Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co robisz????


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

budo_dzikki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1335 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co robisz????

Dziki a co powiesz na to. Idziesz i widzsz przed soba grupke dresow. Skrecasz za blok by ich ominac, a tu stoi kolejna grupka :)

Pierdolenie ?
Albo inwazja ale to by w radiu uprzedzili.
Jak ktos kiedys powiedzial "Zawsze mozna mnozyc przyklady by wymusic koniecznosc rozpatrywania konfrontacji."
  • 0

budo_sidd
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Co robisz????
jesli mowia zebym zamknał ryj prosze aby pozwolili isc dziewczynie a sam zostaje dostaje wpierdol lub nie >:) i ide do dziewczyny ja uspokoic
  • 0

budo_silver
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 747 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:88.1 FM
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: Co robisz????

jesli mowia zebym zamknał ryj prosze aby pozwolili isc dziewczynie a sam zostaje dostaje wpierdol lub nie >:) i ide do dziewczyny ja uspokoic

Hmm... znając dresiarzy, to jak oberwiesz od nich, to tak szybko się nie podnosisz (no chyba, że mają dobry dzień). Więc jak oberwiesz, to chyba dziewczyna do ciebie przyjdzie.
  • 0

budo_rabi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 597 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Elbląg

Napisano Ponad rok temu

Re: Co robisz????
A nie lepiej zlac tych drechow w stylu bruce lee i potem kobieta bedzie Ci wdzieczna dozgonnie ze jestes taki menski?
Ludzie, z pojebami sie nie zaczyna. Idzie sie taka okolica ze drechow nie ma. Z reszta nie wyobrazam sobie za bardzo, ze dziewczyna Cie kocha i ze bedzie uciekac jak drechy Cie leja. Bedzie probowala Cie bronic a drechy jak to drechy nie patrza. Dostajesz wpierdol, diewczyna tez z lufke wylapuje. Macie wpierdol. Jak umiesz sie bic to napierdalasz drechow, jak nie umiesz sie bic to dostajesz wpierdol. Do tego dochodzi wspolczynnik szczescia, sytuacje losowe i takie tam pierdoly. Z reszta jak beda Ci chcieli cos zrobic to nie stana przed toba i nie powiedza dawaj 2zl synek. Takich olej. Jak by co to nie boj sie, i Ty i laska macie przejebane z zaskoczenia. I zadne bicie nie pomorze. Jak to sie mowi, karata karata, ciupaska ciupaska :> Gupie temat. A powiedzcie co robic jak napada mnie pijany mistrz karate wkurwiony na maxa bo rzucila go zona i nie moze zniesc widoku jak ide szczesliwy z moja panna. Jakiej techniki uzyc? A moze uciekac? A moze rzucic w niego dziewczyna i dopiero wiac. Albo powiedziec: masz wez se ja ale mnie nie bij prosze!!!
Ehhh, lej w obronie swego, nawet jak masz nie dac rady. Nawet jak by co, to umrzesz w obronie kobiety, idealow i takich rzeczy a nie na sraczu w wieku 90 lat :P Takie moje zdanie.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024