Skocz do zawartości


Zdjęcie

z czym bezpiecznie po miescie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
87 odpowiedzi w tym temacie

budo_ivanow
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: z czym bezpiecznie po miescie
Ustawa zabrania nosic ze soba tylko niektorych przedmiotow (kastet, tonfa...itp) Ale policja moze zawinac cie na dolek nawet za szwajcarski scyzoryk! I nie pomoga tlumaczenia ze to do obierania jabluszek bo mama zabrania jesc niemytych!

Pozdro
  • 0

budo_lordprzemo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Browary Łódzkie

Napisano Ponad rok temu

Re: z czym bezpiecznie po miescie
a yawara legalna? ;p
  • 0

budo_sokaq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 254 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK

Napisano Ponad rok temu

Re: z czym bezpiecznie po miescie
Dokladnie, policja moze Cie zatrzymac za jakikolwiek przedmiot, ktorym mozna zrobic ziaziu, jesli podejrzewaja, ze cos jest nie tak (nasza policja podejrzewa, w sumie tez troche sie kupy nie trzyma).
Ja zaproponuje klucze, to jest pewna bron, gdzies nawet widzialem artykul o kolesiu co szkoli rozne takie tam sily policyjne (to bylo zdaje sie w Japonii) i min mowa byla o technikach zwiazanych z uzyciem kluczy.

! pOzDrAwIaM !
  • 0

budo_gab3d
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1572 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasu

Napisano Ponad rok temu

Re: z czym bezpiecznie po miescie
Ta np. francuza 21 cali :) :):):):)
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: z czym bezpiecznie po miescie

Ustawa zabrania nosic ze soba tylko niektorych przedmiotow (kastet, tonfa...itp) Ale policja moze zawinac cie na dolek nawet za szwajcarski scyzoryk! I nie pomoga tlumaczenia ze to do obierania jabluszek bo mama zabrania jesc niemytych!

Pozdro


Dokladnie, policja moze Cie zatrzymac za jakikolwiek przedmiot, ktorym mozna zrobic ziaziu, jesli podejrzewaja, ze cos jest nie tak (nasza policja podejrzewa, w sumie tez troche sie kupy nie trzyma).
Ja zaproponuje klucze, to jest pewna bron, gdzies nawet widzialem artykul o kolesiu co szkoli rozne takie tam sily policyjne (to bylo zdaje sie w Japonii) i min mowa byla o technikach zwiazanych z uzyciem kluczy.



Głupoty opowiadacie obydwaj.
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: z czym bezpiecznie po miescie

Ustawa zabrania nosic ze soba tylko niektorych przedmiotow (kastet, tonfa...itp) Ale policja moze zawinac cie na dolek nawet za szwajcarski scyzoryk! I nie pomoga tlumaczenia ze to do obierania jabluszek bo mama zabrania jesc niemytych!

Pozdro


Coś ci się chyba powaliło...

W ustawie przez broń rozumiemy:

4) narzędzia i urządzenia, których używanie może zagrażać życiu lub zdrowiu:
a) broń białą w postaci:
- ostrzy ukrytych w przedmiotach nie mających wyglądu broni,
- kastetów i nunczaków,
- pałek posiadających zakończenie z ciężkiego i twardego materiału lub zawierających wkładki z takiego materiału,
- pałek wykonanych z drewna lub innego ciężkiego i twardego materiału, imitujących kij bejsbolowy,
B) broń cięciwową w postaci kusz,
c) przedmioty przeznaczone do obezwładniania osób za pomocą energii elektrycznej.


O scyzoryku MacGyvera nic nie ma... ;)
  • 0

budo_sokaq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 254 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK

Napisano Ponad rok temu

Re: z czym bezpiecznie po miescie

Dokladnie, policja moze Cie zatrzymac za jakikolwiek przedmiot, ktorym mozna zrobic ziaziu, jesli podejrzewaja, ze cos jest nie tak (nasza policja podejrzewa, w sumie tez troche sie kupy nie trzyma).
Ja zaproponuje klucze, to jest pewna bron, gdzies nawet widzialem artykul o kolesiu co szkoli rozne takie tam sily policyjne (to bylo zdaje sie w Japonii) i min mowa byla o technikach zwiazanych z uzyciem kluczy.


Głupoty opowiadacie obydwaj.

Jesli opowiadam glupoty, co jest mozliwe jezeli chodzi o ta czesc z policja, bo nie znam ustaw i pisze tak jak mi sie wydaje, to moze bys laskawie mnie olsnil (i tych co rowniez nie wiedza) a nie pisal jednym zdaniem, ze pisze glupoty.
W sumie ilosc napisanych przez Ciebie postow wyjasnia Twoje zachowanie.

! pOzDrAwIaM !
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: z czym bezpiecznie po miescie
Jak nie znasz ustaw, to po co sie wypowiadasz, wprowadzając ludzi w błąd.
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: z czym bezpiecznie po miescie

Jesli opowiadam glupoty, co jest mozliwe jezeli chodzi o ta czesc z policja, bo nie znam ustaw i pisze tak jak mi sie wydaje, to moze bys laskawie mnie olsnil (i tych co rowniez nie wiedza) a nie pisal jednym zdaniem, ze pisze glupoty.
W sumie ilosc napisanych przez Ciebie postow wyjasnia Twoje zachowanie.

! pOzDrAwIaM !


Ustawa o broni i amunicji- wpisz w wyszukiwarce a otrzymasz 1600 stron z nią chociażby:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Miłego czytania...
  • 0

budo_sokaq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 254 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK

Napisano Ponad rok temu

Re: z czym bezpiecznie po miescie
Dziekuje Hellfire, z checia zapoznam sie z tymi ustawami i jesli nie bede czegos pewien, ze mam racje, to nie bede wypowiadal sie w taki sposob, a jesli, to poprzedze to wstepem wydaje mi się, żę :wink: .

! pOzDrAwIaM !
  • 0

budo_ivanow
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: z czym bezpiecznie po miescie
Scyzorykiem Mac Gyvera tak samo mozna poderznac gardlo taksamo jak Kabarem!!

Policja ma prawo zatrzymac cie na dolku w celu wyjasnien i analizy posiadanego przez ciebie przedmiotu!!!

n.p.
Jesli zlapai cie na ulicy gdzie 2 dni temu kogos zadzgali i znajda przy tobie noz musza go zbadac czy aby nie byl narzedziem zbrodni.
A w raz z nozem zagarniaj ciebie po trwajacych kilka do kilkunastu godzin badaniach wypuszczaja cie z przeprosinami... ale co czasu zmarnujesz to twoje...


pozdro

P.s.
Ustawa ustawą a realia i tak fpisdu
Ustawowo policjant nie moze cie trzepnac pala podczas przeszukania.... a jednak...
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: z czym bezpiecznie po miescie

Scyzorykiem Mac Gyvera tak samo mozna poderznac gardlo taksamo jak Kabarem!!

A sznurówką poderżnąć gardło... śrubokrętem lub długopisem wybić oko lub dźgnąć

Policja ma prawo zatrzymac cie na dolku w celu wyjasnien i analizy posiadanego przez ciebie przedmiotu!!!

Jeżeli to zrobią to wtedy, gdy jesteś o coś podejrzany, bo złapali cię blisko miejsca przestępstwa a odpowiadasz rysopisowi.
Czy myślisz,ze będa podawać do analizy każdy scyzoryk który znaleźli w kieszeni???
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: z czym bezpiecznie po miescie

jesli nie bede czegos pewien, ze mam racje, to nie bede wypowiadal sie

bardzo madra zasada. kieruj sie nia przez cale zycie a na pewno ludzie beda cie szanowac.
  • 0

budo_ivanow
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: z czym bezpiecznie po miescie
Sznorowka poderznac gardlo.... zaprezentuj :P
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: z czym bezpiecznie po miescie

Sznorowka poderznac gardlo.... zaprezentuj :P

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Chodziło mi o uduszenie...
  • 0

budo_ivanow
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: z czym bezpiecznie po miescie
Ogolnie chodzi mi o to ze policja czesto naduzywa kompetencji
jak przy przeszukaniu znajduja u ciebie kose (no moze faktycznie nie Victorinoxa) to w wielu przypadkach sa w stanie (i maja prawo) zatzymac cie na 24h


Pozdro :)
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: z czym bezpiecznie po miescie
i to jest naduzywanie kompetencji wedlug ciebie??? ja to musze zyc chyba w innym swiecie. mnie w zyciu przeszukali 3 razy. raz kiedystam za komuny jak sie krecilem pod chinska ambasada w czasach ruchawki pod tienanmen, jebany ubek mnie rzucil na maske i wywalil wszystko z plecaka, po czym probowal postraszyc ze mnie zawinie. drugi raz bieglem jak wariat przez skuske i akurat patrolujacy radiowoz przejezdzal obok wiec panowie mnie zatrzymali, lukneli do plecaka czy nie mam radia :) po czym zapytali dokad biegne. jak im powiedzialem ze gonie laske ktora wyszla z imprezy sama bo sie ze mna poklocila, to zyczyli szczescia w poscigu. trzeci raz wracalem noca do domu wzdluz drogi patrze z naprzeciwka jedzie poldek. wolno. no to rozsadnie, myk na druga strone przeszedlem. poldek mnie minal i zawrocil i jedzie mi za plecami. to ja przyspieszam. poldek w gaz, ja w gaz no i stanalem dopiero jaak sie zaczal drzec policja i zobaczylem niebieska poswiate koguta. mowie im: panowie zawalu mozna dostac, myslalem ze jakies drechy w nocy cos kombinuja. co ma pan w plecaku? a prosze zobaczyc, ksiazki, jakies plyty (hehe mialem kupe wypalonych plyt z mp3 ale luz nawet nie wnikali). a dziekujemy, gdzie pan mieszka? a tu 200 m stad. no to dobranoc, dobranoc. i tyle. nie wyobrazam sobie zeby tak sie rzucali sportowo i brali niewinnych mlodych, porzadnych ludzi zawijali na 24 godziny. myslisz ze oni nie maja nic do roboty i malo im papierkowej roboty zeby jeszcze "naduzywac kompetencji"? no pomysl sam. jak zawijaja to dlatego ze maja powody. raz brat kumpla zostal raczej brutalnie rzucony na mache, kajdanki i na komisariat, no ale sie okazalo ze godzine wczesniej tuz obok gwalt byl a biedak pasowal idealnie do rysopisu. :D
aaaa zapomnialem. raz widzialem jak gowniarz zaliczyl becki na ulicy od pana policjanta. no ale po co glupek jeden wrzeszczal haj hitla jebany psie do przejezdzajacego radiowozu to pojecia nie mam :D
  • 0

budo_sokaq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 254 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK

Napisano Ponad rok temu

Re: z czym bezpiecznie po miescie

jesli nie bede czegos pewien, ze mam racje, to nie bede wypowiadal sie

bardzo madra zasada. kieruj sie nia przez cale zycie a na pewno ludzie beda cie szanowac.


Z calym szacunkiem, ale nie wycinaj czesci zdania kolego. Nie napisalem, ze wogole nie bede sie wypowiadal nie bedac pewnym swego, tylko w taki spoosb jakim to uczynilem wczesniej, mianowice mowiac z cala pewnoscia (itp). Bede uzywal zwrotu wydaje mi sie, ze. Uwazam, ze nie nalezy nie wypowiadac sie wcale, milczec itd, nalezy to wlasnie robic - ja tak mysle, po to jest wlasnie forum.


! pOzDrAwIaM !
  • 0

budo_lordprzemo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Browary Łódzkie

Napisano Ponad rok temu

Re: z czym bezpiecznie po miescie

aaaa zapomnialem. raz widzialem jak gowniarz zaliczyl becki na ulicy od pana policjanta. no ale po co glupek jeden wrzeszczal haj hitla jebany psie do przejezdzajacego radiowozu to pojecia nie mam :D


huh... moj kumpel pokazal im hawajski znak pokoju to zawrocili radiowozem i pala przez reke... reka zamana a policja odjechala :P...
  • 0

budo_morfeusz76
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 204 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: z czym bezpiecznie po miescie

huh... moj kumpel pokazal im hawajski znak pokoju to zawrocili radiowozem i pala przez reke... reka zamana a policja odjechala :P...

Z calym szacunkiem ale nie wierze w takie historie.Dalbys sobie zlamac komus reke(nawet policjantowi) i pozwolil bys mu tak poprostu odjechac?
A wlasciwie tym bardziej policjantowi.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024