Skocz do zawartości


Zdjęcie

z czym bezpiecznie po miescie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
87 odpowiedzi w tym temacie

budo_lordprzemo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Browary Łódzkie

Napisano Ponad rok temu

Re: z czym bezpiecznie po miescie


huh... moj kumpel pokazal im hawajski znak pokoju to zawrocili radiowozem i pala przez reke... reka zamana a policja odjechala :P...

Z calym szacunkiem ale nie wierze w takie historie.Dalbys sobie zlamac komus reke(nawet policjantowi) i pozwolil bys mu tak poprostu odjechac?
A wlasciwie tym bardziej policjantowi.


z calym szacunkiem ale kumpel mial 15 lat i byl ostro zszokowany zlamana reka... niby chodzil pozniej po komisariatach szukac tego goscia ale nie pytam sie bo drazliwy temat...
  • 0

budo_gab3d
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1572 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasu

Napisano Ponad rok temu

Re: z czym bezpiecznie po miescie
Morfeusz... probowales kiedys walki 1 [ze zlamana reka] vs 2[z bronia i palkami] ????? Albo wyscigu z polonezem ? ZNam mase takich historii i sa prawdziwe. Jak nie wiezysz to nie wiem gdzie ty zyjesz...

btw. ja tam policji nie wchodze w droge i oczekuje tego samego :P Jak sie spotkamy to jestem mily i robie co karza. Poco mamy sobie przeszkadzac ?

ps. nie prowadze dzialalnosci przestepczej :P [bo jakos tak to zabrzmialo :P ]
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: z czym bezpiecznie po miescie
no wlasnie. wzaajemny szacunek i zaufanie to podstawa. jak sie szuka problemow to sie je znajdzie. zawsze i wszedzie.
  • 0

budo_morfeusz76
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 204 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: z czym bezpiecznie po miescie

Morfeusz... probowales kiedys walki 1 [ze zlamana reka] vs 2[z bronia i palkami] ????? Albo wyscigu z polonezem ? ZNam mase takich historii i sa prawdziwe. Jak nie wiezysz to nie wiem gdzie ty zyjesz...

btw. ja tam policji nie wchodze w droge i oczekuje tego samego :P Jak sie spotkamy to jestem mily i robie co karza. Poco mamy sobie przeszkadzac ?

ps. nie prowadze dzialalnosci przestepczej :P [bo jakos tak to zabrzmialo :P ]

Z calym szacunkiem ale raczej gdzie ty zyjesz?policja chodzi po ulicach i lamie ludziom rece?A moze to bylo w poprzedniej epoce a to nie byla policja tylko milicja lub zomo :wink:
Fakt nigdy nie probowalem walczyc ze zlamana reka(z bronia i palkami)ani nie scigalem sie z polonezem.Ale tez nigdy nie slyszalem o podobnych przypadkach wsrod moich znajomych blizszych i dalszych.Ale jezeli ktos wysiada z poloneza i zaczyna cie napierdalac palka,lamiac ci reke po czym odjezdza bez sladu,to raczej bylbym pewny ze to nie byla Policja.
No chyba ze sie wczesniej wylegitymowali.Ale w takim przypadku to napewno prokurator by sie zajal takimi delikwentami.
Wbrew temu co sie niektorym wydaje (czesto niestety maja racje) zyjemy w panstwie prawa.
Ale moze koledzy z resortu moga cos na ten temat dodac np.Couguar,lub Lord van Banan.
Pozdrawiam.
  • 0

budo_lordprzemo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Browary Łódzkie

Napisano Ponad rok temu

Re: z czym bezpiecznie po miescie
morfi... jakbys chcial komus jebnac tez bys sie najpierw przedstawil?
walnal raz - starczylo... i pojechal...
  • 0

budo_lordprzemo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Browary Łódzkie

Napisano Ponad rok temu

Re: z czym bezpiecznie po miescie

co to ta yawara? :P... bo jakos nie moglem znalezc (na googlach wyszukiwalo mi np. same kobity japonskie albo real albo animowane odpowieniczki :D )


[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] (znalezione na Google)


btw: a to zabronione? bo nie wiem jak zakfalifikowac to w tych ustawach - sorka :P...
  • 0

budo_tai-chi clan
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik

Napisano Ponad rok temu

Re: z czym bezpiecznie po miescie
No co ja ci moge poradzić...jedynym dobrym wyjściem jest Katana - nikt sie nie gapnie że ja masz...a działanie jest nadzwyczaj dobre... :wink: Pozdro.
  • 0

budo_elfilipo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: z czym bezpiecznie po miescie

No co ja ci moge poradzić...jedynym dobrym wyjściem jest Katana - nikt sie nie gapnie że ja masz...a działanie jest nadzwyczaj dobre... :wink: Pozdro.


Nikt sie nie kapnie? Wiesz, mnie sie zawsze wydawalo, ze katana noszona przy boku rzuca sie troche w oczy. :P
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024