Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mistrzowie / dobrzy zawodnicy Shidokan


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

budo_pepe
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 677 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław/Aberdeen
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Mistrzowie / dobrzy zawodnicy Shidokan
Mam takie pytanie . Czy mógł byś Jarku / Mariuszu wymienić osoby które liczą się teraz w shidokan , mogą to być także przedstawiciele w np k1 o ile są . I wymienić mistrzów tego stylu i ich osiagniecia. I nie koniecznie mi chodzi o te osoby z[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników][/url] Np kto jest godziien jakiegoś uznania?
  • 0

budo_mariusz radliński
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 921 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzowie / dobrzy zawodnicy Shidokan
Wielu jest na swiecie dobrych zawodnikow Shidokan. Startuja i wygrywaja w wielu roznych turniejach i nie zawsze mamy informacje o ich sukcesach.


Dla przykladu wymienie kilku z nich:

Shonie Carter, USA
Zajmuje ostatnio czolowe miejsca na turniejach Shidokan w USA, zawodnik UFC, Kings of the Cage, Superbrawl i innych imprez vale tudo i MMA.

Kestutis Arbocius, Litwa
Zwyciezca Shidokan Open 2000, zawodnik kickboxingu i thai boxingu, gwiazda litewskich turniejow MMA: Rings - Bushido, Pride.

Jordanas Poskaitis, Litwa
Zwyciezca wielu turniejow Shidokan w Europie, mistrz Litwy w Sambo, wielokrotny medalista mistrzostw Litwy w judo, zawodnik Bushido - Rings.

Peter Angerer, Niemcy
Gwiazda turniejow MA w Niemczech, weteran Shidokan Open, ADCC i wielu licznych gal na calym swiecie.

Zsolt Leckner, Wegry
Weteran Shidokan Open, zwyciezca wegierskich i europejskich turniejow Shidokan, Kyokushin, kick boxingu, thai boxingu. Uczestnik wielu gal profesjonalnych.


Do listy mozna dorzucic jeszcze tytul druzynowych Mistrzow Swiata w Pankration Athlima - dyscyplinie pokazowej na Igrzyskach Olimpijskich w Atenach w 2004 roku, zdobyty pare dni temu przez ekipe Shidokan z Gruzji w skladzie: Levan Lagvilava, Gia Chiragishvili, Ioseb Koberidze.


Jezeli chodzi o K1: Shidokan ma najlepszych zawodnikow w kategoriach 70-90 kg. Z tego tez wzgledu nasi zawodnicy nie przebijaja sie przez kontynentalne eliminacje K1. Szansa na pokazanie sie w K1 moze byc stworzona niedawno kategoria K1 MAX - czyli K1 w kategorii do 70kg. Przyszlosc pokaze.


Dołączona grafika
Na zdjeciu: Kestutis Arbocius



Pozdrowienia,
MR.
  • 0

budo_mariusz radliński
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 921 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzowie / dobrzy zawodnicy Shidokan
Acha - co do mistrzow stylu.
Zwrocic uwage mozna na nastepujace osoby:

Kancho Yoshiji Soeno - zalozyciel Shidokan

Shihan Gilles Richard - Prezydent EFS

Shihan Romas NAvickas - Litwa, dyrektor techniczny EFS

Shihan Peter Angerer - Niemcy, swietny promotor i organizator, propagator tredow MMA w Shidokan

Sensei Jewgienij Golowichin - Rosja, utytulowany zawodnik rosyjskiego kyokushin, uczestnik turniejow vale tudo w Rosji

Shihan Eddie Yoshimura - USA, jeden z najlepszych trenerow kickboxingu w USA, trener Marka Piotrowskiego z czasow jego startow w zawodowym kickboxingu.

Sensei Shonie Carter - USA, instruktor grapplingu w Shidokan USA


... i wielu innych wspanialych, wartosciowych ludzi.


Pozdrowienia,
MR.
  • 0

budo_pepe
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 677 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław/Aberdeen
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzowie / dobrzy zawodnicy Shidokan
Dziękuję za odpowiedz, właśnie oto mi chodziło :)
  • 0

budo_lbartekl
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 637 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3city

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzowie / dobrzy zawodnicy Shidokan
A jak oceniasz siebie na ich tle? (Wiem, że pytanie podchwytliwe i w ogóle, ale interesuje mnie jak to w naszym kraju się przedstawia :-) )
Z resztą- nie musisz odpowiadać.
  • 0

budo_piotrek_123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 912 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzowie / dobrzy zawodnicy Shidokan

A jak oceniasz siebie na ich tle? (Wiem, że pytanie podchwytliwe i w ogóle, ale interesuje mnie jak to w naszym kraju się przedstawia :-) )
Z resztą- nie musisz odpowiadać.


Hmmm mysle ze odpowiedz byla by ciekawa. Ja czekam :)
  • 0

budo_mariusz radliński
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 921 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzowie / dobrzy zawodnicy Shidokan

Wiem, że pytanie podchwytliwe i w ogóle, ale interesuje mnie jak to w naszym kraju się przedstawia


Raczej naiwne, bo powaznej odpowiedzi na to pytanie sie nie doczekasz. A to z takiej prostej przyczyny, ze i twoje wypowiedzi na forum nie zawsze do powaznych mozna zaliczyc. Niestety - do rownorzednej rozmowy z pewnymi osobami trzeba po prostu dojrzec.
Niech ci wystarczy za odpowiedz opinia o mnie naszego Kancho - Yoshiji Soeno, ktory w marcu br na jej podstawie zaliczyl mi pozytywnie egzamin i nadal w Shidokan stopien 2 dan.

Jezeli rzeczywiscie interesuje cie ja to sie w naszym kraju przedstawia to zapraszam na zajecia. Grafik treningow znajdziesz na stronie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Polecam sekcje w Gdansku - tam bedziesz mogl zobaczyc co to Shidokan, bo akurat Gdynia jest grupa zupelnie poczatkujaca, z poczatkujacymi obciazeniami.



MR.
  • 0

budo_mariusz radliński
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 921 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzowie / dobrzy zawodnicy Shidokan

Hmmm mysle ze odpowiedz byla by ciekawa. Ja czekam :)



:) Nie,nie Piotrek. Bluzgow sie nie doczekasz. :)
  • 0

budo_piotrek_123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 912 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzowie / dobrzy zawodnicy Shidokan

:) Nie,nie Piotrek. Bluzgow sie nie doczekasz. :)


łeee a juz myslalem ze bedzie sie cos dzialo :( :)
  • 0

budo_piotrek_123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 912 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzowie / dobrzy zawodnicy Shidokan

Dołączona grafika
Na zdjeciu: Kestutis Arbocius



Pozdrowienia,
MR.


Doskonaly zawodnik, wszechstronnie wyszkolony, wspaniale laczy stoje z rzutami oraz graplingiem, bardzo plynnie potrafi przejsc z uderzania do rzutow. To co pokazal na shidoakn open to trzeba samemu zobaczyc. Jeden z moich shidokanowych ulubiencow
  • 0

budo_yayami_omate
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzowie / dobrzy zawodnicy Shidokan
Ale aparycję to ma zakazaną :)
  • 0

budo_lbartekl
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 637 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3city

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzowie / dobrzy zawodnicy Shidokan

twoje wypowiedzi na forum nie zawsze do powaznych mozna zaliczyc. Niestety - do rownorzednej rozmowy z pewnymi osobami trzeba po prostu dojrzec.

O jejku... to straszne! Nie jestem godzien z Tobą rozmawiać... Przepraszam... Ograniczę od dzisiaj moje wypowiedzi do minimum jak tak wszystkim przeszkadzają. A jak masz sobie ochotę pobluzgać na mnie to śmiało.

Pozdrawiam,
smarkacz niedorosły do rozmowy z Wami.
  • 0

budo_mariusz radliński
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 921 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzowie / dobrzy zawodnicy Shidokan

Doskonaly zawodnik, wszechstronnie wyszkolony, wspaniale laczy stoje z rzutami oraz graplingiem, bardzo plynnie potrafi przejsc z uderzania do rzutow. To co pokazal na shidoakn open to trzeba samemu zobaczyc. Jeden z moich shidokanowych ulubiencow



Aaaa, faktycznie - masz przeciez kasete z 10-go Shidokan Open. :-)
Pokazal tam istotnie litewska szkole Shidokan od najlepszej strony.

A wlasnie: kiedys Ash pytal o sabaki w Shidokan - moglby sobie zobaczyc walke Kastasa z Ryo Sakai to mialby ladna lekcje na temat shidokanowego sabaki w praktyce. :)

Pozdrowienia,
MR.
  • 0

budo_mariusz radliński
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 921 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzowie / dobrzy zawodnicy Shidokan

Ale aparycję to ma zakazaną :)


Wierz mi, ze w zyciu mozna spotkac takie twarze, ze Kestutis w takim towarzystwie z pewnoscia wygladalby jak aniolek.
:lol:
  • 0

budo_piotrek_123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 912 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzowie / dobrzy zawodnicy Shidokan

Aaaa, faktycznie - masz przeciez kasete z 10-go Shidokan Open. :-)
Pokazal tam istotnie litewska szkole Shidokan od najlepszej strony.

A wlasnie: kiedys Ash pytal o sabaki w Shidokan - moglby sobie zobaczyc walke Kastasa z Ryo Sakai to mialby ladna lekcje na temat shidokanowego sabaki w praktyce. :)

Pozdrowienia,
MR.


Czego ja nie mam :) Ale tak z tego co tam bylo widac to europejska szkola shidokan gorowala nad reszta to zawodnik z francji to zadownik z litwy, z tym ze litewski zawodnik byl bez dwoch zdan najlepszy, kazdy szczegol dopracowany a sabbaki poraz kolejny pokazalo swoja potege w momecie szarpaniny miedzy zawodniakmi. Ah ten enshin karate :D zreszta identyczne akcje widzialem na sabbaki chalange, wydaje mi sie ze na litwie czerpia pelnymi garsciami z najlepszych zrodel i lacza to w swoj jedyny i niepowtarzalny sposob.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024