Skocz do zawartości


Zdjęcie

Z kim ćwiczycie ???


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
55 odpowiedzi w tym temacie

budo_przemek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1208 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Z kim ćwiczycie ???
Witam :D
Mam takie pytanie....
Z kim ćwiczycie na stazach???
Czy są to osoby, które znacie????
Z którymi ćwiczycie w jednym klubie???
Czy cwiczycie z osobami "obcymi"- których nie znacie...
i dlaczego????
Czy zmieniacie partnerów...czy staracie sie ćwiczyć cały czas z jednym partnerem???
Pozdrawiam :D
  • 0

budo_guma jr.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 296 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Z kim ćwiczycie ???
Jak jest ktoś wolny z mojej sekcji to ćwicze z nim.Często ćwiczę z osobami z innych sekcji.Zmieniam partnerów.
  • 0

budo_mr smail
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3937 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: Z kim ćwiczycie ???
A prezerwatyw urzywasz?
  • 0

budo_emi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Z kim ćwiczycie ???
W moim dojo mam kilka ulubionychosób, z którymi lubię ćwiczyć, ale ogólnie to z różnymi osobami, z tym co akurat jest gdzieś obok, albo nie ma pary, jak wyjdzie.
Często też ćwiczę z początkującymi, ale na to muszę mieć nastruj :P

Na stażach to różnie bywa, czasem z kimś znajomym, czasem z kimś kto jest najbliżej.
Przyznam się bez bicia, że zdarza mi się ćwiczyć z jedną osobą cały trening, wiem że to źle, ale jak z kimś się dobrze współpracuje to trudno się oprzeć :roll:
  • 0

budo_guma jr.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 296 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Z kim ćwiczycie ???

A prezerwatyw urzywasz?


Ale śmieszne.Boki zrywać.
  • 0

budo_mr smail
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3937 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: Z kim ćwiczycie ???
Guma - nie badz sztywniak
:)
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Z kim ćwiczycie ???
Smali. przegiąles.. pytanie Gumy o gume.. :-))))))))
dyplomatycznie bylo zapytac ' Nie badż taki drewniak " :-))))))) ( Andrzej - bez skojarzeń to cytat z filmu)
BTW - topic ja tam biore najwiekszego w dojo..
  • 0

budo_feniks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sudety

Napisano Ponad rok temu

Re: Z kim ćwiczycie ???
W moim dojo to chyba ja jestem najwiekszy :D Najczesciej cwicze ze swoja dziewczyna, ale tez sie wymieniamy i cwiczymy z innymi osobami....
Z ta zmiana partnera to tez trza uwazac (polecam Durex Comfort) :)
Pozdrawiam
  • 0

budo_uchideshi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Z kim ćwiczycie ???
Ale sę temat rozwija.. no no no :)

Odp na pytanie dotyczace z kim na stażach trenuję...:
- na poczatku ze swoimi, a po chwili kto się pod rękę nawinie :wink:

Odp na pytanie dotyczace jakich gum używam...:
- na poczatku jakie mam, a po chwili jakie się pod ręka nawiną.. rotfl
  • 0

budo_ankata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole

Napisano Ponad rok temu

Re: Z kim ćwiczycie ???
Latwiej jest cwiczyc ze "swoimi" z sekcji,szczegolnie na stazach wyjazdowych, ale ostatnio bylam na stazu we Wrocku u pmasza,moi koledzy znikneli w tlumie ,zostalam samiutenka wsrod nieznanych mi twarzy,problem rozwiazal sie sam,bo ktos bez pary uklonil mi sie i juz cwiczylam.Tym sposobem mialam okazje pocwiczyc z wieloma osobami,roznego wzrostu ,wagi,temperamentu,bylo to bardzo tworcze doswiadczenie.
Jak sie cwiczy tylko ze znanymi osobami,z czasem przestaje sie koncetrowac na ataku,a skupiam sie na technice i zakonczeniu,czyli trace calosc,ale ja jestem poczatkujaca :wink:
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Z kim ćwiczycie ???
durex sux
  • 0

budo_guma jr.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 296 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Z kim ćwiczycie ???

Guma - nie badz sztywniak
:)


Żartuję.Na ciebie obrazić się nie da.
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Z kim ćwiczycie ???
Ja osobiscie nigdy nie cwicze z ludzmi ze swego dojo. No moze czasem zeby osmielic jakiegos poczatkujacego co jest na swoim pierwszym stazu, ale co najwyzej jedna technike.

Inaczej dla mnie staz nie ma sensu. Co do wybierania partnerow, to staram sie sprawiedliwie, troche cwiczyc z zaawansowanymi i troche z mniej zaawansowanymi. Czesto cwicze z przypadkowymi ludzmi, ktorych nie znam, i to jest najwiekszy fun. czasem to jest troche niebezpieczne, ale staram sie nie przeginac, bo wiem ze mnie nie znaja.

Najsmieszniej bylo jak przyjechalismy do Kanady i po 2 tyg juz byl staz w Toronto z Yamada i Kanai sensei. Jak weszlismy do dojo, bylo ponad 100 ludzi, wiekszosc z czarnymi pasami, i NIKOGO, ale to nikogo nie znalismy (oprocz Claude'a i Davida Halprina z NEAikikai).
Bylo Bardzo Smiesznie, bo oni tez nas nie znali. Nie chcieli z Majka w ogole cwiczyc, bo ja traktowali jak laleczke typu "ty mnie nie bij, ty mnie nie dotykaj". Podobnie bylo na stazu na Colle sur Loup we Francji. Tam na 300 osob znalem moze 3. Pare technik bylo niebezpiecznie, bo trafilem na zadziornych a silnych, wiec trzeba bylo sie szybko zbierac w ukemi a tu nie ma gdzie padac taki tlok. Wtedy zrozumialem co to znaczy ze uke ma chronic przed kontuzja. To faktycznie prawda.
  • 0

budo_uchideshi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Z kim ćwiczycie ???
To skoro jesteście tacy bogaci w doświadczenia to powiedzcie czy zdazyło się wam że ktoś wam odmówił wspólnego treningu???

2 lata temu 10 stycznia bodajże na stażu chyba klubowym TCAA w Gdańsku po rozpoczęciu treningu grzecznie się ukłoniłem do "partnerki" a ona po prostu odeszła..... tak sobie...poszła..

Wiecie jak mnie zdziwko chlapło??? 8O rotfl

Myśle sobie co za wredota...No ale nic podchodzę do kolesia co macha sobie bokkenem i grzecznie się kłaniam, a on do mnie
- sorry ale nie mogę...

ja na to

-dlaczego 8O
a on

-my ćwiczymy tylko ze swoimi...

Qfa no se myślę ale gościna... poszedłem do swoich bo co mi tam...nie będę tak stał bo mi sensei łeb przy tyłku ukreci no nie... :?:

Ale do dzisiaj to pamietam.... bo dla mnie to nowina...
wszędzie gdzie bywałem nie ma problemu.. każdy z każdym (nie myliś z sexem :) ) i bez problemów.... a tu takie cuś... :roll: :oops:
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Z kim ćwiczycie ???
to glownei wina senseja ,ze tak sobie uczniow w duchu ksenofobii wychowal.
  • 0

budo_feniks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sudety

Napisano Ponad rok temu

Re: Z kim ćwiczycie ???
W sumie chodze tylko miesiac na trteningi i powiem szczerze, ze najchetniej to bym sobie potrenowal z lepszymi od siebie........bo mozna sie przy okazji sporo nauczyc od nich :-) Jednak na treningu roznie bywa, czasem trafiam na rownego sobie, nieraz na lepszych a niekiedy na delikatne kobietki i wtedy musze sie szczegolnie pilnowac :)

Pozdrawiam 8)
  • 0

budo_mr smail
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3937 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: Z kim ćwiczycie ???
Kiedys trafilem na pewnego czlowieka ( na stazu z Moriteru Ueshiba) ktoremu podiekowalem w trakcie cwiczenia....
ten sie zdiwil dopiero.
  • 0

budo__lm_
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 719 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:tote hose

Napisano Ponad rok temu

Re: Z kim ćwiczycie ???
jak jezdze na staze to niegdy ze swoimi, bron boze bo to bez sensu jest, najbardziej lubie z hakamkami, ale nie zawsze sie da - zazwyczaj siedza kolo siebie i trzymaja sie swoich, ciezko jakiegos wyrwac :) 8) , np. na stazu z Seki sensei w wawie z okazji 10 lecia dojo Hoffmana to tego ostatniego nie dalo sie wyrwac do cwiczenia - cwiczyl tylko z dwoma (no max trzema) innymi ludzmi, zapewne od siebie z dojo, a szkoda. To rozni sie mocno od tego w .de bo tam na stazach bez problemu mozna pocwiczyc nawet z prowadzacym :!:
inna sprawa jak staze zamkniete - wtedy cwiczy sie z ludzmi z innego dojo, bo nie ma wyjscia, ale zasada ta sama - jak najdalej od swoich bo tych sie ma na codzien
ale najwiecej frajdy sprawia testowanie prowadzacego - jak podejdzie poprawiac i zna sie go juz troche to mozna pocwaniakowac takiemu 6temu danowi choc zazwyczaj bez wiekszych emocji i tak czlowieka spacyfikuje :evil:
to fenix: unikaj swojej kobiety na macie, dobrze radze, nic dobrego z tego nie wyniknie... :idea: 8) :evil:
  • 0

budo_waldek__goszcz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Z kim ćwiczycie ???
Nigdy nie cwicze z kobietami. Kobiety w budo to cialo obce.
Irimi nage chetnie cwicze z ludzmi wiekszymi od siebie. Reszte jak leci.
  • 0

budo_uchideshi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Z kim ćwiczycie ???
Ja nie wiem co was napadło z tymi kobietami.....?? :evil:

Aiki to rozumiem ale ta menomania jest zaraźliwa..!!

Bardzo chętnie trenuję z kobietami... może dlatego że nie ma ich w moim dojo..
Przykrych doświadczeń to raczej też nie mam, no chyba ze to jak jedna dała mi kosza na macie?.... :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024