Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sport...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Sport...
No właśnie czy uprawiacie/uprawialiście jakiś sport (nie koniecznie sztuki walki, liczy się każdy sport, siłownia też :wink: ) oprócz taekwondo :?:
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Sport...
U mnie to było tak:
Podstawówka - bardzo intensywnie uprawiałem gimnastyke sportową (około 3 lat). Ciężki sport ale bardzo dobrze rozciągają no i ta akrobatyka :twisted:
Liceum - ponad pół roku siłowni (choć za dużo nie dało :) ), 2 lata siatkówki (ale raczej rekreacyjnie 1-2 razy w tygodniu), 4 lata basenu (1-3 razy w tygodniu, czasami nawet codziennie)
Politechnika Gdańska - 2 lata basenu i siłowni w ramach włefu (czyli raczej rekreacyjnie :? )
Rok przerwy w sporcie :cry:
PWSZ (moje obecne studia) - pół roku ćwiczeń w domu (rozciąganie i trening siłowy), no i teraz taekwondo (i mam nadzieje że na długo).
Za jakiś czas jeżeli będe się wyrabiał zamieżam coś dołożyć do TKD (póki co uzupełniam treningi w klubie treningami w domu) :twisted:
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Sport...
Aha jeszcze mi się przypomniało że w liceum trenowałem przez około pół roku na strzelnicy LOKu :) To chyba też można uznać za sport? :wink:
  • 0

budo_madzia111
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Sport...
A ja od poczatku liceum trenuje TKD, czyli juz 3 latka :)

wczesniej w podstawowce trenowalam przez 5 lat piłkę ręczną i kosza :) ale jak poszałam do liceum, to jakoś drużyna sie rozpadła i stwierdziłam , żę znajde coś innego :) i padło na tkd, ale straaaaasznie sie z tego ciesze skoczek
  • 0

budo_pjotrek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 221 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Sport...
ja oprucz taekwondo trenuje koszykówke, a przedtem pływałem w klubie pływackim. Jezde jesce na zawody lekkoatletyczne, gdzie zazwyczaj biekam na 1000 m. Lubie pograc w piłke nozną i uwielbiam jazde na rowerze. ale najbardziej kocham tkd i poswiecam tej sztuce najwięcej czasu. :D
  • 0

budo_gruber
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 179 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kolbudy

Napisano Ponad rok temu

Re: Sport...
ja trenowalem pilke nozna od 8 roku zycia :) biegalem czesto bo mialem wymagajacego pana od WF-u :) poza tym caley czas na rowerze :) do 2000 roku do czsu kontuzji :( i tak przez 2 lata. kiedy juz moglem ciwczyc w moje zycie weszlo taekwon-do :) i tak juz przwie przez rok :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024