Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mike Tyson wraca na ring!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Mike Tyson wraca na ring!
Były bokserski mistrz świata wagi ciężkiej Mike Tyson kolejną walkę stoczy 22 lutego 2003 roku w Memphis. Jego rywalem będzie Amerykanin Clifford Etienne.
Będzie to pierwszy pojedynek Tysona od czasu jego czerwcowej porażki z Lennoxem Lewisem. Etienne ma mistrzowski pas mniej prestiżowej organizacji IBA, a w rankingu pretendentów do tytułu WBO zajmuje piąte miejsce. Walka została zakontraktowana na 10 rund.

Etienne stoczył na zawodowym ringu 26 walk, z których 24 wygrał (w tym 17 przez nokaut), jedną przegrał i jedną zremisował. Bilans Tysona to 49 zwycięstw (43 przed czasem) i cztery porażki. Jego dwa pojedynki zakończyły się werdyktami no contest, tj. bez decyzji sędziów (w tym walka z 2000 roku z Andrzejem Gołotą - w organizmie Tysona wykryto zakazane środki).

Po raz ostatni Tyson walczył 9 czerwca w Memhis. Stawką pojedynku z Brytyjczykiem Lennoxem Lewisem był tytuł mistrza świata w wadze ciężkiej organizacji WBC i IBF. Jedynie w dwóch pierwszy starciach "Żelazny Mike" był równorzędnym rywalem dla Lewisa. W kolejnych zdecydowanie dominował Brytyjczyk, który znokautował Tysona w ósmej rundzie.

hehe, ciekawe jak sie zaprezentuje..
  • 0

budo_guma jr.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 296 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Mike Tyson wraca na ring!
Fajnie.Lubię oglądać Tysona w akcji.Jak sądzicie kto wygra?
  • 0

budo_piwosz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 163 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Górny Śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Mike Tyson wraca na ring!
A po pierwszej walce ktoś ma wątpliwości kto wygra?
He he znowu ten psychopata dostanie lanie.
  • 0

budo_telex
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 676 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Mike Tyson wraca na ring!
Trzymam kciuki za Mika Tysona. Kiedys byl wielki, teraz troche mniejszy... ale zawsze byl wojownikiem. Ma serce do walki, a ze zycie mu sie zakrecilo... szkoda.
Psychopata... ? Dla mnie to biedny czlowiek, dla ktorego mam duzo szacunku.
  • 0

budo_daniel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 131 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ZnikadIzewszad

Napisano Ponad rok temu

Re: Mike Tyson wraca na ring!

Dla mnie to biedny czlowiek, dla ktorego mam duzo szacunku.


Z biedy pochodzi, a pieniądze z walk bardzo szybko przepuszcza, to można chyba powiedzieć że jest "biedny". Etienne moim zdaniem spokojnie leży w zasięgu jego obecnych możliwości jak się Tyson przyłoży do treningu to mu wklepie, w wypadku porażki raczej Tyson ma małe szanse na dalszą karierę w boksie
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024