Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy tylko firmowy folder sie liczy?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
58 odpowiedzi w tym temacie

budo_saszak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 328 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Czy tylko firmowy folder sie liczy?
A taki noz nie jest w stanie nikomu krzywdy zrobic?

Dołączona grafika


Dołączona grafika


Dołączona grafika


Dołączona grafika


Dołączona grafika


Dołączona grafika


Dołączona grafika
  • 0

budo_-war-
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 535 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy tylko firmowy folder sie liczy?
Sasza, zabic mozesz nawet olowkiem. Wiele razy powtarzalem, ze tak naprawde licza sie umiejetnosci, a nie to, z jakiej stali zrobiony mamy noz ...
Jedna uwaga, akurat ten nos ktory pokazales na zdjeciach bylby bardzo kiepski, trafisz na sprzaczke od paska, portfel, czy nawet (bueee) na kosc, i bedziesz szyl palce.
Wojtek
  • 0

budo_-war-
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 535 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy tylko firmowy folder sie liczy?
Chodzilo mi oczywiscie o noz :)
Wojtek
  • 0

budo_piterm
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3170 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kto to wie...

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy tylko firmowy folder sie liczy?
Tu nie chodzi o robienie komuś krzywdy... dobry nóż (dobre materiały) pozwala ci na codzienne używanie go do wszelkich prac bez konieczności ostrzenia po każdym przecięciu kabla, kilku linek z sizalu czy np. płyty karton-gips. Natomiast dobry projekt i wykonanie noża (szczególnie składanego) pozwala zaoszczędzić sporo czasu na wizytach w pogotowiu w celu zszycia palców.
  • 0

budo_spuud
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 716 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy tylko firmowy folder sie liczy?
....moje 3 grosze:.......foldery z wyzszej polki robiona sa z najlepszych dostepnych materialow i dopracowane sa w najmniejszym szczegole (sa cholernie mocne).....a to oznacza, ze w krytycznej sytuacji mozna ich uzyc jako "sprzetu" ratunkowego....np. wywazajac okno....tym kuchennym niestety tego nie zrobisz.....
spuud
pozdrawia
  • 0

budo_-war-
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 535 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy tylko firmowy folder sie liczy?

....moje 3 grosze:.......foldery z wyzszej polki robiona sa z najlepszych dostepnych materialow i dopracowane sa w najmniejszym szczegole (sa cholernie mocne).....a to oznacza, ze w krytycznej sytuacji mozna ich uzyc jako "sprzetu" ratunkowego....np. wywazajac okno....tym kuchennym niestety tego nie zrobisz.....
spuud

Spuud, wybacz, po ciezkim treningu jestem, wiec bede obcesowy. Pogielo Cie ?????!!!!!! Przeczytaj, co napisales, potem jeszcze raz. I jeszcze. Okno, ktore mozesz wywazyc superhiperunograndezajebistym folderem, to jest kpina, nie okno. I w takiej sytuacji, to wykopie to okno. A nie bede sie zajmowal jego wywazaniem za pomoca noza !!!!
Pomysl troche, Piter okreslil to dobrze, po to sie robi foldery z porzadnych materialow, zeby byly dobrymi narzedziami, a nie uniwersalna maszyna, co krawaty wiaze i usuwa ciaze.
Wojtek
  • 0

budo_spuud
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 716 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy tylko firmowy folder sie liczy?
War wybacz....ale mam w dupie po czym jestes...a ten ton zachowaj dla niedowartosciowanych kolesi, ktorzy potrzebuja ojcowskiego klapsa..........przeczytalem to co napisalem wczesniej i nie mam sobie nic do zarzucenie.....chodzi o to....ze taki folder mozesz w AWARYJNEJ (czyli nie qrwa dzien w dzien) sytuacji uzyc w nietypowej dla noza roli.....wiedzac, ze nic nie powinno sie rozpierdolic......a nozem nic takiego nie zrobisz.....okno to byl jedynie przyklad....moze i srednio trafiony lae tylko przyklad.........noz to nie kombajn i doskonale zdaje sobie z tego sprawe...ale czasami ma sie tylko noz
spuud
pozdrawia
  • 0

budo_spuud
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 716 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy tylko firmowy folder sie liczy?
polknalem slowo...mialo byc..."a nozem kuchennym nic takiego nie zrobisz".......
over
  • 0

budo_-war-
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 535 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy tylko firmowy folder sie liczy?
Dobra, skoro nie musze sie przejmowac konwenansami ...
Zacznijmy od pytania Saszy:

A taki noz nie jest w stanie nikomu krzywdy zrobic?


Pytanie jest jasno zadane ? Nie mowimy tu o tym, co mozesz zrobic nozem (jak chcesz, to mozesz nawet zrobic rzezbe lodowa, przedstawiajaca sw. Mikolaja szczajacego pod choinka :twisted: ), tylko czy do zrobienia krzywdy czlowiekowi jest wymagany firmowy folder. I odpowiedz brzmi:
NIE !!!!!!!!!!!!
Comprende ?
Wojtek
  • 0

budo_spuud
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 716 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy tylko firmowy folder sie liczy?
...nie wiem czy przyuwazyles...ze tematy czesto sie "rozgaleziaja".......a moja wypowiedz nawiazywala do postu PiteraM, ktory pozwolil sobie (!) odejsc odrobinke z glownej sciezki........czyli co? trzymamy sie w 100% i odpowiadamy jedynie scisle na pytanie? ok...: tak takim nozem tez mozna zrobic krzywde....
spuud
pozdrawia
  • 0

budo_-war-
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 535 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy tylko firmowy folder sie liczy?
No widzisz ...
wcale nie bolalo :twisted:
Wojtek
  • 0

budo_spuud
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 716 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy tylko firmowy folder sie liczy?
....a nie jednak i ta wypowiedz nie byla scisla....pytanie bowiem brzmialo:
"A taki noz nie jest w stanie nikomu krzywdy zrobic?".....
odpowiedz:
nie!....sam nikomu krzywdy nie zrobi......musi nastapic dzialanie z zewnatrz........
spuud
pozdrawia
  • 0

budo_-war-
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 535 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy tylko firmowy folder sie liczy?
Lubisz miec ostatnie slowo ? :lol:
Widzisz, biorac pod uwage Twoje uscislenie, mozna dojsc do wniosku, ze jakosc noza, nie ma kompletnie znaczenia, jesli chodzi o robienie krzywdy. Bo liczy sie reka ktora nim wlada ...
Wojtek
  • 0

budo_spuud
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 716 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy tylko firmowy folder sie liczy?
....alez ja nie wspomnialem nic o rece...."dzialanie z zewnatrz"...to bardzo szerokie okreslenie....mogace zwierac np. drgniecie gruntu....w skutek, ktorego noz spadnie ze stolu kuchennego i wbije sie w stope nieszczesnika......
spuud
pozdrawia
  • 0

budo_-war-
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 535 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy tylko firmowy folder sie liczy?

....alez ja nie wspomnialem nic o rece...."dzialanie z zewnatrz"...to bardzo szerokie okreslenie....mogace zwierac np. drgniecie gruntu....w skutek, ktorego noz spadnie ze stolu kuchennego i wbije sie w stope nieszczesnika......
spuud


:lol: :lol: :lol: :shocked!: :lol: :lol: :lol: :drinking: :lol: :lol: :lol:
Wojtek
  • 0

budo_spuud
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 716 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy tylko firmowy folder sie liczy?
.....ja dzis nie moge :drinking:
spuud
  • 0

budo_dark
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2517 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy tylko firmowy folder sie liczy?
SzaszaK!!! Zajebiste zdjecia! ;) Ja na twoim miejscu nastepnym razem zalozylbym okulary...;)
Co do topicu: wlasnie takimi nozami najczesciej robi sie blizny bliznim. ale nie tedy droga....
  • 0

budo_cougar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TRÓJMIASTO

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy tylko firmowy folder sie liczy?
bo nawet paznokciem można zrobic krzywde a co dopiero taaaakim...fajnyyym.nożem..
ja jednak wolałbym ginac od jakiegos firmowego nożyka koniecznie z ładną pochwą...proponuję zamknąc ten temat słowem: TAK.
  • 0

budo_narcyz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy tylko firmowy folder sie liczy?
nie zgadzam sie. uważam że krzywdę można zrobić tylko nożem za co najmniej 100$ naostrzonym ostrzałką w tej samej cenie ( ale najlepiej droższą ). aha, a żeby zrobić poważną krzywdę ( np przeciąć naskórek ) potrzebny jest custom lightfoota. przykro mi, prawda jest okrutna...
  • 0

budo_dzikki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1335 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy tylko firmowy folder sie liczy?
Bylem aktywnym swiatkiem gdy ciezka rana zostala zadana widelcem do grilla i to na tyle , ze pogotwie musialo przyjechac.
Kwestia tylko jedna - czy chcemy liczyc na przypadek , niepewnosc itp rzeczy - wole miec cos przy sobie co przetnie skore twarda , gume , rozetnie linke itp i nie stepi sie.
To sie nazywa PEWNOSC narzedzia.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024