Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dojdzie do walki Lewis - Kliczko


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Dojdzie do walki Lewis - Kliczko

Brytyjski mistrz świata wagi ciężkiej w wersji WBC, Lennox Lewis ma stoczyć walkę w obronie tytułu z ukraińskim challengerem Witalijem Kliczko, oznajmił w piątek, w Hamburgu menedżer Lewisa.

- Jestem tu, by oficjalnie ogłosić, że Lennox Lewis stoczy walkę z Kliczko o tytuł mistrza świata organizacji WBC - powiedział dziennikarzom menedżer brytyjskiego boksera Adrian Ogun, po spotkaniu w Hamburgu z niemieckim promotorem boksu Klausem-Peterem Kohlem.

Ogun dodał, że musi ustalić szczegóły, dotyczące imprezy, z płatnym kanałem telewizyjnym HBO, przed sprecyzowaniem, gdzie i kiedy odbędzie się walka Lewis-Kliczko. Prawdopodobnymi terminami są luty lub marzec przyszłego roku, w USA.

Kohl, który jest promotorem obu braci Kliczko, Witalija i Władimira (młodszy, też bokser wagi ciężkiej) powiedział, że może spotkać się z przedstawicielami HBO w ciągu najbliższych kilku dni i ma nadzieje podpisać kontrakt przed połową grudnia.

8 czerwca 2002 r., 37-letni Lennox Lewis obronił swe pasy mistrza świata WBC (World Boxing Council) i IBF (International Boxing Federation), pokonując przez nokaut, w ósmej rundzie Amerykanina Mike'a Tysona. We wrześniu zrzekł się tytułu mistrza świata organizacji IBF, ponieważ nie był zainteresowany obowiązkową obroną tytułu w walce z pretendentem numer jeden, Chrisem Byrdem.

31-letni Kliczko wygrał na zawodowym ringu 32 ze swych 33 walk, w tym 31 przez nokaut.(PAP)


Zapowiada się świetna walka :twisted: Kto według was wygra :?:
  • 0

budo_telex
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 676 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Dojdzie do walki Lewis - Kliczko
Przeciez Kliczko to taki ukrainski Saleta, nie obrazajac Salety
:wink:
Statystyki ma imponujace, ale z kim on walczyl ? Lysiejacymi podtastusialymi emerytami, dwie glowy nizszymi i lzejszymi. To wielki silny chlop, surowy technicznie i bez serca do walki. Dobry reklamiarz.
Walka z Lewisem to koniec jego napompowanej kariery. Moze go tylko uratowac lekcewazenie z jaki Lewis podchodzi do takich walk.
Ja mu wroze taki los jak kiedys rownie "slynnego" Herbi Hayd'a. Tez mial wspaniale statystyki az doszedl do walki z Riddickiem Bowe... w pierwszej rundzie nie wiedzial gdzie ma uciekac i sie rozgladal gdzie sie przewrocic.
Ale to oczywiscie moja subiektywna opinia, prosze na mnie nie krzyczec :) :)
  • 0

budo_zagier
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 738 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Goettingen

Napisano Ponad rok temu

Re: Dojdzie do walki Lewis - Kliczko
...przegra Lewis :!: :!: :!:
  • 0

budo_777
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dolny Śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Dojdzie do walki Lewis - Kliczko
Oj, Lewis to bedzie baardzo trudna sprawa dla Kliczki. A tak odbiegajac od tematu, widzieliscie jak Kliczko porusza sie na ringu? Lewa reka caly czas opuszczona (a narzeka sie na slaba garde Salety), tylna stopa jakos dziwnie wykrecona... Ale jezeli mu z tym dobrze idzie i to on nokautuje a nie jego nokautuja to nie jest to takie istotne.
  • 0

budo_daniel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 131 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ZnikadIzewszad

Napisano Ponad rok temu

Re: Dojdzie do walki Lewis - Kliczko
Kliczko to może Lenoxowi ręczniki nosić :)
  • 0

budo_aklaw
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 599 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: Dojdzie do walki Lewis - Kliczko
jak slysze ze kliczko to taki ukrainski saleta to mi sie plakac chce (bez obrazy jestem fanem kliczki :wink: ) salecie jeszcze daleko do kliczki po za tym kliczko wiecej walczy i z murarzami nie przegrywa na ringu ja lubie ogladac kliczkow po za tym jak ktos ma takie parametry to nic dziwnego ze ma maniejszych przeciwnikow ale uwazam ze zawczesnie jest jeszcze ta walka kliczko za malo mial leprzych bokserow ,pownien sprobowac sie miedzy innymi z cholifildem ,taysonem ,grantem ,itd by sprawdzic swoje sily choc kto wie ,ja bede kliczce kibicowal
  • 0

budo_joannaz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:London/Rio

Napisano Ponad rok temu

Re: Dojdzie do walki Lewis - Kliczko

...przegra Lewis :!: :!: :!:

A można wiedzieć, dlaczego tak uważasz?
Osobiście jestesm za Lewisem.
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Dojdzie do walki Lewis - Kliczko
Sad but true.
Lewis przez KO. :? Inna sprawa ze sercem jestem za Kliczko.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024