Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kastet


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
184 odpowiedzi w tym temacie

budo_puent
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław-kosmos

Napisano Ponad rok temu

Re: Kastet

spokoj Panowie....


x2

Załóżcie sobie temat o antifie,bedzie bezpieczniej

Off topic
Rasizm jest domenta prawej ale debilizm obydwu stron
pzdr

EOT
  • 0

budo_xciurekx
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 86 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kastet
prawa:
stosunek do aborcji (pro life)
stosunek do narkotyków (anty)
patriotyzm
itp

lewa:
legalizacja każdego ścierwa narkotyków aborcji itp

debilizm:
rasizm homofobia itp

sam faszyzm w sobie nie jest zły jest tak samo utopijnym systemem jak anarchia komunizm kapitalizm demokracja itp wszystko pięknie ale tylko na papierku dlatego pierdolą mnie poglądy totalitarne jesli ktoś chce być sterowanym jego wybór i tak jest utopistą jak dla mnie bo i naziolom i lewakom nic z rewolucji nie wyjdzie... problem tylko w bezsensownych atakach i przemocy wobec ludzi nie pasujących do wizji lepszego świata i tu jest mój sprzeciw, poza tym mój dziadek przeżył obozy i ze względu na szacunek na niego nie pozwolę by jakieś ścierwo malowało swastyki na murach (mnie to jebie ale pomyśl co myśli sobie babina widząc symbol który kojarzy jej sie z niewolą na ścianie swojego bloku?) pozdro
  • 0

budo_kuro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Kastet
No to się kolego nie zgadzamy totalnie. W dodatku sam zaprzeczasz sobie. Zacietrzewienie zamyka Ci pogląd na fakty. A fakty są takie, że np narkotyki można ukrócić jedynie przez ich legalizację. Aborcja przestanie być liczna i przestanie być problemem, kiedy kobiety zaczną decydować o tym, co chcą robić ze swoim ciałem, kiedy da się im wysoką opiekę medyczną, dopłaci do środków antykoncepcyjnych, zapewni edukację seksualną od małego.

Sugeruję - mniej ideologii, więcej nauki.

Historia wyraźnie mówi, że faszyzm, anarchizm, komunizm utopijny nie jest. Ofiary faszyzmu są liczone w milionach, komunizmu zresztą też (kolejne rekordy padają w chwili obecnej w Chinach, aczkolwiek trudno tu już mówić o komunizmie, nie wiadomo co to za ustrój), anarchizm istniał w wielu formach, choćby w Katalonii, faszystowskich było kilka państw, w tym do drugiej połowy XX wieku ostały się dwa, w naszej pięknej Europie.
  • 0

budo_kselos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1657 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Kastet
komunizm, stalinizm, trockizm, maoizm, faszyzm, nazizm = lewica
  • 0

budo_kselos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1657 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Kastet

... Ofiary faszyzmu są liczone w milionach, komunizmu zresztą też ...


z tym, że choć do siebie podobne, to komunizm jest bardziej śmiercionośny, niz był faszyzm
w końcu liczba ofiar śmiertelnych komunistów już dawno przekroczyła STO MILIONÓW
  • 0

budo_xciurekx
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 86 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kastet
o utopijność wszystkich rewolucjonistów chodzi mi w kategoriach naszego kraju zadnej rewolucji nie będzie ot tyle komunizm faszyzm? to samo? pewnie ze tak kolorki tylko inne różnica pomiędzy naziolami a komuchami jest taka że pierwsi chcą zabijać ludzi a drudzy pokrzyczą sobie że nie chcą tarczy rakietowej w Polsce od tyle
  • 0

budo_xciurekx
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 86 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kastet
a oto maly przykład:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_puent
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław-kosmos

Napisano Ponad rok temu

Re: Kastet
Miętowy ptysiu to jest temat o kastecie :-) CO ma do tego rajd nazioli? :-)
  • 0

budo_khunag
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2091 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska!
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Kastet
Jak mi ktoś jeszcze raz nazioli do prawicy wrzuci to mu zrobię kręcenie suta.

"Narodowy Socjalizm" do chuja pana :!:

różnica pomiędzy naziolami a komuchami jest taka że pierwsi chcą zabijać ludzi a drudzy pokrzyczą sobie że nie chcą tarczy rakietowej w Polsce od tyle


Dołączona grafika

EoT, koniec offtopa.
  • 0

budo_kuro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Kastet

Jak mi ktoś jeszcze raz nazioli do prawicy wrzuci to mu zrobię kręcenie suta.

"Narodowy Socjalizm" do chuja pana :!:

różnica pomiędzy naziolami a komuchami jest taka że pierwsi chcą zabijać ludzi a drudzy pokrzyczą sobie że nie chcą tarczy rakietowej w Polsce od tyle


[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

EoT, koniec offtopa.


Czytaj (w sensie "słuchaj"), ja naprawdę nie wchodzę na to forum, aby czytać wypowiedzi godne żula, menela czy pijanego kibola. Albo przestań pisać takie wulgaryzmy i zaniżać poziom, albo spieprzaj stąd na łory.pl.
  • 0

budo_kuro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Kastet
Przeciwko tarczy rakietowej nie krzyczą komuniści, a jeśli, to bardzo nieliczni, tylko ludzie i organizacje, którym to nie odpowiada. Ja nie jestem komunistą w żadnym razie, a też jestem przeciwko tarczy.
  • 0

budo_htm72
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Kastet
moim zdaniem skoro mozna przy sobie nosic nóż (chyba że cos wyskoczyło ostatnio) w naszym kraju (bo nie wiem jak jest w pozostałych a takie informacje przydały by się nie tylko tu -chyba że w internecie są ) to o wiele bardziej a nawet jedynym logicznym rozwiazaniem jest legalność kastetu nie wspominając cichych samurajpolityków ustaw z nożem.kastetem w beben i back off nawet kilku.Kto jeszcze myśli w tym kraju?Czy tylko mi sie wydaje że większość jest ślepa......?
  • 0

budo_khunag
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2091 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska!
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Kastet
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_nosferatu_usunięty
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kastet
Mnie to tylko zastanawia, dlaczego kastet jest jednoznacznie zakwalifikowany jako nielegalna broń i co do tego nie ma żadnych wątpliwości, natomiast legalność batona jest wciąż sprawę dyskusyjną? Przecież stalową hartowaną pałą również można połamać kończyny i spowodować pęknięcie czaszki. :?
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Kastet
To wynika z historii tej broni - ma rodowod bandycki. I jak sadze to zadecydowalo o kwalifikacji prawnej. Dla mnie ma mnostow zalet - maly, tani, w zasadzie nie mogacy sie zepsuc.
W porownaniu z palka, ktora mozna atakowac np. konczyny (co jest mniej grozne dla zycia i zdrowia), kastetem w zasadzie uderza sie w glowe, co jest bardzo niebezpieczne!
Choc mnie sie zdarzylo w przeszlosci uzyc go do blokowania ciosow i kopniec. I na napastnik mial naprawde dosc po skutecznym bloku, mimo, z nawet raz nie uderzylem i spie..... zlorzeczac mi, a jego kumple nie mieli juz odwagi zaatakowac po raz kolejny.
Pozdrawiam
K_P
  • 0

budo_arnold5551
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kastet
Ludzie, tutaj nie ma co rozważąć! Kwalifikacja taka wynika stąd że nasi polscy ustawodawcy to zupełni idioci, nie znający się na tym zupełnie, oceniający wszystko stereotypowo lub wg własnej uznaniowości! Nic więcej sie za tym nie kryje. Baseball o ile mi wiadomo to też nielegalna broń, na allegro jest ich pełno. I BArdzo dobrze! Nasze prawo jest złe, a złego prawa sie NIE PRZESTRZEGA! (konkiretnie mówie o posiadaniu broni). Jedyny mądry koleś jakiego widze to Pan Andrzej Czuma. Jednak w takim 'towarzystwie' jak u nas raczej ma marne szanse żeby cośz mienic :?

Nie chce nowego wątku zaczynać. Ile takie coś jest warte i czy da sie to w Czechach kupić legalnie w sklepie? Mam to do kupienia za 40zł + przesyłka. Mam wątpliwości czy cena jest ok...

Chodzi o ten z dołu od prawej, czarny oksyda. :D

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Kastet
Jak by to nie wygladalo, jak bedziesz mial problem, to podsumuja Cie "ustawodawcy".
Pozdrawiam
K_P
  • 0

budo_arnold5551
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kastet
Chyba nie uważasz że nalezy sobie odmawiać czegoś fajnego , bo jakieś oszołomowi z rządu sie tak przysniło 8)

Prosiłbym o porade w sprawie tego powyżej, bo nie wiem ile jest to warte.
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Kastet
W Czechach i na Slowacji sa grosze, jakies 30zl.
K_P
  • 0

budo_fazi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Kastet
co do legalonosci powiedzialbym tak...

nasi ustawodawcy bardzo sie boja wszystkiego czym mozna zaatakowac z ukrycia (nie polemizujmy nad tym bardziej, bo wiadomo, ze da sie wszystkim, ale do rzeczy...): kastet, ostrza ukryte, tlumik do broni palnej itp. W przypadku kastetu, zreszta uwazam to za calkiem sluszne. Zwykle dopoki nie dostaniesz w ryj, to nie widzisz, ze przeciwnik cos ma i przykladowo trenujac boks w miare pewny siebie podejmujesz wyzwanie. Kiedy ktos ma palke to musi ja wyjac, rozlozyc etc.- trudno jej nie zauwazyc (i wtedy spier***). A kastet w kieszeni na lapke i strzal. Dlatego osobiscie jestem zwolennikiem delegalizacji kastetow.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024