Skocz do zawartości


Zdjęcie

Autobus 524


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
43 odpowiedzi w tym temacie

budo_imadło
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 336 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Autobus 524
NO panie Andrzeju a skąd pan to wie... Czy zrobił czy nie??? Jak wojownik czy jak łajza.
Musze panu natomiast powiedzieć że nie żyje. Co jest ważniejsz...
Mnie wydaje mi sie że życie a w jaki sposób osiągnięte nie istotne. Zaszczytną śmierć dla ojczyzny opiany w naszej literaturze zostawmy na inne czasy.
Nie życzył bym panu bycia wojownikiem z kosą w żebrach. A usilnie pan uważa że to jest prawdziwy wojownik. Bo walczył!!! A czy zginą czy nie to sie raczej nie liczy...
A czasami warto urzyć tego co sie ma pod czaszką i nie koniecznie to musi być uderzenie z bani.
Nie wiem czy sie inni ze mna zgadzają. A co do Firsta to można o nim powiedzieć że był wielki i pamięć o nim pozostanie.
  • 0

budo_pirro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Autobus 524
A kim byl pan Fist? Przypomnijcie cos bo jakos nic nie slyszalem o nim i jak zginal.
  • 0

budo_tokaji
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Autobus 524
Kurde... uczymy sie sztuk walki by przezyc... by zginac szlachetnie w walce, nie trzeba umiec walczyc :roll: Ja wole przezyc niz zginac dzielnie... zreszta pamietajmy ze nie zyjemy tylko dla siebie i nie powinnismy tak lekkomyslnie ryzykowac zycia w obronie naszej "dumy"...
(inna sprawa ze jak ktos przesadzi to czasem ciezko sie powstrzymac, ale poki sie da to raczej nalezy...)
  • 0

budo_imadło
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 336 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Autobus 524

A kim byl pan Fist? Przypomnijcie cos bo jakos nic nie slyszalem o nim i jak zginal.


A prosze cie bardzo tu masz link. On był juz wcześniej na budo.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Po lewej w zabójstwach znajdź: Andrzej First- trener i mistrz kickboxingu
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024