Skocz do zawartości


Zdjęcie

SZKOŁA KEN JITSU


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

budo_komban
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 327 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

SZKOŁA KEN JITSU
No właśnie widziałem dzisiaj na ulicy plakat (niestety z autobusu i przeczytałem tylko nazwę).
Może ktoś coś o tym słyszał, kto prowadzi treningi? Gdzie?
  • 0

budo_komban
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 327 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SZKOŁA KEN JITSU
No tak nie napisałem najważniejszego, sprawa dotyczy warszawy.
  • 0

budo_graframolo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1094 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SZKOŁA KEN JITSU
He He nie wiedzialem ze shihan powiesil plakaciki. Tak wiem cos o tym juz tlumacze. Warszawskie stowazyszenie karate prowadzone przez shihana Tomasza Piotrkowicza oprucz treninguw karate kobudo ma takze sekcje ken jutsu. Treningi odbywaja sie w kazdy piatek w hali sportowej niedaleko ronda Waszyngtona kosztuja 66zl miesiecznie. (mile widziana hakama oraz keikogi i oczywiscie boken a jak kogos stac odrazu iaito ale lepiej z iaito sie wstrzymac nie kupowac byle guwna i zpytac shihana o namiary dobrych firm- uprzedazm minimum 1000zl) Pod tymi telefonami mozna uzyskac wiecej informacji 672-55-61, 616-15-87. Zapraszam do klubu sekcja ken jutsu rozrosla sie ostatnio znacznie.
  • 0

budo_wallace
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 567 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: SZKOŁA KEN JITSU
Nie polecam, gdyż "shihan" nie ma najmniejszego pojęcia o kenjutsu !!!!!!
  • 0

budo_graframolo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1094 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SZKOŁA KEN JITSU
To jest twoj zdanie. (a tak na marginesie w japoni muwi sie ze miara czlowieka jest jego skromnosc, brak ci tego)
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: SZKOŁA KEN JITSU
Opisz nam prosze grafRamolo, jaka to szkola kenjutsu (nazwa), jej historie, no i jak kenjutsu to musi byc koryu, czyli lineage(jak to po polsku przetlumaczyc?) - znaczy nazwiska wlascicieli szkoly poprzez ktorych ta SW byla przekazywana przez wieki.... 8)
No i u kogo sie uczyl tej sztuki twoj instruktor?
  • 0

budo_wallace
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 567 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: SZKOŁA KEN JITSU
Szczepan: Chyba nie uzyskamy satysfakcjonującej nas odpowiedzi :twisted:
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: SZKOŁA KEN JITSU
no a skad grafR ma wiedziec, jak instruktor sam nie ma o tym pojecia? rotfl
  • 0

budo_graframolo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1094 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SZKOŁA KEN JITSU
O rety, rety. Czlowiek przychodzi na forum porozmawiac i podowiadywac sie nowych ciekawych zeczy a tu go odrazu stawiaja pod sciana i karza sie bronic. Strasznie porywczy jestes drogi Szczepanie mam nadzieje ze tylko w slowach, nie dales mi nawet czasu na odpowiedz. Wnioskuje z twojej dosadnej wypowiedzi, ze rozmawiales osobiscie z panem Tomaszem Piotrkowiczem (jesli nie masz chyba swiadomosc ze to oszczerstwo). Skoro nawiazales kontakt i rozmawiales pytanie mnie o to samo po to zeby tylko wysmiac jest czysta zlosliwoscia. Klub jest mlody, Shihan w Ken-Jutsu ekspertem nie jest co sam przyznaje ale ma ogromne doswiadczenie w karate, kobudo jak i pedagogice co powoduje iz sekcja sie rozwija i ma duze szanse stac sie naprawde wspaniala szkola. Bedac juz pare lat w klubie jestem o to spokojny i daze mojego nauczyciela pelnym zaufaniem. Zreszta z tego co mi wiadomo jest to w stolicy jedyny klub tego stylu a ja ciesze sie iz moje wieloletnie zainteresowania sztuka i kultura Japoni moge wreszcie poznawac i w praktyce. Nie mam do ciebie najmniejszej urazy za te docinki bo treningi sprawiaja mi wielka radosc i czyjes zrzedzenie nie zmaci jej napewno.
  • 0

budo_dzikki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1335 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SZKOŁA KEN JITSU
Z Piotrkowiczem to juz tak jest. W sumie czlowiek jest sumienny i porzadny, treningi z nim sa znosne ( chociaz po pewnym czasie czlowiek dochodzi do konkluzji, ze shihan czasami byl dziwny w kontaktach personalnych - nie bede rozwijal bo nie lubie obmawiac - takie przemyslenie) a podobno na wyjazdach to byl dusza-czlowiek i praca z nim byla swietna. Skoro podjal sie rozwoju tej sekcji u siebie to oznacza, ze wezmie sie za to solidnie.
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: SZKOŁA KEN JITSU
Bronic sie? Przeciez jakby to byla legalna szkola ken-jutsu to z przyjemnoscia bys nam wyjasnil te wszystkie detale techniczne.

Ale skoro nadal nie odpowiedziales na pytania, wnioskuje ze shihan sam sobie wymyslil ta szkole kenjutsu?
A to ze ogromne doswiadczenie w innych SW i ze jest doswiadczonym pedagogiem to nie ma nic do rzeczy. Jesli na ken-jutsu sie nie zna to nie powinien tego uczyc.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024