Skocz do zawartości


Zdjęcie

AIKIDO w Discovery


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

budo_feniks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sudety

Napisano Ponad rok temu

AIKIDO w Discovery
Witam 8)
Wczoraj od godziny 21 do polnocy lecialy programy o tematy SW na Discovery. Ogladalem z wielka ciekawoscia.......choc nie zadrzylem zobaczyc wszystkiego :( Okolo 23 byla mowa o Aikido......Pokazywali dojo w Los Angeles i mistrza, ktory prowadzi tam zajecia (6 dan).
Najbardziej jednak zdziwila mnie postura tego trenera, ktory pochodzi z Japonii.....Mianowicie gosc wygladal bez obrazy jak...dobrze odzywiony hipcio, przy czym na tatami wogole sie nie poruszal :? Najpierw sobie pomyslalem, ze gosc nic innego nie robi, tylko je i udziela wywiadow przed TV :oops: Jednak potem bylo cos w stylu randori......I gosc stojac w miejscu powalal innych ledwo widocznym wymachiwaniem raczek 8O
Widzial ktos z was ten pokaz? A moze ktos zna osobiscie Dojo w Los Angeles tego mistrza :?: Ludzie, ktorzy przyjezdzaja do niego na treningi, mowia, ze jego Dojo wyglada bardziej japonsko, niz to w Tokyo :)
P.S. oprocz tego byl pokazany podobno najtrudniejszy egzamin w SW ze stylu Combat KI......a takze ciekawy wywiad z mistrzem stylu ninjitsu, oraz mnichami z Shaolin.
Pozdrawiam
  • 0

budo_aresx
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:POLSKA

Napisano Ponad rok temu

Re: AIKIDO w Discovery
Wczoraj ogladalem te dwa programy. Wiem ze dzis ten drugi program byl o godzinie 14.00 (o ile dobrze pamietam). Ciekawy dokument.
Podobalo mi sie pewne powiedzenie ktore powstalo na Filipinach mianowicie:
"Kazdy podarza na szczyt roznymi drogami, lecz kazdy kto tam dotrze widzi ten sam ksiezyc"
  • 0

budo_zerthimon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:że znowu

Napisano Ponad rok temu

Re: AIKIDO w Discovery
A ja poszedłem spać jak była mowa o wu-shu i o walkach w tym stylu. Kurde, czego ja mam takieszczęście do telewizji. Moze ktoś z was wie coś o powórce. :cry:
  • 0

budo_mr smail
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3937 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: AIKIDO w Discovery
Tak - widzialem ten film.
Ten od combat ki to jakis niezly oszolom.

Dawno takiego kitu nie widzilem.

Fajny byl ten maly od karate goyu ryu, za to ten jego uczen blondasek - pozal sie boze...

Ninja tez byli fajni :)

Aikidoka chyba byl na cos chory, bo takiej postury samym zarciem by nie wyrobil...

Ogolnie fajny klimacik filmu.
  • 0

budo_uchideshi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: AIKIDO w Discovery
Jak na IRC-u się przyznałem że mam TV kartę to kazali mnie nagrywać.. hyhy i na FTP wżucać... Tak więc nagrałem i całkiem fajne to było..
Teraz muszę się na #mma przyznać że do końca mi się nie nagrało bo dysku zabrakło.. upssss... :oops:

Ogólnie program był z przed 2 lat tak więc trochę się zmieniły niektóre podejścia, co do Aikido to przyznam się szczerze ze mogło być więcej tego.. Tak więc mam mieszane uczucia..
  • 0

budo_marta-ika
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 501 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: AIKIDO w Discovery
nie wiem czy zwrociliscie uwage ten od combat ki mial na hakamie obrzydliwe naszywki fujjj jak dla mnie
ten program lecial juz 2 raz a powtorka byla ale dzis po 14 jak to juz napisali
ten program powtarzaja co jakies 2miesiace wiec napewno jeszcze pokaza...
jak dla mnie to to tygladalo dziwnie :roll:
  • 0

budo_mr smail
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3937 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: AIKIDO w Discovery
on caly byl fuj
taki kit wciskac to tylko amerykancom mozna
  • 0

budo_feniks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sudety

Napisano Ponad rok temu

Re: AIKIDO w Discovery
Ten "trener" od Combat Ki mial nazwisko polskiego pochodzenia :?
  • 0

budo_mr smail
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3937 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: AIKIDO w Discovery
polak potrafi!!
  • 0

budo_pio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: AIKIDO w Discovery

Jak na IRC-u się przyznałem że mam TV kartę to kazali mnie nagrywać.. hyhy i na FTP wżucać... Tak więc nagrałem i całkiem fajne to było..
Teraz muszę się na #mma przyznać że do końca mi się nie nagrało bo dysku zabrakło.. upssss... :oops:

Ogólnie program był z przed 2 lat tak więc trochę się zmieniły niektóre podejścia, co do Aikido to przyznam się szczerze ze mogło być więcej tego.. Tak więc mam mieszane uczucia..

To moze bys to wrzucil na naszego eftepa? Chetnie bym oblookał...
  • 0

budo_mariuszm
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: AIKIDO w Discovery

Witam 8)
Wczoraj od godziny 21 do polnocy lecialy programy o tematy SW na Discovery. Ogladalem z wielka ciekawoscia.......choc nie zadrzylem zobaczyc wszystkiego :( Okolo 23 byla mowa o Aikido......Pokazywali dojo w Los Angeles i mistrza, ktory prowadzi tam zajecia (6 dan).
Najbardziej jednak zdziwila mnie postura tego trenera, ktory pochodzi z Japonii.....Mianowicie gosc wygladal bez obrazy jak...dobrze odzywiony hipcio, przy czym na tatami wogole sie nie poruszal :? Najpierw sobie pomyslalem, ze gosc nic innego nie robi, tylko je i udziela wywiadow przed TV :oops: Jednak potem bylo cos w stylu randori......I gosc stojac w miejscu powalal innych ledwo widocznym wymachiwaniem raczek 8O
Widzial ktos z was ten pokaz? A moze ktos zna osobiscie Dojo w Los Angeles tego mistrza :?: Ludzie, ktorzy przyjezdzaja do niego na treningi, mowia, ze jego Dojo wyglada bardziej japonsko, niz to w Tokyo :)

Może gość się z sumo na Aikido przeżucił :) :?: :?: :?:
P.S. oprocz tego byl pokazany podobno najtrudniejszy egzamin w SW ze stylu Combat KI......a takze ciekawy wywiad z mistrzem stylu ninjitsu, oraz mnichami z Shaolin.
Pozdrawiam


  • 0

budo_mariuszm
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: AIKIDO w Discovery
[quote name="feniks"]....Mianowicie gosc wygladal bez obrazy jak...dobrze odzywiony hipcio,

Coś po....szyłem w poprzednim poście ale chciałem powiedzieć że może gość zamienił sumo na Aikido :?: :?: :D
  • 0

budo_feniks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sudety

Napisano Ponad rok temu

Re: AIKIDO w Discovery
Mozliwe, ze to byly sumoka :D
Mi najbardziej przypadly do gustu te wszystkie fajniutkie rekwizyty uzywane w ninjitsu 8) Zawsze myslalem, ze rzuca sie prawdziwa gwiazdeczka.........A tak naprawde to uczniowie ucza sie rzucania pojedynczymi cieniutkimi szpikulcami, bo gwiazdki sa zbyt latwe i banalne w uzywaniu 8O
  • 0

budo_snajper
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 388 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Unia Europejska

Napisano Ponad rok temu

Re: AIKIDO w Discovery
Zastanowię się , by nie rzucić aikido, :wink: , zawsze chciałem mieć szerokie bary i wąską dupa , a ty daja taki wzór aikidoki. Nie wyrwe żadnej blondyny przez takie publikacje.
Kicha jakaś...... :)

S.
  • 0

budo_paweld
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Czestochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: AIKIDO w Discovery
Combat KI rulez!!!!!!!!!!!!!!

-nic mi nie jest nic mi nie jest!!!!
-myslalem ze zemdlalas taka bylas rozluzniona
-nie nie nie nie

:)
  • 0

budo_mr smail
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3937 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: AIKIDO w Discovery
hehe tez mialem ubaw :-)
  • 0

budo_feniks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sudety

Napisano Ponad rok temu

Re: AIKIDO w Discovery
Ze tez ci Amerykanie daja sie wciagac w takiego pierdolki... :?
Wychodzi na to, ze w USA latwo sie wciska kity :D
Przeciez u nas takiego "trenera" zamkneli by u czubkow :)
pozdrawiam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024