Skocz do zawartości


Zdjęcie

Autobus 524


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
43 odpowiedzi w tym temacie

budo_klang
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Autobus 524
Tak sobie dzisiaj jechałem po egzaminie do domu, i wrodzonym cwaniactwem postanowiłem nie iść Chmielną do 116(tam gdzie żebrzą brudasy :) ), a pójść od Marszałkowskiej do jakiegoś 500.
Anyway na Bankowym dosiadło się dwóch buraków i po wstępnej klasyfikacji celów postanowili dopieprzyć się do mnie, początek klasyczny: Czego się gapisz, zajebać Ci itd. oraz zadeklarowali chęć użycia noża. Po ok. 15 min. gadki i udowadniania ,że nie mam telefonu ani kasy dali sobie spokój i pojechali dalej(choć jeden łakomie spoglądał na moją nową kurtkę Reeboka). Po co to piszę? otóż mam kilka pytań do wielkich street fighterów tego forum, mianowicie jak walczyć jeśli ma się jednego frontalnie a drugiego nieco z lewej, a poza tym czy według was ktokolwiek by mi pomógł?
  • 0

budo_lbartekl
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 637 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3city

Napisano Ponad rok temu

Re: Autobus 524

czy według was ktokolwiek by mi pomógł?


A co ty ksiądz jesteś i w cuda wierzysz...? Nooo...jakby sie znalazł jakiś wielki fajta o złotym sercu (karatecznik np. jakiś :) ) to byłoby was 2uch. Ze strony szaraków nie ma co liczyć na jakąkolwiek pomoc. W razie czego, to nawet na policje nie zadzwonią.
Cholernego farta miałeś.
Z prawej, lewej..chyba bez większego znaczenia... :wink:



PS nie jestem wielki fajta z tego forum :wink:
  • 0

budo_klang
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Autobus 524
Wiesz, w chęć pomocy to za bardzo nie wierzę, ale cieszy mnie to ,że tym razem nie zmiękły mi kolana tylko na umiarkowanym luziku prowadziłem debatę :)
Apropos tej pomocy to gdzieś czytałem/słyszałem :) ,że najlepiej zwrócić się o pomoc do konkretnej ososby. Chociaż co poza głębokim wstydem z jego strony i możliwe ,że wciągnięciem bogu ducha winnego człowieka do sytuacji bym zyskał.

Life's a bitch :lol:
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Autobus 524

Apropos tej pomocy to gdzieś czytałem/słyszałem :) ,że najlepiej zwrócić się o pomoc do konkretnej ososby. Chociaż co poza głębokim wstydem z jego strony i możliwe ,że wciągnięciem bogu ducha winnego człowieka do sytuacji bym zyskał.


Tak dokładnie jest. Tak samo należy zrobić, gdy się kogoś resuscytuje i brakuje rąk do wewania karetki. Należy wskazać osobe palcem o powiedzieć "wezwij karetkę". Każdy podświadomie myśli "jak nie wezwę, to ten gośc się przekręci przeze mnie".

A co zrobić w tej sytuacji?
Jak widzisz, nie trzeba koniecznie walczyć, sam się o tym przekonałeś. Ale jeśli już nie ma innego wyjścia, to ja bym starał się powalić większego. Strzał w twarz. To działa deprymująco na kolesi, gdy ich guru wali się na glebę z rozkwaszonym nosem.
  • 0

budo_pyton
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 317 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Autobus 524
A skąd Lordzie wiesz że to ten większy jest wodzem? Napoleon był mikrej postury!
Pozdrawiam.
  • 0

budo_el primo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 631 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Autobus 524
To raz a dwa - jak napisał Klang - kolesie byli chętni pokazać nożyk...Obawiam się ze nawet jak jeden padłby na ziemię z rozwalonym nosem drugi zrobiłby użytek z noża...gra nie warta świeczki...

Klang - na pomoc osób postronnych niestety nie ma co liczyć.Smutne ale prawdziwe :? Zachowałeś się bardzo dobrze - najle[iej jak w atk przykrej sytuacji można się było zachować.Dostajesz bonusa:)
A tak przy okazji - jak mozesz pochwal się w jaki sposób przekonywałeś panów że brak ci zegarka,kasy,komórki i wogóle ledwo zipiesz :)
Jestem ciekaw tej konwersacji a że była skuteczna moze też się kiedyś przydać jakiemuś forumowiczowi...

Pozdrawiam
El Primo
  • 0

budo_zales
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 232 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Autobus 524
kumpel zrobil podobna akcje. jedziemy kolejką SKM. jeden kumpel bawi sie nowiuśieńką (1 dzien) komórką drugiego. nagle wsiada 2 dresów (wysocy w kurtkach puchowych - wiec nie mozna ocenić czy są szerocy). juz wiadomo co sie święci wiec ten kumpel co ma komórke to ja chowa - no ale panowie tez sie skumali wiec siadają obok niego i uprzejmie proszą o wyjęcie sima z aparatu i przekazania go im.
No ale kumpel który jest właścicelem komórki (niziutki , wygladający jak dziecko - judoka) wyskakuje zza książki (uczyl sie całą droge) z tekstem:
- Ale panowie co to za zachowanie!!?? 8O - niech Pan im niczego nie daje (ściemnia na maxa że go niezna - choć mieszkają razem w pokoju od 2 lat)
I dresy zgupialy. coś tam bzyczą a on - Panowie jest 21 wiek a tu takie zachowanie - cały przedział w śmiech a kolesie sie zmyli :)
normalnie myslałem że go dresy zaraz zaatakuja i bedziemy mieli musieli przejść szybką lekcje walki w kolejce (oczywiscie nikt z pasażerów - a było mnóstwo ludzi nie reaguje)

no to taka mała lekcja dypl;omacji

ale chyba ten wal sie już nie powtórzy
  • 0

budo_daniel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 131 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ZnikadIzewszad

Napisano Ponad rok temu

Re: Autobus 524

...juz wiadomo co sie święci wiec ten kumpel co ma komórke to ja chowa - no ale panowie tez sie skumali wiec siadają obok niego i uprzejmie proszą o wyjęcie sima z aparatu i przekazania go im.
No ale kumpel który jest właścicelem komórki (niziutki , wygladający jak dziecko - judoka) wyskakuje zza książki (uczyl sie całą droge) z tekstem:
- Ale panowie co to za zachowanie!!?? 8O - niech Pan im niczego nie daje (ściemnia na maxa że go niezna - choć mieszkają razem w pokoju od 2 lat)
I dresy zgupialy. coś tam bzyczą a on - Panowie jest 21 wiek a tu takie zachowanie - cały przedział w śmiech a kolesie sie zmyli :)


Wydaje mi się że zadziałało tu nietypowe zachowanie się kolegów zalesa w takiej sytuacji, ci co chcieli sima pewnie zwykle działali w/g sprawdzonego schematu, spodziewali się ze grzecznie zostaną obdarowani simem :) , a tu kompletne zaskoczenie, poza tym okazało się że ten kolega co miał komórkę nie jest sam i kolejne komplikacje, takie nietypowe zachowania potencjalnych "ofiar" są właśnie najbardziej wyprowadzające z równowagi dla potencjalnych napastników gdy "scenariusz się im łamie " czyli jak widać nie zawsze warto od razu w mordę :)
  • 0

budo_andrzej kubieniec
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 91 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Autobus 524
Kolego Klang!!!

Na poważnie. Czy słyszałeś o czymś takim, że najlepiej walczy sie na wariata??

Poza tym nie bardzo chce mi się wierzyć, żeby byli tak głupi, żeby zaczynać w 524 rozróbę. Wszystkie autobusy w Warszawie mają radiotelefony.

Kiedy ja przestanę w końcu czytać na tym forum pochwały na cześć podwijania ogona pod siebie???
  • 0

budo_daniel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 131 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ZnikadIzewszad

Napisano Ponad rok temu

Re: Autobus 524
No tak trzeba by ło wyciągnąć nóż i na miejscu ich zajebać :evil:
  • 0

budo_daniel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 131 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ZnikadIzewszad

Napisano Ponad rok temu

Re: Autobus 524

No tak trzeba by ło wyciągnąć nóż i na miejscu ich zajebać :evil:


Oczywiscie nie mowie tego powaznie, wkurzaja mnie tylko pierdoly w stylu gadanie "podwijanie ogona pod siebie..ble ble" i dobrze zrobił Klang
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Autobus 524
hehe ale co ma do rzeczy obecnosc radiotelefonu w autobusie?
  • 0

budo_zales
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 232 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Autobus 524
no moze napisalem nie przejrzyscie - chcieli aparat a sima to sobie mógł zostawić.
Sorry za niezrozumiały fragment.

ale i tak akcja byla niesamowita :)
  • 0

budo_piotrb
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Autobus 524

- Ale panowie co to za zachowanie!!?? 8O - niech Pan im niczego nie daje (ściemnia na maxa że go niezna - choć mieszkają razem w pokoju od 2 lat)
I dresy zgupialy. coś tam bzyczą a on - Panowie jest 21 wiek a tu takie zachowanie - cały przedział w śmiech a kolesie sie zmyli :)


:) No nie, no piekna akcja :)
Ostatnio sam sie przekonalem, ze wlasnie tego typu teksty moga uratowac skore. W moim wypadku dresik nie spodziewal sie, ze otrzyma odpowiedz na pytanie "Masz zegarek?". A ze zbyt bystry chyba nie byl, to po mordzie nie dostalem :D
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Autobus 524

Kiedy ja przestanę w końcu czytać na tym forum pochwały na cześć podwijania ogona pod siebie???


O co ci chodzi? Każdy sposób jest dobry, nie zawsze wyjściem jest walka. Jeśli jesteś taki dobry, to czemu nie słyszymy o nieznanym pogromcy z Warszawy, który tłucze złych ludzi i ucieka w mgłę? :lol:
  • 0

budo_misman
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 629 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto, Dybowo, Knurów, inne... ;)

Napisano Ponad rok temu

Re: Autobus 524

O co ci chodzi? Każdy sposób jest dobry, nie zawsze wyjściem jest walka. Jeśli jesteś taki dobry, to czemu nie słyszymy o nieznanym pogromcy z Warszawy, który tłucze złych ludzi i ucieka w mgłę? :lol:


:) Warszawa to nie Londyn, rzadko jest mgla - to i kol. Kubieniec Andrzej pola - prawda - do popisu nie posiada... :) :wink:
  • 0

budo_lbartekl
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 637 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3city

Napisano Ponad rok temu

Re: Autobus 524

Kiedy ja przestanę w końcu czytać na tym forum pochwały na cześć podwijania ogona pod siebie???


O tak... Trzeba potencjalnych napastników wykończyć zanim jeszcze spojrzą się w naszą stronę :!: To jedyna gwarancja przezycia w wielkim mieście!!! :twisted: :lol: rotfl :splat:


misman- A po co takiemu "buczerowi" mgła...? :scatter: hehe
  • 0

budo_klang
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Autobus 524
Co do tego podwijania ogona pod siebie..nie sądzę, ale skoro jest tylu kozaków to dlaczego nigdy w pobliżu jak jest jakieś spięcie? Przeciętnie autobus w takiej sytuacji pustoszeje i co najwyżej mozna dostać w ryj a potem komentarz "a po co się pan stawiał?".
Z tego powodu proszę pana Kubieńca o niekomentowanie albo o Zbója do ochrony całodobowej gratis :)
Co do gadki, to może dlatego ,że nie przystałem na propozycję ,że poszukają i jak znajda telefon to złamią mi nos. Szedłem w zapartego dość długo i pewnie dlatego mi odpuścili.
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Autobus 524
mialem to samo kiedys. powiedzialem takim trzem kozakom w autobusie ze jak chca to moga mnie skatowac na smierc ale zegarka im nie dam, bo 2 tygodnie kopalem rowy zeby go kupic, bo w domu bieda. no i wyobrazcie sobie przejeli sie tym :)
  • 0

budo_lbartekl
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 637 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3city

Napisano Ponad rok temu

Re: Autobus 524

powiedzialem takim trzem kozakom w autobusie ze jak chca to moga mnie skatowac na smierc ale zegarka im nie dam, bo 2 tygodnie kopalem rowy zeby go kupic, bo w domu bieda. no i wyobrazcie sobie przejeli sie tym :)


No ale taki numer wymaga odpowiedniego ubioru...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024