Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gołota vs Saleta w czerwcu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Gołota vs Saleta w czerwcu
Andrzej Gołota - po prawie dwuletniej przerwie - zamierza wrócić na ring! - Sprawa jest już zaklepana - poinformował menedżer boksera, Ziggi Rozalski.
Najbliższa walka Gołoty miałaby się odbyć w grudniu. Przeciwnik zapewne nie będzie za bardzo wymagający. Jednak już za kolejną walkę, która miałaby się rozegrać w marcu w RPA, Polak otrzyma około 300-400 tysięcy dolarów (taką kwotę podał "Przegląd Sportowy").

Jednak prawdziwy hit dla polskich kibiców przewidziano na lato. W czerwcu miałoby dojść do wielokrotnie już zapowiadanej walki Gołoty z Przemysławem Saletą.

Co o tym sądzicie? Dojdzie wogóle do tej walki? Chętnie bym zobaczył jak Gołota go niszczy tylko żeby to nie była jakaś pokazówka
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota vs Saleta w czerwcu
Podobno zawalczą na 100% :

Gołota - Saleta na 100 procent!

Jak poinformowało "Tempo", pewna jest walka bokserska, w której zmierzą się powracający na zawodowy ring - Andrzej Gołota i obecny mistrz Europy wagi ciężkiej zawodowców - Przemysław Saleta!

Zanim jednak dojdzie do tego pojedynku Gołota w drugim tygodniu grudnia zmierzy się z jakimś mało znanym rywalem. Jednak w marcu polskiego pięściarza ma czekać już dużo trudniejszy sprawdzian a i wysokość kontraktu (300 - 400 tysięcy dolarów) będzie znacznie wyższa. Walka ma się odbyć w RPA.

Dopiero po tych dwóch pojedynkach dojdzie do potyczki, która z całą pewnością zelektryzuje fanów pięściarstwa w Polsce. Walka Gołota - Saleta odbędzie się latem przyszłego roku!
  • 0

budo_ahwar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 101 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota vs Saleta w czerwcu
Hehe. Mam nadzieje ze dojdzie do tej walki.
Myslisz ze Golota zniszczy Salete? Mam nadzieje ze zbierze niezle wpierdol od Salety. Golota jest parodią boksera.







Ukłonyw strone prawdziwych !!!!!!
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota vs Saleta w czerwcu
Eeee, czy mi się wydaje, czy jest tu LEKKA różnica wagowa?
  • 0

budo_etiopczyk
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota vs Saleta w czerwcu
To oni mają sie bić tak na poważnie?
Na ringu?

Hehe. Mam nadzieje ze dojdzie do tej walki.
Myslisz ze Golota zniszczy Salete? Mam nadzieje ze zbierze niezle wpierdol od Salety. Golota jest parodią boksera.


Co do jego zachowani i psychiki to się nie wypowiadam, ale różnica w technicznice i wyszkoleniu między Gołotą a Saletą jest spora i to na nie korzyść Salety. Gdybym miał typować zwycięzcę to Gołota powinien roznieść Saltę w pierwszej rundzie.
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota vs Saleta w czerwcu
Andrzej to najwiekrzy polski bokser w wadze ciezkiej. Chlopak ciezko trenowal aby moc walczyc o tytul. Po jego kilku porazkach gross ludzi zaczelo na niego pluc podczas gdy wczesniej bili mi brawo :/
Andrzej ma wady, jak kazdy czlowiek, ale jest swietnym bokserem.
Jak dla mnie ta walka jest tylko pod salete. Chlopak ma ostatnio dosc duzo szczescia i lubi pieniadze. Za walke z Andrzejem dostanie wielkie pieniadze. A czym ta walka jest dla Andrzeja ? Sprawdzianem tego co udalo mu sie osiagac podczas 2 lat przerwy ?
Wynik tej walki jest dla mnie jasny i ciut dziwi mnie walka tych 2 polakow. Predzej bym widzial walke Darka z Andrzejem gdyz Saleta jakos nie pasuje do tych 2 wielkich bokserow.
  • 0

budo_grey
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota vs Saleta w czerwcu
Oczywiści, że będzie to tylko pokazówka pod polską publiczność. Chodzi o to, żeby Polacy znów polubili Gołotę, bo większość jednak Saletę lubi (ja lubię za osobowość w mediach, nie za bokserstwo).

Walka z Tigerem? Niemożliwe. Gdyby Gołota dostał (a coś czuje, że tak by się stało), to by się skończył. Taka przegrana byłaby jego nieodwołalną śmiercią zawodniczą - więc czemu miałoby to służyć?
A gdyby przegrał Tiger to i jego legenda by osłabła, i to chyba bardzo. Więc nikt takiej walki nie zakontraktuje.

Na koniec dodam, że na boksie się nie znam :)
  • 0

budo_nn
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota vs Saleta w czerwcu
Nie zapominajcie ze Michalczewski i Golota to rozne kategorie wagowe, a poza tym tak jak powiedzial Darek nie porownujcie Tigera do Goloty, bo ten pierwszy jest niepokonanym od dobrych kilku lat Mistrzem Swiata a Golota na dobra sprawe w zawodowym boksie nic wielkiego nie osiagnal, wiec taki porownania sa dla Michalczewskiego obrazliwe i krzywdzace.Co do walki Golota - Saleta stawiam na Golote, choc zdecydowania bardziej jako czlowieka lubie Salete.
  • 0

budo_mrnikt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 645 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z drugiej strony lustra

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota vs Saleta w czerwcu
A ja wole wygrana Salety i szczerze mu jej zycze. I jeden i drugi mnie zawiedli ... ale Golota bardziej. Naprawde wierzylem w Andrzeja i to bardzo. Mialem nadzieje ze stanie sie kims w rodzaju Michalczewskiego w ciezkiej wadze. Ze poniesie w swiat slawe polskiej szkolu boksu .. a tu dupa bladawa.
Obiektywnie patrzac i biorac pod uwage roznice i wag i wyszkolenia wieksze szanse ma Golota .. ale ja stawiam na Salete .. za moje stracone nadzieje ... i te papierosy co je musialem wypalic zeby mi wkurw przeszedl po walkach Goloty :) :)
  • 0

budo_ahwar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 101 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota vs Saleta w czerwcu
Dokladnie tak jak mowicie Golota prawdopodobnie wygra ale znacznie bardziej cieszylbym sie i podejrzewam ze 90% polakow rownierz gdyby wygral Saleta.
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota vs Saleta w czerwcu

Dokladnie tak jak mowicie Golota prawdopodobnie wygra ale znacznie bardziej cieszylbym sie i podejrzewam ze 90% polakow rownierz gdyby wygral Saleta.


nie bardzo was rozumiem ja NIE CIERPIE SALETY :!: :!: :!:
uwazam ze to PAJAC :!: :!: :!:
taki pozer i drobny cwaniaczek

juz odniego wole Golote mimo ze tez ma za uszami
  • 0

budo_etiopczyk
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota vs Saleta w czerwcu
No to jesteśmy razem wśród tych 10%, bo ja też nie lubię Salety z tych samych powodów.
  • 0

budo_wm
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota vs Saleta w czerwcu
i ja również sie przyłaczam do grupy anty-Saleta. Gołota nawet nie posiadając jaj rozniesie tego bawidamka bardzo szybko. Różnica w umiejętnościach większa niż pomiędzy Gołotą a Lewisem
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota vs Saleta w czerwcu
A ja myślę, że to ustawiona walka, żeby chłopcy mogli zarobić i się nie narobić. Tak jak w 98' walka we Wrocławiu Gołota vs Witherspoon. Witherspoon przed emeryturą, Gołota tuż po "jajcarskim" pojedynku z Bowem i "najszybszym" pojedynku z Lewisem. Walka ewidentnie ustawiona, boks na poziomie śmiesznym. Byłem tam, siedziałem w 3 rzędzie i już przed walką słychać było na sali, że pojedynek ustawiony i Gołota wygra po 10 rundzie na punkty. Słowo stało się ciałem. Tak też będzie ( idę o każdy zakład ) i tym razem. Gołota wygra po ostatniej ( nie wiadomo na ile zakontraktują, myślę, że 8-10 ) rundzie na punkty. Saleta dopisze sobie do życiorysu, że mało brakowało, a wygrałby z Gołotą, a Gołota będzie miał poprawiony bilans. Apropos Salety, to mam nadzieję, że Samil San skopie mu dupsko, bo należę do grona, które nie uważa go za boksera. To cwaniaczek i niebywały spryciaż, ale żaden bokser. Do tej pory jedyny prawdziwy przeciwnik z którym "walczył" Saleta, to Mavrovic. Skończyło się szybciej niż Gołota z Lewisem. O murarzu, który go zlał jak psa wszyscy wiemy. Saleta tłumaczył potem, że to waga ciężka i wszystko mogło się zdarzyć. Zgadza się. Wśród starannie dobieranych pod budką z piwem przeciwników, w końcu trafił się taki, co nie pił dzień wcześniej i potrafił oddać.
  • 0

budo_popey
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pisz/Gdansk

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota vs Saleta w czerwcu
jup

oczywiscie stawiam na Golote. Pamietam , ze bogdajze na sfd byla kiedys gadka jaki to z Andrzeja frajer , jak to go ludzie nienawidza za to co zrobil... mierzi mnie to okropnie - z tamtej dyskujsi wyniklo ze wszyscy ci ktorzy teraz nan szczekaja pare lat temu uwarzalo go za wspanialego Polaka - chlube narodu...
NIe wiem - narodowa cecha polakow? poki dobry to oklaskiwac , pozniej zbluzgiwac przy kazdej okazji?
Jak bylo z Adamem Malyszem? Skakal pieknie - wszyscy klaskali - spadek formy , noga sie powinela - modnym stalo sie przeklinanie - eee... ten Malysz jest do dupy...
Wracajac do Andrzeja - mam go w glebokim powazaniu - chocby za to ze mieszkajac w USA dalej walczy w barwach polski - nie jak bogdajze Michalczewski.
Jezeli kiedys Golota zostalby trenerem i mialbym mozliwosc trenowania u niego - poszedlbym jak w dym .
Jeszcze raz apeluje - zastanowic sie , czy naprawde Golota niepodoba sie , bo jest be , czy dlatego ze wlasnie 90% mowi ze jest be???
  • 0

budo_robaq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 640 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota vs Saleta w czerwcu
Ja jestem za Gołotą .. nie nawidze Salety, jest showmanem, a nie boxerem. Porprostu nie cierpie go, Gołota zrobił dla polskego boxu najwiecej z tych wszystkich boxerów .. w koncu to on pobił wówczas praktycznie jednego z najlepszych w wadze ciężkiej (Bowe`a). Nie walczył jako Amerykanin, walczył jako Polak i za to go szanuje.
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota vs Saleta w czerwcu
Po tym co dziś Saleta pokazał w walce z Sinan Samil Sanem to nie widze go w walce z Gołotą :? No chyba że brak gardy i blokowanie głową to jakiś nowy sposób boxowania :)
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota vs Saleta w czerwcu
charly- to walcz z saleta, stukniesz go w glowe jak sie odsloni i wygrasz.
fakt ze taki opuszczanie reki to braki w abc boksu ale saleta dobrze zaczal i gdyby nie ten jeden bald-aczkolwiek kurewsko istotny- pewnieby wygral... heh glupio to zabrzmialo, inaczej mowiac jezeli salecie uda sie wyeleminowac ten blad moze byc naprawde dobry.
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota vs Saleta w czerwcu
Ale to po co wstawał cały czas w ostatniej rundzie jak miał kontuzjowany bark (tak sądze bo chyba inaczej by się bronił) i nie mógł ręki podnieść, czekał na ciężkie KO? - oczywiste było że sędzia to przerwie 8O
Ale to fakt że dobrze walczył z tym że od jakiegoś czasu przestał podnosić lewą ręke i się zupełnie odsłonił limo
  • 0

budo_hermann
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota vs Saleta w czerwcu
Saleta podobo powiedzial ze nie oduczy sie opuszczania lewej reki bo to jest wlasnie jego styl boksowanie tzn. zaslanianie sie barkiem - niektorzy bokserzy rzeczywiscie tak walcza ale po pierwszym knock downie pownien sobie to dopuscic bo jemu to szczegulnie nie wychodzi i nie wiem na co liczyl walczac dalej w taki sposob, poza tym w jego ciosach nie widac dynamiki i sily, a co do walki Golota Saleta to nie sadze zeby doszla do skutku a nawet jesli to jak to powiedzial Kosedowski "Andrzej wygra nawet w 40 stopniowym upale" :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024