Skocz do zawartości


Zdjęcie

pokonac strach


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
60 odpowiedzi w tym temacie

budo_kozi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KIELCE

Napisano Ponad rok temu

Re: pokonac strach
wiesz latwo sie pisze ale tu chodzi o to jak pokonac strach mowiac sobie "zrobie to zrobie to" nie koniecznie sie uda...
  • 0

budo_kajtka
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: pokonac strach
a czy na poczatku zawsze sie udaje?:) wlasnie o to chodzizeby sie przelamac mimo ze dobrze wiesz ze sie nie uda to tez jest strach..."a jak sie nie uda" to co ? nic robisz jeszcze raz i pozniej jeszcze az ci sie uda :) sam tak mowiles prawda?:)
  • 0

budo_kozi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KIELCE

Napisano Ponad rok temu

Re: pokonac strach
hmm nio taq, nie chodzi o to, ze wychodzi za pierwszym razem bo nigdy nie wychodzi ale o to, ze nie mozna nastawiac sie pesymistycznie :D :) jesli wiem "ze mi nie wyjdzie" to nie koniecznie musi byc strach ;)
  • 0

budo_kajtka
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: pokonac strach
nie bede sie bawic w psychologa ale pesymizm budzi lek :) dobra nie madrze sie bo sama sie straszliwie boje :D
  • 0

budo_kozi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KIELCE

Napisano Ponad rok temu

Re: pokonac strach
przynajmniej nie u mnie :) a czego Ty sie boisz ? przeciesz narazie nie robisz nic co mogloby budzic lek ? :) z podkresleniem na _narazie_ :) :)
  • 0

budo_capoman
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ABADÁ Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: pokonac strach
Ja sie boje Kozi, boje sie salta ale coz zrobic (nic tylko pokonac ta dziwna psyche)
  • 0

budo_kozi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KIELCE

Napisano Ponad rok temu

Re: pokonac strach
latwo powiedziec, trudniej zrobic :) ludzka psychika bywa dziwna ale wiem po sobie i Ty pewnie tez, ze bez probowania nie pozbedzie sie tego strachu :) i wlasnie po to jest aseqracja, pasy itp zeby nabyc pewnosci siebie i sprobowac ten 1 raz... przypomnij sobie jak bylo z saltem ze sciany :) tak samo jest z baju... mowisz wybij sie do gory, a ja nie moge bo co? bo sie boje :(
  • 0

budo_capoman
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ABADÁ Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: pokonac strach
Kozi zacznijmy od tego ze salto ze sciany to sie chcialem jusz od dluzszego czasu nauczyc bo u nas nikt tego nie robi a pozatym jest wyczesane z deka ;) hehe A myslisz ze jak ja skakalem to sie nie balem, chlopaku za pierwszym razem musialem upasc zeby wiedziec jak sie powinno to robic tak samo z innymi zeczami najpierw blad a potem poprawa, pszeciesz ludziki ucza sie na wlasnych bledach (przynajmniej niektorzy tak mowia ;) )
  • 0

budo_kozi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KIELCE

Napisano Ponad rok temu

Re: pokonac strach
...przynajmniej tak byc powinno zeby wyciagac wnioski ze sfoich bleduf i strarac sie je naprawiac ja nie mowie ze sie nie bales bo to by bylo lekko dziwne jakby sie nei bal ale co ? ale sprobowales-upadles, sprobowales jeszcze raz i co ? i bylo lepiej na tym to polega stopniowo nabierales pewnosci siebie az w koncu skaczesz sam i w sumie strach pokonales nie ? u mnie jest taq samo ja mam jakas blokade i dopoki nie sprobuje [ co jest bardzo trudne za pierwszym razem ] to nie uda mi sie taka jest prawda ale to przychodzi z czasem nie?
  • 0

budo_capoman
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ABADÁ Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: pokonac strach
Kozi powiem ci jak ja to robie mowie sobie ze skocze i skacze jak nie wychodzi to sie wqrzam i skacze dalej az wkoncu wyjdzie hehe inaczej nie umiem i mysle ze to jest dobre podejscie. A ty w sobote wez sie w garsc i spruboj nic przeciesz nie tracisz a jak sie przelamiesz raz to zobaczysz jak nastepne razy poleca ;) ))
  • 0

budo_kozi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KIELCE

Napisano Ponad rok temu

Re: pokonac strach
tak prawda :) jutro bede skakal na maxa az mi wyjdzie i musze sie przemoc i wybic do gory :) nio nie trace nie trace... bedzie dopsze cwiczyc i cwiczyc i cwiczyc... :)
  • 0

budo_capoman
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ABADÁ Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: pokonac strach
Wlasnie musicie to zrozumiec ze najwazniejsze jest pokonac "strach" u siebie w glowie, wiem ze to trudne ale nic bez tego nie zrobicie bo sie poprostu bedziecie bali
  • 0

budo_kozi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KIELCE

Napisano Ponad rok temu

Re: pokonac strach
taka jest prawda asekuracja asekuracja ale jak "sami siebie" nie pokonamy to tak bedzie... to bardzo ciezkie, zwlaszcza na poczatq bo ja tak samo mam ale wiem, ze pewnego pieknego dnia moze jutro moze za tyg po prostu pokonam strach i mi wyjdzie, a potem dopiero sie ma taka chec i sile to robic ze masakra :D
  • 0

budo_capoman
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ABADÁ Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: pokonac strach
Kozi jak ja zaczynalem umialem tylko au na dwie rece, nie umialem nawet prostego wychwytu na glowie ;DD (pamietne czasy:) Potem jak sie zawzialem i zaczalem wykorzystywac moje sflaczale cialo to zaczelo mi wszystko powoli wychodzic, sam widzisz teraz. Nie mozna sie poddawac trzeba przec i walczyc o to co sie chce dokonac a efekty same przyjda
  • 0

budo_kozi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KIELCE

Napisano Ponad rok temu

Re: pokonac strach
i dokanczajac nie bac sie :) nic nie ma bez treninguf i nic nie ma bez pracy nie ma rezultatow :)
  • 0

budo_capoman
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ABADÁ Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: pokonac strach
Acha na marginesie ;) Zapraszamy wszystkich na nasze treningi :D Jezeli oczywiscie ruszymy pelna para znowu a to moze nastapic jush niedlugo miejmy nadzieje AXE all Capoeiritias
  • 0

budo_kozi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KIELCE

Napisano Ponad rok temu

Re: pokonac strach
hmm wiesz z kielc to oprocz ciebie, kajtki i mnie jest 1 osoba i nie cwiczy capo... heh nie ma kogo zapraszac :(
  • 0

budo_capoman
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ABADÁ Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: pokonac strach
Hehe Kozi ja mowilem do calej polski ;) wiem wiem ze u nas jest lipka z ludzikami bo jak przychodza to na jeden dwa treningi, widza ze im nie wychodzi to przestaja sie i poddaja, a to nie o to chodzi ludzie !!!
  • 0

budo_kozi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KIELCE

Napisano Ponad rok temu

Re: pokonac strach
no wiesz jak ludzie przychodza tu zeby sie nauczyc bic "a tu sie gibaja jak pajace" to taq jest :( ehh takie ludzie ...
  • 0

budo_capoman
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ABADÁ Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: pokonac strach
Ja nie oskarzam ale jesli koles nie umie dobrze au nie mowiac o kaleczeniu ginga to po co sie uczyc salt. dupla i innych takich, moim zdaniem mija sie z celem
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024