Skocz do zawartości


Zdjęcie

NEBI VURAL(6 Dan Aikikai) -ktoś coś wie?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

NEBI VURAL(6 Dan Aikikai) -ktoś coś wie?
Wybieramy się z kumplem na staż do Zielonej G z udziałem NEBI VURAL(6 Dan Aikikai) Ktoś coś wie poza tym co było w zaproszeniu (Uczeń Tamury)? Cwiczył ktoś z nim? Jakieś warażenia? Dajcie znać :!:
  • 0

budo_soma
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 596 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: NEBI VURAL(6 Dan Aikikai) -ktoś coś wie?

Wybieramy się z kumplem na staż do Zielonej G z udziałem NEBI VURAL(6 Dan Aikikai) Ktoś coś wie poza tym co było w zaproszeniu (Uczeń Tamury)? Cwiczył ktoś z nim? Jakieś warażenia? Dajcie znać :!:

W Warszawie zadano pytanie sensei Tamura czy ma uchideshi . Sensei bardzo się zdziwił i odpowiedział że nic o tym nie wie .
N. Vural jest uczniem i współpracownikiem sensei Tamura . Widziałem go w Budapeszcie .
Wrażenia ? Zobaczycie na stażu .
  • 0

budo_jeżyk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WaWa

Napisano Ponad rok temu

Re: NEBI VURAL(6 Dan Aikikai) -ktoś coś wie?


Wrażenia ? Zobaczycie na stażu .


Dobra nie rób scen, tylko gadaj - warto jechać, czy kiszka? Konkret chłopie :-) , podobał ci się, nie , tak, dlaczego?

Jeżyk
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: NEBI VURAL(6 Dan Aikikai) -ktoś coś wie?
Popieram Jezyka! Soma, istnieje duze zapotrzebowanie na twoje wrazenia o tym gosciu :lol:
  • 0

budo_soma
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 596 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: NEBI VURAL(6 Dan Aikikai) -ktoś coś wie?

Popieram Jezyka! Soma, istnieje duze zapotrzebowanie na twoje wrazenia o tym gosciu :lol:

Dobra .Zostałem wywołany do tablicy .
W Budapeszcie widziałem jak ćwiczył . Techniki wykonywał ostro i krótko aż pierze leciało .
Organizator podaje że on jest uchi deshi sensei Tamura . Zadałem pytanie sensei Tamura czy ma lub miał uchi deshi gdyż sądziłem że sensei T. prowadzi taki program szkolenia dla swoich uczniów . Sensei się bardzo zdziwił i odpowiedział że nie .
Czy warto jechać ? Myślę że tak . Sami ocenicie . :wink:
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: NEBI VURAL(6 Dan Aikikai) -ktoś coś wie?

Czy warto jechać ? Myślę że tak . Sami ocenicie . :wink:


A robiles mu za uke? i jak to bylo?
  • 0

budo_soma
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 596 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: NEBI VURAL(6 Dan Aikikai) -ktoś coś wie?

Czy warto jechać ? Myślę że tak . Sami ocenicie . :wink:


A robiles mu za uke? i jak to bylo?

Nie , nie byłem jego uke .
  • 0

budo_przemek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1208 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NEBI VURAL(6 Dan Aikikai) -ktoś coś wie?

Zadałem pytanie sensei Tamura czy ma lub miał uchi deshi gdyż sądziłem że sensei T. prowadzi taki program szkolenia dla swoich uczniów . Sensei się bardzo zdziwił i odpowiedział że nie .

Witam :D
Hmmmm....to chyba ja zadałem to pytanie.... :D :wink:
Pozdrawiam :D
  • 0

budo_przemek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1208 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NEBI VURAL(6 Dan Aikikai) -ktoś coś wie?
Witam :D
a odpowiedz brzmiała:" ze w tej chwili nie..."
Pozdarwiam :D
  • 0

budo_biniu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zielona Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: NEBI VURAL(6 Dan Aikikai) -ktoś coś wie?
Witam,
Jakoz, ze jestem z Zielonej Gory moge podac swoje spostrzezenia co do Nebiego Vurala. Moze faktycznie uchideshi to zbyt mocne slowo, ale Nebi Vural naprawde jest bardzo blisko zwiazany z Tamura i to nie tylko dlatego, ze takze mieszka we Francji (tak a propo, to wszystkie swoje stopnie Nebi Vural ma wlasnie od Tamury).
Osobisicie uczstniczylem w kilku stazach z Nebi Vuralem w Zielnej Gorze i na Slowacji i musze powiedziec, ze jego Aikido zrobile na mnie bardzo pozytywne wrazenie. Techniki sa bardzo krotkie i stanowcze. No i bardzo skuteczne. Osobistym konikiem Senseia jest tanto. Musze powiedziec, ze jest duze podobienstow miedzy technikami Nebiego i Tamury.
Ja osobiscie bardzo polecam ten staz. Mimo, ze moja dyskopatia wyklucza mnie z roli uke, to oczywiscie na stazu bede obowiazkowo.

Pozdrawiam - Adam
  • 0

budo_biniu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zielona Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: NEBI VURAL(6 Dan Aikikai) -ktoś coś wie?

Czy warto jechać ? Myślę że tak . Sami ocenicie . :wink:


A robiles mu za uke? i jak to bylo?


Hi,
Ja bylem nie raz za jego uke. Co do wrazen, to jego technika jest bardzo skuteczna, mimo ze byla taka okazja w kotrej moglem pooporowac nic mi to nie dalo, zawsze ladowalem na macie nie do konca wiedzac jak. Jako przyklad moge podac zupelnie statyczne ikkyo z aihanmi katatedori, to mimo ze do slabeuszy nie naleze, zawsze udawalo mu sie zrobic technike bez zadnego wysilku (uchwyt byl nadmienie, na prosbe Senseia, statyczny i oporowany).
Dodatkowo nadmienie, ze Sensie jest tradycjonalista, zadnego schow itp...

Pozdrawiam - Adam
  • 0

budo_marta-ika
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 501 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NEBI VURAL(6 Dan Aikikai) -ktoś coś wie?
Mialam okazje uczestniczyc tylko w jednym seminarium z sensei Vural'em.Teraz takze bede ale niestety jako obserwator ( z gipsem lepiej nie cwiczyc :( ).Pierwszy raz zetknelam sie z senseiem pod koniec 2001roq wtedy jeszcze wielu rzeczy nie widzialam... byl dla mnie hmm pewnego rodzaju nowoscia i szokiem... wogole to bylo pierwsze tak duze seminarium,na ktorym bylam... moj poziom byl marny...teraz umiem tylko odrobine wiecej... ale to tez dopiero poczatek... mam nadzieje ze w tym roq nawet siedzac i obserwujac czegos sie naucze...
nie mi oceniac kim jest ani jaki jest sensei Vural wiem jedynie ze dynamika tego czego uczyl oraz to jaki byl naprawde mi sie podobalo...
milego wieczora
Marta
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: NEBI VURAL(6 Dan Aikikai) -ktoś coś wie?
A na co gips ci nalozyli? JAkas powazna kontuzja? 8O
  • 0

budo_marta-ika
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 501 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NEBI VURAL(6 Dan Aikikai) -ktoś coś wie?
na treningu,na ktorym byl tez biniu,dokladniej na rozgrzewce skrecilam kostke i to dosc powaznie,oczywiscie pozniej weszlam jeszcze na troche na mate...tyle,ze rano juz chodzic nie moglam i strasznie bolalo... poszlam do lekarza i dostalam wyrok 4tyg gipsu na prawa nozke, dokladniej od paluszkow do kolanka... wiec sobie posiedze na laweczce :cry:
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: NEBI VURAL(6 Dan Aikikai) -ktoś coś wie?
oooch, to nic takiego! Z noga w gipsie mozna spoko cwiczyc. Szczegolnie low-kick :lol: Od razu wiedzialem ze to wina Biniu :wink:
Zycze szybkiego powrotu do zdrowia!
  • 0

budo_marta-ika
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 501 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NEBI VURAL(6 Dan Aikikai) -ktoś coś wie?
biniu wszedl na mate pozniej no chyba ze porazil mnie swym ki ;) wiem ze cwiczyc mozna,tylko narazie mam problemy bo ciut mocno boli jak za duzo sie poruszam( czyt.wiecej niz 10krokow)... przejdzie to zaczne cwiczyc...
dziekuje za "Zycze szybkiego powrotu do zdrowia!" :-)
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: NEBI VURAL(6 Dan Aikikai) -ktoś coś wie?

biniu wszedl na mate pozniej no chyba ze porazil mnie swym ki ;) wiem ze cwiczyc mozna,tylko narazie mam problemy bo ciut mocno boli jak za duzo sie poruszam( czyt.wiecej niz 10krokow)... przejdzie to zaczne cwiczyc...
dziekuje za "Zycze szybkiego powrotu do zdrowia!" :-)


Miska,
Wracaj szybko do zdrowia i na mate. Hmm, ale na przyszlosc uwazaj ze zdrowiem swoim.

Zatroskany ^Hast^ :oops:
  • 0

budo_marta-ika
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 501 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NEBI VURAL(6 Dan Aikikai) -ktoś coś wie?

Miska,
Wracaj szybko do zdrowia i na mate. Hmm, ale na przyszlosc uwazaj ze zdrowiem swoim.

Zatroskany ^Hast^ :oops:

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: przecierz uwazam :oops: wroce wroce szkoda ze kimona teraz nie mialam :) choc milo bylo jak mi przynosili soczek glaskali po gipsie podpisywali sie a nawet sensei chcial ustepowac miejsca co wlasciwie zrobil... ;)


A Łabędź nie dolecial na seminarium bo watpie bym nie zwrocila na niego uwagi...wszyscy "nieznajomi" byli dokladnie przeswietlani przezemnie,binia i jeszcze jednego ;)

ps.sprawozdanie z seminarium bedzie jak tylko dorwe zdjecia...
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: NEBI VURAL(6 Dan Aikikai) -ktoś coś wie?

[
A Łabędź nie dolecial na seminarium bo watpie bym nie zwrocila na niego uwagi...wszyscy "nieznajomi" byli dokladnie przeswietlani przezemnie,binia i jeszcze jednego ;)

ps.sprawozdanie z seminarium bedzie jak tylko dorwe zdjecia...


Co do Labedzia, to zawsze mialem powazne watpliwosci czy on rzeczywiscie uczestniczy w tych stazach rotfl na pewno zaraz nam napisze jakas tania wymowke :wink:

Eeeeeechhhh, nie lubie tak dlugo czekac....czemu nie opublikujesz od razu sprawozdania??? :twisted: bardzo prosze? :)
  • 0

budo_marta-ika
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 501 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NEBI VURAL(6 Dan Aikikai) -ktoś coś wie?
skoro tak ladnie proszisz :) tio postaram sie jak najszybciej...teraz tio ja nie pamietam nawet wiekszosci tego co bylo... ;) teraz ide spaaaac... czas w koncu polezec w miekkim luzeczq
ps.probowalam zrobic mae ukemi tio wygladalo to conajmniej pokracznie i gips sie ciut posypal ;)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024