Skocz do zawartości


Zdjęcie

anonimowe forum


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
40 odpowiedzi w tym temacie

budo_pmasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2101 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

anonimowe forum
wnioskując sobie po lekturze zamkniętych tematów - nie dziwi was jakie smutne jest to że sobie niektórzy opisują powazne, osobiste tematy a tu sie zaloguje 15-letni tuman po miesiącu treningu gada pierdoły. co wy nato?
15-letnich tumanów tez zapraszam do dyskusji... hehehhehee
  • 0

budo_garry
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: anonimowe forum
Jest to wspanialy test na opanowanie. ^^
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: anonimowe forum
no ale taka jest formula furum dyskusyjnego.. mozna np. zrbic forum zamkniete tylko dla profi.. i co ? weselej bedzie?
  • 0

budo_kunichiro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 130 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: anonimowe forum
Mitomanów i dyskutantów nigdy nie brakowało i nie będzie brakować. Ja tam jestem za tym, żeby brali udział w dyskusjiach - ale biernie... Niech siedzą , słuchają i sie uczą.
Pmasz - skomentuj!!!
  • 0

budo_pmasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2101 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: anonimowe forum
komentuje:
mi sie wydaje, że po prostu są tematy na które początkujący nie powinien sie wypowiadać: oceny techniczne technik czy ludzi, porównywanie szkół czy styli, są też tematy na które na forum nie powinno sie wogóle wypowiadać: ploty o konkretnych osobach, ocenianie nauczycieli. jest tu grupa osób które ćwiczą tysiąc lat i nie poruszają nigdy głupawych tematów, tyle, że chyba młodzież tego nie zauważa niestety. ale jak sobie pomyśle że sie Smail'u wkurza i czerwieni na leszcza, możliwe, że w wieku jego syna, który nie powie nawet czy jest on czy ona to mi głupio....
Tonny Casell Sensei (British Aikikai) owiedział mi " przez pierwsze 3 lata początkujący powinien mieć morde w kubeł, nie powinienem nawet wiedzieć jak brzmi jego głos, patrzi sie ucz...."
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: anonimowe forum
Moze nie morda w kubel, ale raczej poruszanie tematow na swoim poziomie. Kazdy jak cwiczy to ma jakies swoje woatpliwosci i forum jest wlasnie po to aby o nich gadac, o osobistych odczuciach. Tu nie ma glupich tematow.

Ale jak to zwykle bywa na swiecie zawsze znajda sie jacys zadymiarze, co z braku bogactwa wlasnych przemyslen beda szukali plaskiej uciechy oczerniajac innych nie maja odwagi nawet sie przedstawic. Moze to wynika ze ich tak instruktor uczy?Czesto nasladuja czyny i sposob myslenia wlsnego instruktora....
Ale ich sie powoli wyluska i wypieprzy z forum. Powoli, bo kazdy moze popelnic jakis blad, wiec popatrzymy w dluzszym okresie czasu...
  • 0

budo_zerthimon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:że znowu

Napisano Ponad rok temu

Re: anonimowe forum

Tu nie ma glupich tematow.

Hmm. A jak stane na torach i złapię rękami trakcji to pojade jak tramwaj?
A serio. Zgodzę, się że nowi (np ja :P ) powinni wypowiadać się jak mają coś do powiedzenia. Nie ma sensu oceniać sekcje, style, instruktorów, czy techniki jak się nie ma o tym pojęcia. Ale uważam też, żę każdy ma głos, bo przecież to forum otwarte.
  • 0

budo_beerman100
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Spod Wrocka

Napisano Ponad rok temu

Re: anonimowe forum

Tonny Casell Sensei (British Aikikai) owiedział mi " przez pierwsze 3 lata początkujący powinien mieć morde w kubeł, nie powinienem nawet wiedzieć jak brzmi jego głos, patrzi sie ucz...."

pmasz, też tak uważam. Jak chce się więcej nauczyć - SHUT UP :!: :!: :!: 8)
  • 0

budo_gambit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bardzo dziki wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: anonimowe forum
A jak chce zadac pytanie bo czegos nie zrozumiał, to językiem migowym, czy może pismem obrazkowym, albo jakies małe zepytanie poselskie??? rotfl
  • 0

budo__lm_
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 719 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:tote hose

Napisano Ponad rok temu

Re: anonimowe forum

(...) są tematy na które początkujący nie powinien sie wypowiadać


kto to jest dla ciebie poczatkujacy?
  • 0

budo_feniks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sudety

Napisano Ponad rok temu

Re: anonimowe forum
Np. Ja jestem poczatkujacy :roll:
Na treningach staram sie nie gadac zbyt wiele....Po pierwsze to nic nie da jak bede pytal sie w kolko i wywijal jezykiem na lewo i prawo. Co jedynie moge idealnie wytrenowac miesnie jezyczne :)
Trenerow mamy bardzo fajniutkich i jak widzie, ze np. sie mecze nad nowa technika, to podchodzi do mnie i tlumaczy powoli wszystko jeszcze raz, a ja go slucham i staram sie jak najwiecej zapamietac z tego 8)
Kiedy sie mnie pyta czy zrozumialem to najczesciej kiwam tylko glowa albo odpowiadam, ze tak i to wszystko. Im mniej rozmowy tym wiecej czasu jest na trening. Takie jest moje zdanie :D

Pozdrowionka od Uke :)
  • 0

budo_mr smail
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3937 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: anonimowe forum
Przecierz wszyscy wiemy co Pmasz mial na mysli - po co te glupie pytania???

Piotrus - ja sie nie denerwuje, ja tylko nie rozumiem celu takiej paplaniny...
  • 0

budo_pmasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2101 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: anonimowe forum
tak od razu - miał na myśli.... :? 8O
  • 0

budo_mr smail
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3937 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: anonimowe forum
przepraszam.... :)
  • 0

budo__lm_
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 719 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:tote hose

Napisano Ponad rok temu

Re: anonimowe forum
mieszacie bardzo, szczegolnie pmasz, najpierw wypisuje ze nie lubi jak mu sie czegos zabrania i odgornie nakazuje, a potem by ludzi do wolnej dyskusji nie dopuszczal... to po co takie forum wogole robic... nie lepiej siasc sobie z kolegami danami przy piwku i pogadac, niedopuszczajac do stolika nikogo ponizej 10lat na macie...
pie%(na cenzura...
  • 0

budo_beerman100
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Spod Wrocka

Napisano Ponad rok temu

Re: anonimowe forum
Właśnie to powinien początkujący rozróżniać. Żadne bla, bla ,bla z kolegami że na sali szumi jak w ulu, ino "proszę mi to pokazać jeszcze raz" ( ale nie co chwila). To się rozumie i chwali. :!: 8)
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: anonimowe forum
LM tez sie zdziwilem ale poczekalem czy kogos jeszcze to dziwi... ale co mam sie dziwic.. jak mamy takiego moderatora co dyrdymaly wypisuje. Przykald idzie z gory...
  • 0

budo_cougar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TRÓJMIASTO

Napisano Ponad rok temu

Re: anonimowe forum

LM tez sie zdziwilem ale poczekalem czy kogos jeszcze to dziwi... ale co mam sie dziwic.. jak mamy takiego moderatora co dyrdymaly wypisuje. Przykald idzie z gory...

jesu...ale sobie nagrabileś aiki.... :)
  • 0

budo_kunichiro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 130 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: anonimowe forum

mieszacie bardzo, szczegolnie pmasz, najpierw wypisuje ze nie lubi jak mu sie czegos zabrania i odgornie nakazuje, a potem by ludzi do wolnej dyskusji nie dopuszczal... to po co takie forum wogole robic... nie lepiej siasc sobie z kolegami danami przy piwku i pogadac, niedopuszczajac do stolika nikogo ponizej 10lat na macie...
pie%(na cenzura...

Po pierwsze: w internecie możesz sobie byc kim tylko zechcesz i sciąga to z ciebie odpowiedzialnośc za patrzenie drugiemu człowiekowi w oczy podczas rozmowy.
Po drugie: szlag mnie trafia jak podchodzi do mnie po treningu koles i pyta "jak reaguje aikido na serię szybkich kopnięć zadanych przez ninję a najlepiej to przez pięciu" . Sorry, nie każdy to może wytrzymac.
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: anonimowe forum

LM tez sie zdziwilem ale poczekalem czy kogos jeszcze to dziwi... ale co mam sie dziwic.. jak mamy takiego moderatora co dyrdymaly wypisuje. Przykald idzie z gory...


Alez Aiki, nie ma na swiecie moderatorow perfekcyjnych. Dlatego Fiodor zainstalowal funkcje IGNORE :lol:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024