Skocz do zawartości


Instruktor oszust ????


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_budo_as3_*

Guest_budo_as3_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Instruktor oszust ????
Znalazłem cos takiego w necie:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

co wy na to :?:

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Instruktor oszust ????
8O
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Instruktor oszust ????
no coz... jezeli tak sie stalo i faktycznie byla to kradzez- bo zakladam ze gdyby z innych wzgledow nie dostarczyli tych pieniedzy do PUT to by nie bylo naglosnienia sprawy to nie widze przeszkod zeby zamieszczac takie informacje- tylko czy to jest zgodne z prawem :?:
  • 0

budo_madzia111
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Instruktor oszust ????
a dlaczego by nie zamieszczac tego? To dobrze, ze oszusci beda jakos ukarani, i ze cala Polska moze sie o nich dowiedziec. Jako trenerzy sa juz przegrani.....

U nas w WTF tez byl taki przypadek (nawet kilka) smutne ale prawdziwe :cry: :? :cry:
  • 0

budo_ukasz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:miasto świętej wieży ...

Napisano Ponad rok temu

Re: Instruktor oszust ????
A ten drugi pan z tej czarnej listy, jest również o ile się nie mylę reprezentantem ITF.

Pozdrówka.
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Instruktor oszust ????
chodzi mi o to ze w polsce jest domniemanie niewinnosci- czyli jestes niewinny dopuki sad nie udowodni ze jest inaczej, z tego co zrozumialem wyrok jeszcze nie zapadl wiec taka informacja nie powinna zostac opublikowana... chyba :wink:
  • 0

budo_e2rd
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 201 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ta czesc galaktyki

Napisano Ponad rok temu

Re: Instruktor oszust ????

co wy na to :?:

Takie podejscie bardzo mi sie podoba. Uwazam, ze trzeba pietnowac naciagaczy i oszustow, szczegolnie, ze wiekszosc oszukanych to pewnie dzieciaki.
I dla mnie nie ma znaczenia czy sa 'winni', bo tak orzekl sad. Sa winni, bo postepuja nieetycznie... I na ogol licza na to, ze nikt i tak do sadu nie pojdzie...

pozdro
E2rd
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Instruktor oszust ????
no widzisz, a pan oszust moze oskarzyc panow z PUT i wygrac sprawe- tylko o to mi chodzilo. a sam przepis ma swoj sens- co bys powiedzial jakby ktos porozklejal po miescie plakaty z twoim imieniem i nazwiskiem i podpisal "uwaga, grozny pedofil!!!" ...jakis bierny obserwator powiedizalby "wbijam w to czy jest winny czy nie, tepic pedofili!!!!"
  • 0

budo_greed
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1188 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Instruktor oszust ????
hmm , ciezka sprawa , zgadzam sie z moro , ze skoro jeszcze nie ma wyroku sadowego , to nie powinno sie ich publicznie oskarzac (tak mowi prawo , nie mowie , ze sie z tym w pelni zgadzam:) ) , natomiast z innej strony musza poniesc jakies konsekwencje , prawo pozbawienia zawodu , to raczej za bardzo ich nie zaboli , zawsze cos wymysla. Zreszta napewno jezeli przegraja zloza apelacje , jezeli beda mogli to moze oskarza wlascicieli strony o publikowanie tych danych .
zobaczymy jak sie to potoczy , jak znajde czas to poszperam w kodeksie , jestem ciekaw jak wedlug niego powinno toczyc sie postepowanie wobec takiego przypadku i czy umieszczenie danych tego typu jest zgodne z prawem polskim. :wink:
  • 0

budo_e2rd
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 201 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ta czesc galaktyki

Napisano Ponad rok temu

Re: Instruktor oszust ????

hmm , ciezka sprawa , zgadzam sie z moro , ze skoro jeszcze nie ma wyroku sadowego , to nie powinno sie ich publicznie oskarzac (tak mowi prawo , nie mowie , ze sie z tym w pelni zgadzam:) )

Oskarzenie? Hmmm... ja bym potraktowal to jak informacje ;)
Organizacja A informuje, ze pan B postapil w sposob podly (jest podane dosyc dokladnie co przeskrobal) i w zwiazku z tym sprawa zostaje skierowana do sadu. A ze postepek jest nazwany oszustwem lub wyludzeniem -to po prostu moralna ocena ;) I albo sie wierzy tej organizacji albo nie...


natomiast z innej strony musza poniesc jakies konsekwencje , prawo pozbawienia zawodu , to raczej za bardzo ich nie zaboli , zawsze cos wymysla.

No wlasnie. W srodowisku na ogol wiadomo kto robi przekrety z egzaminami i... jakos konca tego nie widac...

pozdro
E2rd
  • 0

budo_greed
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1188 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Instruktor oszust ????
hmm , no tak , ale jezeli podaje w informacji nazwisko , to osoba , ktora zostaje uwzgledniona przez ta informacje , w tym przypadku nie uczciwi egzaminatorzy , to moze wniesc sprawe o obraze osobista :) :) :)
  • 0

GośćGuest_budo_as3_*

Guest_budo_as3_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Instruktor oszust ????
Jakby nie było to jest to oficjalna wypowiedź przez PUT. Miejmy nadzieję, że wiedzą co robią ..... :wink:

pozdrawiam

budo_mort
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1215 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Instruktor oszust ????
Sorry ale głupoty pieprzycie, pierwszy raz jestem na tym forum i juz mnie glowa boli;
chlopaki nie gadajcie o prawie jak sie nie znacie, dobrze?

Tak wam jak i panom z PUT popieprzyło się postępowanie cywile z karnym !

nie ma czegoś takiego jak rozprawa prokuratorska !!!

są sprawy cywilne - obowiązuje tam zasada, że strona musi udowodnic okoliczności , z ktorych wywodzi skutki prawne; po naszemu np.jeśli twierdzisz, że jesteś wlaścicielem musisz to udowodnić. jeśli któś mówi, że kłamiesz i wytoczy ci proces to musi udowodnić , ze skłamaleś.

w postępowaniu cywilnym jest ciężar dowodu, nie ma domniemania niewinności. Czyli ci dwaj panowie rzekomi oszuści moga pozwać Put za te teksty ale muszą przed sądem udowodnić, że PUT powiedzial nieprawdę tzn, ze wpłacili pieniądze, i dostali by za to odszkodowanie, ale musieliby dać dowody wpłat na konto PUT, a chyba Put wie co mówi

Sprawa karna tu jest domniemanie niewinności.

Ale to nie znaczy, ze nie mozna mówić, że ktoś coś ukradł nalezy tylko wyrażać sie oglednie . iInaczej gazety nie mogly by pisać o aferach przed wyrokami ludzie nie mogli by zawiadamiać prokuratury. Karalne jest jedynie zawinione, świadome oskarżanie kogoś o niepopełnione przestępstwotzn wiedząc, że ktoś jest w porządku oskarżasz go o popełnienie np .kradzieży
tyle, ze w tej sprawie, którą by ci wytoczyli znowu obowiązuje domniemanie niewiności tyle, że twoje.

tak, ze nie badzćie takimi cykorami.powołujecie się na informacje wiarygodnej organizacji.

Za poradę 50 złotych się nalezy + podatek ( 22% VAT) :) :)
  • 0

budo_greed
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1188 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Instruktor oszust ????
za porade nie damy , tu nie ma czegos takiego jak porady , my sobie dyskutujemy i mozemy sie mylic
za sprostowanie 20 zl :) :) :)
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Instruktor oszust ????

... chyba :wink:

wysoki sadzie, tylko tyle mam na swoja obrone :) :) :) a greed dobrze powiedizal :!:
  • 0

budo_greed
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1188 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Instruktor oszust ????
thx :)
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Instruktor oszust ????

tak, ze nie badzćie takimi cykorami.

8O 8O 8O 8O 8O :?: :?: :?: :?: :?: :?:
  • 0

budo_mardras
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Instruktor oszust ????
Jakoś w to nie chce mi sie wierzyć.
Trenowałem u Czarka i jest on naprawdę miłym człowiekiem.

ehh szkoda słów.



MARDRAs
  • 0

budo_e2rd
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 201 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ta czesc galaktyki

Napisano Ponad rok temu

Re: Instruktor oszust ????

Jakoś w to nie chce mi sie wierzyć.
Trenowałem u Czarka i jest on naprawdę miłym człowiekiem.

Jak widac, sympatyczny charakter niewiele ma wspolnego z uczciwoscia...

Gdyby tak bylo, to kazdy by wiedzial, ze jak ktos jest nieuprzejmy to na pewno zlodziej ;) A mily i uprzejmy to musi byc krysztalowo czysty ;)

Ale powierzchownosc czlowieka nie swiadczy o tym co w srodku...

pozdro
E2rd
  • 0

budo_mardras
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Instruktor oszust ????
Bede musial z nim powaznie porozmawiac. Pojsc do zrodla bez posrednikow :?


MARDRAs
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024