej sytuacji zastosowano moze jest wsrod nas jakis fanatyk kibic ktory praktykuje technike capoeira na wyjazdach?? :D
  • 0

budo_uirapuru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2966 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belo Horizonte
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Kashooba
Dobra, ktos uzyl mojej xywki bez pozwolenia, czuje sie zmieszany z blotem... hehe :D

Te teksty wyladowaly na stronce przez przypadek i juz zostalo :D Dawno temu mi sie spodobaly, wogole sie kupy nie trzymaja, ale pomyslalem ze mozna je wrzucic. Niedlugo bede robil porzadek ze stronka i wszystko wywale. Ale dzieki, ze ktos wogole zwraca mi uwage :)

Co do samego postu - masz racje.

Pomysl tez uwazam za calkiem niezly, trzeba by go obgadac, potem zebrac w kupe i cos mogloby z tego powstac. Ja osobiscie mialem tylko kilka akcji na ulicy, nic wielkiego. Przydaly mi sie szybkosc, sila i odruchy z capoeira, ale techniki... hm... No w sumie jeden sierpowy :D Ale to nie Capo. Jesli macie cos wiecej do dodania, to piszcie.
  • 0

budo_kozi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KIELCE

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Kashooba
hmm nio moznaby troche zebrac z innych dzialuf typu skutecznosc, ulica itp i napisac cos nowego, potem pozbierac fszystko w 1 calosc i powstanie ql txt :P
  • 0

budo_uirapuru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2966 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belo Horizonte
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Kashooba

hmm nio moznaby troche zebrac z innych dzialuf typu skutecznosc, ulica itp i napisac cos nowego, potem pozbierac fszystko w 1 calosc i powstanie ql txt :P


Takim zamierzeniem jest tekst "Capoeira w walce" - to co teraz jest to dopiero zalazek, bedzie kompilacja wszystkiego, co znajde na ten temat, rowniez wiadomosci z Budokanu ostatniego.
  • 0

budo_kozi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KIELCE

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Kashooba
nio mozna tesh jakies wlasne doswiadczenia napisac, bo ja takowych na szczescie nie mam i w sumie nie kcialbym miec :) ale jak jush sie zdarzy dopsze byloby wiedziec co robic zamiast uciekac i zeby nie bylyby to porady typu: nie rob armady, rob chapa, nie rob tego a rob to ;P takie wiesh profesjonalne :P

p.s co do strony w "zrob to sam" mozesz dodac qrs jak zrobic samemu berimbau do nauki w domciu, napefno nie jeden kcialby sie naumiec grac a nie ma takiego sprzetu [ jest tu na forum taki temat mozesz sie podeprzec w razie co :P ]

p.s 2 choina jush troche nie aktualna ;)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024