Skocz do zawartości


Zdjęcie

Filmy o Kyokushin.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

budo_emmo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:CaŁy ŚwIaT

Napisano Ponad rok temu

Filmy o Kyokushin.
Czy ktoś z was zna jakieś strony z filmami o Kyokushin :?:
  • 0

budo__ash_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 286 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:D-SU

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy o Kyokushin.
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
i jest tez kilka na kazaa
  • 0

budo_emmo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:CaŁy ŚwIaT

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy o Kyokushin.
Dzięki zaraz sprawdze.
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - tu jest pare z Oyamą
  • 0

budo_lbartekl
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 637 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3city

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy o Kyokushin.
Tak se czytam te posty o fimach i postanowilem z qmplem zobaczyc jak tam wygladaja te Wasze walki Kyokushinkai. No i wzielismy pierwszy lepszy link, wchodzimy na video, wybieramy filmik pierwszy lepszy z brzegu. (nie widzielismy tych podgladow ale to szczegol)

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Pierwszy filmik. Bear.mpeg. myslimy ze to ksywa jakiegos fightera. otwieramy a tu jakiś sadystyczny obwieś, oscentacyjnie ściągający kimono rzuca się na biednego zwierzaczka... :twisted: i wydając odgłosy a'la Bruce Lee okłada misia jakimiś żałosnymi technikami odepchnięc oraz bezsensownych wierzgnięć w okolice "klaty" zwierzaka. Biedy misio jest przerazony, lamentuje, zawodzi. Ale to jest karateka z twardego stylu i agresywnie z piana na ustach atakuje "bezbronne" zwierze. Ciec proboje kopac na jodana. ale niedzwiedz nie wyglada na szczegolnie uszkodzonego jego "twardymi" uderzeniami. Zaczyna popychac lysa pale, ale nie! to jest debesciak i nie zostawi misia. W koncu w pewnego rodzaju zwarciu laduje na glebie a niedzwidz wcale nie jest nastawiony na walke, nie atakuje go, bo nie jest takim tlumokiem. Pseudo karateka wstaje i sie cofa. Ciach! w tym momencie fim sie urywa. Wole nie wiedziec co bylo dalej. I to maja byc cywilizowani ludzie. To ma byc karate ?!
To chyba jakaś parodia Kyokushin hehe i przypomina mi Monty Pythona :lol: .
  • 0

budo_kyrix
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy o Kyokushin.
Nie no az mi sie noz w kieszeni otwiera !!!
Takich poj### dawno nie widzialem. To wlasnie ma byc karate? Sztuka pustej piesci?

kur## mac !!! :evil: :evil:
Krew mie zalewa jak widze takich debili !!! To ma byc the heart of karate - real fighting ?!?! to ma byc trust, respect?

Tak, jush rozumiem to jest Twardy styl !!!
Zreszta w karate nie istnieje takie cos jak strona duchowa i to jest jedna wielka bujda, sciema pic na wode, fotomontaz :evil:

nie wiem, jakie jest wasze zdanie na temat takich wyczynow, ale np. Oyama z bykiem to cos podobnego, chodzi o komercje, popis, szpan.

Teraz taki biedny jasio zobaczy w telewizji cos takiego i pomyskli ze to jest tajemna sztuka walki karate i wydawanie tych łłłłeeeeeeee chaaaaa to jest strona duchowa i cala psycha karateki.

spioesze sie wiec napisze cos jeszcze potem po treningu, ale dzis mam motywacje by sie bardziej naparzac !!!! :evil: :evil: :twisted:
  • 0

budo_lbartekl
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 637 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3city

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy o Kyokushin.
A i ten niedźwiadek jakiś taki przyćpany jest... A może to kukiełka?? :-)
A ty Kyrix wyloozuj nieco :wink: , w tv tego raczej pokazywać nie będą :D .
  • 0

budo_kamikaze
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 333 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z tej strony ekranu

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy o Kyokushin.
link do walki z Pierwszych Otwartych MŚ Kyokushin Karate- walka jakiegós KungFu z Kyokushinem.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

BTW. Napisaliście (Kyrix i xBartek) coś mądrego (jeśli cokowiek) w temacie "Dlaczego warto ćwiczyć tradycyjne SW" temat prawieże specjalnie dla was utworzony??
  • 0

budo_kyrix
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy o Kyokushin.
Wiesz co, stwierdzilismy (na podst. doswiadczenia), ze jak napiszemy cos od siebie, nasze zdanie, to zaraz pelno ludzi bedzie nas ganic. Ja po porostu czuje ze ten temat jest aby udowodnic ze kyokushinkai i inne nowoczesne style sa lepsze. Ale spox. Nie przejmuje sie tym. Zreszta kazdy z nas walczy troche inaczej i jedynym uczciwym porownaniem bylby sparing :)

A jak chcesz uslyszec cos madrego, na jakis konkretny temat, to zrob nowy topic. Wypowie sie jedna strona, potem my, a pozniej zaczniemy dyskutowac :)

Spoko
  • 0

budo_julineczek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 197 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy o Kyokushin.
Hi xBarteKx"

I to maja byc cywilizowani ludzie. To ma byc karate ?!


Toz panie masz pan moje gratulacje bo podzielem poglady pana panie.
I TO MA BYC KARATE ??????
Wiliams ktory naparza nacpanego niedzwiada , Oyama ktory odtraca nadpilowane rogi slepemu ze starosci bykowi ?

To chyba jakaś parodia Kyokushin hehe i przypomina mi Monty Python


I malo tego Panie xBarteKx wyobraz pan sobie ze ten Oyama zrobil jeszcze trzysta kumite i w Kyokushinie robiom te idioty jeszcze po sto kumite.
Trzysta nikomu siem nie chce robic bo i po co ?
Idiiote ze siebie robic jak Oyama ?

Byki zabijac - toz panie ja tam nawet rencow od kilku lat nie myje - wiesz pan te bakterie - wiesz pan ile musialbym ich zabic mydlem - toz te bakterie to szans nie maja .... biedne takie.
A i rogow nie maja ....
Jak w sklepie mieso widze swieze to rzygam - a kilka razy siem nawet zesralem w gacie ze wspolczucia dla tych bykow krow i swin.

A te walki w Kyokushinie toz one te Montypytonowce siem golymi rencami bijom !!!
Ja jak na treningu swiezaka do sparingu mam wziasc to najpierw dwa razy trace przytomnosc jak tylko pomysle co dla dobra swiezaka zaraz z nim zrobie , i jak on po tej walce sparingowej ze mna wygladac bedzie .
Brzydko , brzydko wygladac bedzie , kiwac sie bedzie jak ten niedzwiec u Wiliamsa - bez krztyny ochoty do robienia czego kolwiek i ja mu na ten przyklad tez rogi odrabie a po Lowkach bedzie trzy dni rozkrakiem chodzil.
Panie jak ja o tym nawet teraz pomysle to teraz mnie sie slabo robi.

No ale wyjscia innego nie mam zeby ze swiezaka kyokushiniaka zrobic to on musi to przejsc , siem bolem nie przujmowac , w ciezkich sytuacjach jak tylko siem okazja nadazy do przodu przec, moich ciosow unikac ale nie uciekac nie bac sie mnie moich rogow tyz mnie te odrabac.
Bez tego przy najlepszej technice i najtwardszym treningu kondycyjnym czy silowym do konca dni swoich swiezakiem bedzie.

Ja panie tego Julineczka za to co on robi z tym swiezakiem nienawidze, nienawidze, nienawidze .... i nie do smiechu mnie wtedy panie naprawde mnie dupe z cierpien duchowych rozrywa.
I do tego ja nie katolik a buddysta i kurna raju u nas nima , Piotr nie czeka u bram - u nas nie ma zadnych bram bo u nas tak : jedzmy dalej Panie nikt nie wola .
Wiesz pan panie jako co sie urodze w nastepnym zyciu za to co ze swiezakiem robie .... toz panie je bende tym nacpanym niedzwiedziem, albo bykiem .
I tu mnie wcale nie do smiechu jak pomysle ze .... som takie ludzie jak Wiliams albo Oyama .... albo xBarteKx.
Toz ja juz teraz sam siebie podziwiam za mestwo poswiecenie .....
Ach jak fajnie byloby nic nie robic i Montypytonem siem urodzic....

Albo wezmy inne sztuki walki tam naparzaja sie poduszkami pani - tak se rence kolorowymi takimi poduszkami obwiazujom i naparzaja jak ja to widze to rzygam, rzygam i mysle "Monty Python " czy co i rzygam ....


Albo panie te inne karatowcy panie oni zatrzymuja ciosy przed cialem przeciwnika - toz panie ja mysle "Monty Pytho " czy co?
Toz to jak seks bez kontaktu cielesnego.

Albo panie to obmacywanie sie w pizamach takich i kto pierwszy rzuci tego innego na lopatki - toz panie pedalstwo i porobstwo.

Ale to jeszcze nic bo som takie co to wszystko lonczom jedno !!!!
Najpierw naparzajom sie golymi rencami, potem poduchami a nastepnie trzaja siem we wlasnym gnoju - i one te ludzie mowia ze to ma sens .

Rzygac, rzygac panie tylko.

I po co to wszystko - panie ja panu powiem po co to wszystko.

Ze strachu panie one te karatowcy, kyokushince, shidokance, shotokancje , brazylijskie jujitse , inne bokser to ze strachu robiom.

Czego siem bojom?
A one siem bojom zeby nikim nie byc ....
Nikim byc to gorsze panie jak polamana glowa panie gorsze nawet jak byc prez byka przebodzonym jego rogiem .... panie toz nikim byc gorsze jak siem zesrac ze strachu, to gorsze jak .... zmywanie naczyn.
Zreszta co ja tu Panu o tym prawic bede - Pan na pewno wie jak to jest ....
z doswiadczenia wlasnego.

Ja tam Panu panie racje daje bo pan mysli - sondzonc po Panskiej wypowiedzi - tak samo jak ja .

No moze z ta roznica ze ja jeszcze do tego cwicze od czasu do czasu.

Rozsmieszony do lez - Julineczek
  • 0

budo_jarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Budapest

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy o Kyokushin.
Cześć Julineczek - miło Cię widzieć :)
Gdzieś się podziewał, he ?
  • 0

budo_julineczek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 197 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy o Kyokushin.
Hi Jarek

miło Cię widzieć :)


-Mi tez milo ze Ci milo.
Kurde popatrzylem na Twoje zdjecie w nowym outficie i kurde stare czasy mnie sie przypomnialy i po myslalem jak milo Jarek wyglada.
Stare czasy bo momentalnie po myslalem o takim Kyokushincu z Zielonej Gory chyba - nazywal sie Rysiek Szostak - teraz chyba sie nazwy juz Schostak no ale mniejsza z tym - bardzo sympatyczny byl i wspominajac stare czasy mnie sie przyjemnie i milo zrobilo.

Gdzieś się podziewał, he ?

-Dla wiekszosci czas to pieniadz ale u mnie czas to .... brak czasu ze tak powiem.
Zapisalem syna do szkoly Waldorfa i troche sie tam udzielalem, troche z treningami mi zajelo no i z jednym takim rozkrecalismy dla niego sekcje kilkadziesiat kilometrow ode mnie.
Ale chyba nic wielkiego nie bedzie - za duzo kung-fu, TKD, i pilki nozniej w okolicy.
Tak mysle ze jak by sie zabral za wspolprace ze szkolami .... moze ale sam nie wiem ....

Teraz troche luzu ....

W pionierskim nastroju - Bunny
  • 0

budo_emmo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:CaŁy ŚwIaT

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy o Kyokushin.

Jak w sklepie mieso widze swieze to rzygam - a kilka razy siem nawet zesralem w gacie ze wspolczucia dla tych bykow krow i swin.

Tylko pozazdrościć możliwości 8O
  • 0

budo_ukasz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:miasto świętej wieży ...

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy o Kyokushin.
Macie tu link do pokazu chyba Shotokanu.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Pozdrówka.
  • 0

budo_ukyo78
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1016 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:York UK

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy o Kyokushin.

Jak w sklepie mieso widze swieze to rzygam - a kilka razy siem nawet zesralem w gacie ze wspolczucia dla tych bykow krow i swin.

jak juz temat mieska wyplynal...[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] tam w dziale Essays and Opinion bodjaze jest ciekawy artykol o jedzeniu miesa albo i nie. Jest w nim taki fragment ze jakbysmy przestali jesc miesko wogole to wiecej zwierzat umrze niz teraz zjadamy bo zaczniemy im ich trawke z ziemi zajadac...(to tak w uproszczeniu). Ciekawa sprawa jak ktos ma kolegow wegetarian i chce ich troche pomeczyc intelektualnie ze tak powiem.
  • 0

budo_slaszysz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy o Kyokushin.

Macie tu link do pokazu chyba Shotokanu.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

No Shotokan to raczej nie jest. Tylko co? Na Goju-ryu wygląda albo coś w tym stylu. A może jeszcze coś innego (ta balacha....)?
  • 0

budo_lbartekl
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 637 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3city

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy o Kyokushin.

Macie tu link do pokazu chyba Shotokanu.


rotfl :) Dzięx wielkie Ukasz- dawno się tak nie ubawiłem, serio :) rotfl

Ale shotokan to to to raczej nie był, pierwszy raz takie kata widziałem.
  • 0

budo_slaszysz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy o Kyokushin.
No, znalazłem:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Na tym filmiku było okinawskie Goju-ryu.
  • 0

budo_ukasz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:miasto świętej wieży ...

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy o Kyokushin.
Nie znam się na karate, ale pomyslałem że może ktoś bedzie chciał to obejrzeć.

Pozdrówka.
  • 0

budo_lbartekl
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 637 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3city

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy o Kyokushin.
Dobrze pomyślałeś, raz jeszcze dzięki.
  • 0

budo_kyokushinboy
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 71 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy o Kyokushin.
Zerknijcie tutaj:

http://www.fabrykasi...pic.php?t=26083
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024