Skocz do zawartości


Zdjęcie

wędka czy strzelba ???


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

wędka czy strzelba ???
często jak idę na trening ze sprzetęm ( bokken, jo, iaito ), czy to jiu-jitsu czy iaido to zaczepiają mnie ludzie i się pytają ile złowiłem ryb,jaka to wędka, gdzie łowie itp.... Napiszcie czy was też ludzie wypytują o te ryby?
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: wędka czy strzelba ???
Jasne, ja zwsze troche ryb ze soba niose, czesto uda mi sie troche sprzedac - i juz mam kase na treningi :lol:
  • 0

budo_uchideshi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wędka czy strzelba ???
Przyznam, się że nikt mnie jeszcze z tego powodu nie zaczepił.... Moze dlatego że bardzo zadko nosze ze soba takie sprzęty.... :wink:
Ale była za to smieszna sytuacja na lotnisku w Rębiechowie koło Gdańska kiedy to panowie z obsługi celnej jakos dziwnie przeglądali nasze pokrowce na drewniaki :? :?:

W klubie większość ma własne szafki w których trzyma się tego typu zeczy... więc podobne przygody raczej nie mają miejsca... :cry: :oops:
  • 0

budo__lm_
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 719 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:tote hose

Napisano Ponad rok temu

Re: wędka czy strzelba ???

Jasne, ja zwsze troche ryb ze soba niose, czesto uda mi sie troche sprzedac - i juz mam kase na treningi :lol:


a co wczesniej te ryby kradniesz? czy lowisz na jo? i na jaka przynete? :) 8O :wink:
  • 0

budo_pooh
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 101 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: wędka czy strzelba ???
Mnie kiedys pewien pan zapytal, czy to wedla czy parasol... powiedzialam ze miotla. Splunal przez lewe ramie, powiedzial czarownica i poszedl :)
  • 0

budo_uchideshi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wędka czy strzelba ???
rotfl
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wędka czy strzelba ???
hmm.. wiosna chyba 1989 albo 1990.. Szczecin,sobota okolo 9 rano.. okolice dworca PKP. Wysiadem z pociagu i gan na Tor Kolarski.. trening juz niedugo. 20 min wczesniej przyjechał pociag z Lublina i przywiozł grupe ok 30 osob. Moze ich spotkam po drodze.. Zaczepia mi jakis tubylec..
- panie.. co sie dziej.. kika minut temu szła tędy cała grupa z takim pokrowcami co sie dzieje ? Wojna?
- Nie.. spokojnie.. Mistrzostwa Europy w wedkarstwie..
Po czym obraz ulgi odmalowal sie na twarzy tubylca.. i pozeglował w swoja strone .. a ja do hotelu i na kawe do Duetu..
  • 0

budo_marta-ika
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 501 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wędka czy strzelba ???
u mnie ten sam tekst..."no,no dziewczyna i wedka...az chce sie na ryby jechac.." tyle ze mnie mozna spotkac i z tym i z tym... :)
czasem jak jade z rodzicami na ryby to biore patyki by ciut pocwiczyc w lesie co konczy sie komentarzem "...wozic drewno do lasu" hmm ale lepiej niech mysla ze wedka niz kij bo to dla ludzi raczej ciezkie do zrozumienia ... :?
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: wędka czy strzelba ???
ktoś napisał o zawodach w wędkarstwie - kiedyś jechaliśmy całą ekipą na staż do zakopca ( około 20 osób ) ludzie dziwili się gdzie oni będą te ryby łowić.
  • 0

budo_mariuszm
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: wędka czy strzelba ???
Ja takich pytań miałem duuuużo.Ostatni przypadek wczoraj gość pyta mnie czy w takie zimno też biorą na Wiśle.Jednak najciekawszą historyjkę miałem rok temu jak jechałem na traning a w Warszawie trwała jakaś dziwna obława policyjna.Zostałem zatrezymany policjant zerka przez szybę na tylne siedzenie (leżał tam sprzęt w pokrowcu) i pyta co to jest i czy może to jest właśnie wędka. :?: Ja całkiem bez zastanowienia powiedziałem że to broń i w tym momęcie policjant wykonał jakmś dziwną technikę a leżałem twarzą 5 cm.od gleby.Od tego momętu zawsze uważam na słowa.
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: wędka czy strzelba ???
to co napisałeś to było całkiem nizłe, ja zawsze jak przekraczałem granice to celnicy lukali na mnie i moją broń mocno podejrzliwie, raz jechaliśmy z mieczami w bagażniku , ale jakoś ich nie wywęszyli.
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wędka czy strzelba ???
kurde.. no a jak ja ganialem z wystajaca z torby katana to niekt sie nie czepial..
  • 0

budo_uchideshi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wędka czy strzelba ???

Zostałem zatrezymany policjant zerka przez szybę na tylne siedzenie (leżał tam sprzęt w pokrowcu) i pyta co to jest i czy może to jest właśnie wędka. :?: Ja całkiem bez zastanowienia powiedziałem że to broń i w tym momęcie policjant wykonał jakmś dziwną technikę a leżałem twarzą 5 cm.od gleby.Od tego momętu zawsze uważam na słowa.


Ciekawe masz ostatnio przygody....hehe rotfl
  • 0

budo_pedro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 218 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: wędka czy strzelba ???
wiecie co?


a ja z ludzmi z shudokanu biegalismy z mieczami po centrum Nottingham (Anglia) w strojach ze sredniowiecza.. i jakos nikt nie zwrocil na nas uwagi! 8O :)


Dołączona grafika
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wędka czy strzelba ???

całkiem bez zastanowienia powiedziałem że to broń i w tym momęcie policjant wykonał jakmś dziwną technikę a leżałem twarzą 5 cm.od gleby.Od tego momętu zawsze uważam na słowa.

po co ci aikido jak cie byle policjant bije ?
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: wędka czy strzelba ???
[quote name="budo_Pedro"]wiecie co?


a ja z ludzmi z shudokanu biegalismy z mieczami po centrum Nottingham (Anglia) w strojach ze sredniowiecza.. i jakos nikt nie zwrocil na nas uwagi! 8O :)

[/quote]

Cos taki zdziwiony?, oni tam nadal zyja w sredniowieczu cywilizacji, maja nawet krolowa rotfl musisz przyznac, ze normalne to nie jest, co?[/quote]
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: wędka czy strzelba ???
[quote name="budo_Szczepan"]
Cos taki zdziwiony?, oni tam nadal zyja w sredniowieczu cywilizacji, maja nawet krolowa rotfl musisz przyznac, ze normalne to nie jest, co?[/quote][/quote]

Oj Szepan Szczepan, Chłopakowi dopiekasz, a sam kto mi z dumą prezentował ogrody królewskie w Brukseli i jako niechciany poddany króla kiblował parę latek :wink: Ma się króciótką pamieć co :?:
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: wędka czy strzelba ???
aiki też chodziłem z mieczem na wierzchu, ale szybko mi przeszło, po co straszyć babcie i dzieciaki, co do tego co ty napisałeś pedro to wiedz że Polska to nie Anglia, tutaj ludzie dziwią się wszystkiemu co trochę odbiega od stereotypu i ich wizji normalnego świata. :?
Kiedyś chodziłem z treningu na trening w keikogu i hakamie, było blisko i nie było czasu na przebieranie się - nakładałem kurtkę, brałem rzeczy i szedłem, ludzie myśleli że jestem księdzem i wołali do mnie "niech będzie pochwalony" :angel: :rocol: pozdrowienia
  • 0

budo_gambit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bardzo dziki wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: wędka czy strzelba ???
Mnie się jeszcze nie zdarzyło, bo jeszcze trochę wody upłynie zanim zacznę zajęcia z jo, czy bokkenem, ale nie mogę się doczekac bo mam taka jedną ciętą odpowiedź przygotowaną. :)
  • 0

budo_guma jr.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 296 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: wędka czy strzelba ???
Kiedyś gdy wracałem z treningu to spytał się mnie gość czy mam wędkę i gdzie można połowić.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024