Skocz do zawartości


Zdjęcie

2 bjj i 6 silka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

budo_liskiss
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:lodz

Napisano Ponad rok temu

2 bjj i 6 silka
jak to najlepiej polaczyc od poniedzialku do soboty silownia i sroda sobota bjj. jakie partie robic na silce. wydaje mi sie ze 2 gdzinny trening bjj to tak jak by zrobic najszerszy na silce????
  • 0

budo_slaszysz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 bjj i 6 silka
Było już o tym trochę w wątku: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_liskiss
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:lodz

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 bjj i 6 silka
wiem czyatelm tamte posty ale ciekaw jestem jak to polaczyc z silka 6 !!! razy w tygodniu?
  • 0

budo_choke
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 149 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 bjj i 6 silka
Zalezy o co dokladnie pytasz :) Chcesz zrobic mase, rzezbe czy sile? :) Ja osobiscie robie Bjj 4 do 5 razy w tygodniu + 3-4 razy silownia :evil: :evil: :evil: :paker: :vamp:
  • 0

budo_choke
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 149 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 bjj i 6 silka
Nie wiem gdzie mi to zniklo 8O Trenuje tylko na sile :evil: :evil: :evil:
  • 0

budo_liskiss
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:lodz

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 bjj i 6 silka
no tak w sumie masz racje.ja robie typowo kulturystyczny trening zima sila i masa lato rzezba.to powiedz mi tylko co najlepiej idzie na treninguu bjj plecy barki do czego mozna to porownac na silce?
  • 0

budo_choke
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 149 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 bjj i 6 silka
Na treningu Bjj pracuje chyba kazda partia miesni (w sparingu napewno :) :):)) Trudno mi powiedziec co najbardziej, wydaje mi sie, ze plecy i rece. Duzo zalezy w jakiej pozycji walczysz :) :):)
Do czego zmierzasz? Chcesz przestac trenowac ta partie miesni, ktora najbardziej pracuje na treningu żu żitsu? :?: :wink: :)
  • 0

budo_liskiss
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:lodz

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 bjj i 6 silka
trenuje na silce 6 razy tygodniu moj trening to 2 razy w tygodniu klata i 2 razy plecy raz barki i raz biceps+triceps.tak wyczules mnie myslalem zeby zrezygnowac z 2 razy w tygodniu z plecow i robic raz. te treningi mialo by zastapic bjj:))) jak myszlisz czy to wypali??:)
  • 0

budo_choke
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 149 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 bjj i 6 silka
Odpusc jeden trening klatki na rzecz innej partii, no chyba ze jestes boyem plażowym :) przestraszony
  • 0

budo_misman
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 629 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto, Dybowo, Knurów, inne... ;)

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 bjj i 6 silka

trenuje na silce 6 razy tygodniu moj trening to 2 razy w tygodniu klata i 2 razy plecy raz barki i raz biceps+triceps.tak wyczules mnie myslalem zeby zrezygnowac z 2 razy w tygodniu z plecow i robic raz. te treningi mialo by zastapic bjj:))) jak myszlisz czy to wypali??:)


8O Wystarczy dana partie robic raz w tygodniu. Raz w tygodniu klatka, raz biceps, raz triceps, raz plecy, raz nogi (i z tym trzeba ostroznie, uwaga na kolana :!: ), raz barki... Panowie... Miesien aby mogl sie rozwijac, to musi oprocz treningu o d p o c z y w a c :!: Nie mozna robic silowki na ta sama partie dopoki miesien sie nie zregeneruje. Zreszta.. Po co wam to ? Zwiekszanie masy powoduje utrate szybkosci i wytrzymalosci :) No i nie ma co przesadzac z ta masa, organizm nie jest przystosowany do przerostu masy miesniowej ponad pewna granice. Jesli ktos jest naturalnie szczuply, to trening na silowni pomoze tylko jesli chodzi o zwiekszenie sily, i wyskoczy mu cala "hydraulika" na rekach :) Dla takich szczuplakow silownia powinna byc u z u p e l n i e n i e m treningow, a nie podstawa. Wlasciwie dla wszystkich powinno to byc uzupelnienie. Ale nie qrna 6x / tyg 8O 8O i nie 2x / tyg klatka 8O Wybieracie sie na Mr Olympia... ? 8O
  • 0

budo_liskiss
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:lodz

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 bjj i 6 silka
panowie!!! cwicze na silowni od 3 lat. klatka regeneruje sie w ciagu 48 godzin niema przeszkod zeby robic klate 2 razy w tygodniu!a jezeli do takiego treningu doklada sie jeszcze dobra diete i suplementy to... aja ciekaw tylko bylem co najbardziej wchodzi na treningu bjj?
  • 0

budo_misman
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 629 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto, Dybowo, Knurów, inne... ;)

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 bjj i 6 silka

panowie!!! cwicze na silowni od 3 lat.


:)

klatka regeneruje sie w ciagu 48 godzin


:) :)

niema przeszkod zeby robic klate 2 razy w tygodniu!


:) :) :)

a jezeli do takiego treningu doklada sie jeszcze dobra diete i suplementy to...


:?: :) No wlasnie.. to co... ? :)
  • 0

budo_liskiss
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:lodz

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 bjj i 6 silka
to ze przy wzroscie 185cm wazy sie 105kg i ma sie widoczne wszytkie miesnie brzucha co swiadczy o tym iz niemam zbednego tluszczu!
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024