Skocz do zawartości


Zdjęcie

Stało się! Gołota wraca na ring!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Stało się! Gołota wraca na ring!
Gazeta Wyborcza/WH/05 października 2002 09:19


Gołota wraca na ring!

Szykuję Andrzejowi walkę na grudzień. Można już oficjalnie powiedzieć, że Gołota wraca - powiedział Gazecie Wyborczej Ziggy Rozalski, menedżer polskiego pięściarza.

Polak walczył po raz ostatni w październiku 2000 r. z Mikiem Tysonem. Od tamtej pory co jakiś czas pojawiały się pogłoski o jego powrocie. Jednak kompromitująca postawa Gołoty w walce z Tysonem wydawała się przeszkoda nie do pokonania przy organizacji kolejnego pojedynku.

W końcu po ponad dwóch latach powrót staje się faktem.

Na razie nie jest znany rywal Polaka. Nie wiadomo też, gdzie dokładnie miałby odbyć się pojedynek.

Rozalski powiedział, że w Stanach Zjednoczonych jest zainteresowanie walką Gołoty. Pokaże ją albo telewizja FOX, albo ESPN.

"Za tydzień powinienem znać więcej szczegółów” – stwierdził Rozalski.

Transmisję z walki przeprowadzi prawdopodobnie również Polsat.

Gołota po raz ostatni walczył w październiku 2000 roku. Zmierzył się wtedy w Detroit z Mikiem Tysonem. Schodzący z ringu polski bokser, który poddał się w drugiej rundzie, został obrzucony puszkami, popcornem i hot dogami.
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Stało się! Gołota wraca na ring!
2 lata. Czy w czasie 2 lat udalo sie usunac te piete ahillesa jaka jest u Andrzeja jego psychika. Ja bron boze nie porownuje siebie i mojej osoby do tego zawodowca ale to w jaki sposob zachowal sie na ringu w czasie swoich ostatnich kilku walk nie wywarlo na mnie dobrego wrazenia o tym co w jego glowie siedzi.
W ankiecie nie ma opcji ktora by odpowiadala mojemu widzi mi sie odnosnie Andrzeja, niestety. Jak moj kolega Michal powiedzial, Andrzej jest fenomenem, przebil sie, ciezko pracowal i naprawde zasluzyl na to aby go szanowac a nie hotdogami obrzucac... :/
Czy to wielki comeback Goloty ? Mam nadzieje. Po 2 latach to jest duuza niewiadoma, co pokaze, czy sie zmienil ? Jezeli tak to w jakim stopniu ? Ja mam nadzieje ze Andrzej zawalczy jeszcze o tytul najleprzego piesciarza na planecie ... mam nadzieje.
  • 0

budo_dzikki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1335 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Stało się! Gołota wraca na ring!
Denerwowal mnie ... ale szkoda by bylo gdyby sie zmarnowal. Psychika slaba byla ... moze znalazl sie ktos , kto to strone odwrocil i nareszcie bedziemy ogladali pojedynki piesciarskie bez myslenia "Komu Andrew jaja urwie ;) "
  • 0

budo_micz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielkie Ksiestwo Warszawskie

Napisano Ponad rok temu

Re: Stało się! Gołota wraca na ring!
zapomniałem jak sie gosc nazywa ale mamy nowego polaka który w stanach walczy w wadze cięckiej i zwycięza ,nie wiem czy pisali o nim w gazetach w polsce ,bo ja czytałem w amerykanskich ,tylko ze nie pamiętam jak sie nazywa :(
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Stało się! Gołota wraca na ring!
jestem optymista... zaznaczylem 2ga opcje, 2 lata to duzo i malo :idea: jak bedzie tak bedzie a poki co 3majmy kciuki
  • 0

budo_gumiś
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Stało się! Gołota wraca na ring!
Gołota, no ico z tego, znowu dostanie po dupie i ucieknie.Panowie więcej chałasu o nic.Ja itak stawiam tylko na Tigera.

Tiger Tiger Tiger
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Stało się! Gołota wraca na ring!
Tiger wielkie mi to coś. Jak Gołota stał w stanach na ringu w bluzie z białym orłem to Darusiowi niemiecki hymn grali..
  • 0

budo_hermann
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Stało się! Gołota wraca na ring!
strasznie mnie irytuja gadki w stylu "dostanie po dupie i ucieknie" - milo jest kogos krytykowac siedzac przed kompem i zajadajac popcorn...
  • 0

budo_gumiś
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Stało się! Gołota wraca na ring!
Przykro mi ,ale popcornu nie spożywam przed kompem,pozatym tiger już jest pod banderą polską i zdobył o wiele więcej niż jakiś tam gołota.Gołota miał szanse i spieprzył,trzeba było widzieć ludzi ktorzy utopili nanim pieniądze.Proponuje porozmawiać z nimi !!! Nietwierdze może kiedyś był dobry na ulicy ,ale do ringu się nienadaje takie jest moje zdanie.
  • 0

budo_hermann
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Stało się! Gołota wraca na ring!
a co mnie obchodzi czy byl dobry na uliczy czy nie - rozmawiamy o tym jak walczyl w ringu (apropo ulicy to sadze ze zadna z osob rzucajacych w niego hotdogami, nazywajaca go tchurzem po wlace i mowiaca ze szkoda na niego slow nie powiedziala by mu tego prosto w twarz). A ze jacys tam ludzie umoczyli pieniadze w jego walkach to ich prywatna sprawa - chcieli postawic kase to postawili i nic mnie to nie obchodzi - gosc walczyl tak jak umial, dostal i trudno - taki to sport - psim obowiazkiem sekundanta bylo poddanie zawodnika gdy istnialo zagrozenie dla jego zycia a nie wyzywanie go od "polskich psow" i wypychanie na sile na ring - kazdy by sie wsciekl - myslales o tym, czy poprostu zal ci kasy i uwazasz ze skoro juz ludzie postawili kase to powinnien byc choc jeden trup, a lepiej 2
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Stało się! Gołota wraca na ring!

a co mnie obchodzi czy byl dobry na uliczy czy nie - rozmawiamy o tym jak walczyl w ringu (apropo ulicy to sadze ze zadna z osob rzucajacych w niego hotdogami, nazywajaca go tchurzem po wlace i mowiaca ze szkoda na niego slow nie powiedziala by mu tego prosto w twarz). A ze jacys tam ludzie umoczyli pieniadze w jego walkach to ich prywatna sprawa - chcieli postawic kase to postawili i nic mnie to nie obchodzi - gosc walczyl tak jak umial, dostal i trudno - taki to sport - psim obowiazkiem sekundanta bylo poddanie zawodnika gdy istnialo zagrozenie dla jego zycia a nie wyzywanie go od "polskich psow" i wypychanie na sile na ring - kazdy by sie wsciekl - myslales o tym, czy poprostu zal ci kasy i uwazasz ze skoro juz ludzie postawili kase to powinnien byc choc jeden trup, a lepiej 2


Dobrze mówisz.
Gadać jest łatwo gdy nie ma w pobliżu tego o którym mówimy.
Czy uciekł?
Taka sytuacja. Mam rodzinę, walcze bo z tego żyję, jebut i w łeb dostaję. Wstaję ale ból jest nie do zniesienia, mdli mnie. Coraz mniej widzę, ból coraz większy. Mózg mówi, jak zostaniesz na ringu to kaput. Dzieci sieroty. Wychodzę!
To jest sport a nie ulica. Nie mieszajcie boksu i ulicy, TO SPORT!
  • 0

budo_gumiś
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Stało się! Gołota wraca na ring!

a co mnie obchodzi czy byl dobry na uliczy czy nie - rozmawiamy o tym jak walczyl w ringu (apropo ulicy to sadze ze zadna z osob rzucajacych w niego hotdogami, nazywajaca go tchurzem po wlace i mowiaca ze szkoda na niego slow nie powiedziala by mu tego prosto w twarz). A ze jacys tam ludzie umoczyli pieniadze w jego walkach to ich prywatna sprawa - chcieli postawic kase to postawili i nic mnie to nie obchodzi - gosc walczyl tak jak umial, dostal i trudno - taki to sport - psim obowiazkiem sekundanta bylo poddanie zawodnika gdy istnialo zagrozenie dla jego zycia a nie wyzywanie go od "polskich psow" i wypychanie na sile na ring - kazdy by sie wsciekl - myslales o tym, czy poprostu zal ci kasy i uwazasz ze skoro juz ludzie postawili kase to powinnien byc choc jeden trup, a lepiej 2


Taaaaaaaaaaak, to radze postaw ty,skoro tak wieżysz,powodzenia.Koncze temat ,takie jest moje zdanie i juz.
  • 0

budo_orka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 117 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Stało się! Gołota wraca na ring!
Gumis, gadasz bzdury. Nie chce mi sie dyskutowac po raz tysięczny na temat A. Goloty, podtrzymuję dotychczasowe zdanie
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Spytam tylko jeszcze Ciebie Gumis czy Ty walczylbys dalej na miejscu Goloty?
  • 0

budo_mort
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1215 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Stało się! Gołota wraca na ring!
ile razy można dawać szanse takiemu dużemu chłopcu ?!?!?!

takie same opinie jak w powyższych postach ( może psychika mu się poprawiła)były:
1.przed 2 walką z riddickiem bowe
2 przed walką z Lennoxem
3.przed walką z Tysonem

przez 6 lat nic sie nie zmieniło, a więc to cecha charakteru Gołoty

dla mnie on jest gorszyniż Oliver mc call ( taki co płakał na ringu i z wariatkowa wychodził na walki) bo tamten przynajmniej w ringu nie przypominał molestowanego seksualnie chłopca i jak walczył to WALCZYŁ

wierzycie w te historie zezłamaną szczęką ?

po lennoksie był zastrzyk w kolanko.

sorry ale pan G. ma tyle kasy że mół to skonstruować dla ratowania opinii

ja takie coś bym załatwił za 1000 zł najwyżej


Czy tak zachowuje się czlowiek ze złamaną szczęką ?! widzieliście jego zejście z ringu, jak dla mnie to jedyne co miał złamane to honor
  • 0

budo_nuit
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Stało się! Gołota wraca na ring!
A propos Gołoty, mądrze wspomniał ktoś, że największywm wrogiem A.G. jest jego psychika, i nie ma sięco oburzać Orka ani go usprawiedliwiać.

Pamiętacię może przedostatnią walkę Tysona jaką stoczył on z pewnym Duńczykiem zapomniałem jego nazwiska. Gość leżał na deskach, dostawał takie bary, w pewnym momencie po ciosie w brzuch jego bebech zaczął trząść się jak galareta, nie mógł dojść do narożnika.

Byłem pewien że wymięknie a ten gość, wytrzymał do końca walki i wiecie co ON BYŁ TWARDY.

I nie musimy być lepsi od niego żeby go skrytykować, Gołota jest mięczakiem mimo swoich rozmiarów. I nie piszę tego z satysfakcją, bo bardzo trzymam za niego kciuki i chciałbym żeby mu się udało...
  • 0

budo_hermann
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Stało się! Gołota wraca na ring!
1. Gumis ja wcale nie powiedzialem ze wierze i ze postawie pieniadze ale mowienie ze ktostam umoczyl pieniadze i stawianie tego jako argument przeciw bokserowi jest po prostu smiechu warte.
2. Zgadzam sie z tym ze Golota ma slaba psychike ale mysle ze jego kariera troche tez manipulowano (przytaczalem juz przyklad walki z Grantem kiedy Golota sie wycofal mimo ze mial przewage punktowa o ktorej sekundant powinnien go byl informowac) - niechce go w tym wzgledzie bronic.
3. Jezeli Agnieszka Rylik jest w stanie zlamac kosc policzkowa przeciwniczce to mysle ze Mike Tyson tez jest w stanie zlamac kosc policzkowa przeciwnikowi (mowa byla o zlamaniu kosci policzkowej i przestawionych kregach szyjnych).

Niechce bronic Gloty - po prostu przestancie pisac ze to tchurz, ze uciekal itp. bo niestaty ale jak na razie to on zaszedl najdalej z polskich bokserow zawodowcyh ( i nie piszcie mi o Tigerze bo z calym szacunkiem ale za oceanem nikt (oprucz znawcow tematu) o nim nie slyszal, a federacja w ktorej ma tytul tez nie jest najleprza nie mowiac juz o tym ze kategoria ciezka cieszy sie znacznie wieksza polularnoscia)
  • 0

budo_gumiś
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Stało się! Gołota wraca na ring!

1. Gumis ja wcale nie powiedzialem ze wierze i ze postawie pieniadze ale mowienie ze ktostam umoczyl pieniadze i stawianie tego jako argument przeciw bokserowi jest po prostu smiechu warte.
2. Zgadzam sie z tym ze Golota ma slaba psychike ale mysle ze jego kariera troche tez manipulowano (przytaczalem juz przyklad walki z Grantem kiedy Golota sie wycofal mimo ze mial przewage punktowa o ktorej sekundant powinnien go byl informowac) - niechce go w tym wzgledzie bronic.
3. Jezeli Agnieszka Rylik jest w stanie zlamac kosc policzkowa przeciwniczce to mysle ze Mike Tyson tez jest w stanie zlamac kosc policzkowa przeciwnikowi (mowa byla o zlamaniu kosci policzkowej i przestawionych kregach szyjnych).

Niechce bronic Gloty - po prostu przestancie pisac ze to tchurz, ze uciekal itp. bo niestaty ale jak na razie to on zaszedl najdalej z polskich bokserow zawodowcyh ( i nie piszcie mi o Tigerze bo z calym szacunkiem ale za oceanem nikt (oprucz znawcow tematu) o nim nie slyszal, a federacja w ktorej ma tytul tez nie jest najleprza nie mowiac juz o tym ze kategoria ciezka cieszy sie znacznie wieksza polularnoscia)


Mort dobrze pisze "ile razy można dawać szanse takiemu dużemu chłopcu ?!?!?! " to prawda,to nietak ja kiedyś byłem zanima ,ale poprostu on się już wypalił i taka jest prawda.Piszesz, dariusz nic nie osiągnił niewiem czy mam sie smiać czy płakać z ciebie no ale :lol: .Gołota co osiągnoł ośmieszył polakow,wiesz co całe chicago naniego stawiało ,cała polonia amerykanska,wiem bo mam znajomego ktory był natym meczu i naprawde wierzył,raz przegrał potem drugi ,trzeci miał szanse i zjebał taka prawda.Ludzie przestali mu wiezyc.

Zobacz co nasz dariusze osiągnoł i tyle lat nie oddał tytułu ja jestem dumny zniego,miałem okazje go widzieć przy otwarciu jego pubu wspaniały facet,udowodnił ze jest wart.W USA go nieznają a co mnie to :!: ważne ze cała europa go zna i rozsławił Polske, a gołote jest w usa no ico w jakim swietle nas postawił, moim zdaniem powinien odejść,bo on się poprostu nienadaje.

Zobacz sobie statystyke darka,40 nokautow i 0 przegranych to cos swiadczy.

Dołączona grafika

Record: Won: 47 Lost: 0 Draw: 0 KO: 40


No. Date Opponent Location Result Title
001 16.09.91 Frederik Porter Hamburg TKO 2 Pro Deb
002 15.10.91 Peter Cenki Hamburg TKO 2
003 10.01.92 Zoltan Habda Aachen TKO 2
004 28.01.92 Yves Monsieur Hamburg TKO 4
005 21.02.92 Sean Mannion Hamburg TKO 4
006 04.04.92 Robert Johnson TKO 2
007 22.05.92 David Wright Dinslaken KO 2
008 27.06.92 Richard Bustin Portugal TKO 4
009 28.08.92 Sylvester White Aachen TKO 5
010 29.09.92 Steve McCarthy Hamburg TKO 3
011 07.11.92 Cecil Simms Köln TKO 2
012 17.11.92 Keith Williams Lübeck TKO 3
013 08.12.92 Mike Peak Hamburg W 8
014 12.01.93 Willie McDonald Aachen KO 2
015 13.02.93 Ali Saidi Hamburg KO 10 Int. German
016 03.04.93 Pat Alley Hamburg KO 4
017 22.05.93 Noel Magee Aachen TKO 8 IBF Int.
018 26.06.93 Juan Barrero Hamburg KO 5
019 11.09.93 Mwehu Beya Aachen W 12 IBF Int.
020 20.11.93 Sergio Merani Hamburg TKO 9 IBF Int.
021 19.02.94 David Vedder Hamburg TKO 1
022 23.04.94 David Davis Halle TKO 7
023 28.05.94 Melvin Wynn Aachen KO 2
024 10.09.94 Leeonzer Barber Hamburg W 12 WBO
025 17.12.94 Nestor Giovannini Hamburg KO 10 WBO Cruiser
026 11.03.95 Roberto Dominguez Köln KO 2 WBO
027 20.05.95 Paul Carlo Hamburg KO 4 WBO
028 19.08.95 Everardo Armenta Düsseldorf KO 5 WBO
029 07.10.95 Philippe Michel Frankfurt W 12 WBO
030 06.04.96 Asluddin Umarov Hannover KO 5 WBO
031 08.06.96 Christophe Girard Köln W 12 WBO
032 10.08.96 Graciano Rocchigiani Hamburg WDQ 7 WBO
033 13.12.96 Christophe Girard Hannover TKO 8 WBO
034 13.06.97 Virgil Hill Oberhausen W 12 WBO/WBA/IBF
035 04.10.97 Nicky Piper Hannover TKO 8 WBO
036 13.12.97 Daren Zenner Hamburg TKO 7 WBO
037 20.03.98 Andrea Magi Frankfurt TKO 4 WBO
038 19.09.98 Mark Prince Oberhausen KO 8 WBO
039 12.12.98 Drake Thadzi Frankfurt TKO 9 WBO
040 04.03.99 Muslim Biarslanov Bremen TKO 7 WBO
041 28.08.99 Montell Griffin Bremen TKO 4 WBO
042 15.04.00 Graciano Rocchigiani Hannover TKO 10 WBO
043 16.12.00 Ka-Dy King Essen TKO 7 WBO
044 05.05.01 Alejandro Lakatus Braunschweig KO 9 WBO
045 15.12.01 Richard Hall Berlin TKO 11 WBO
046 20.04.02 Joey de Grandis Gdansk, Poland KO 2 WBO
047 14.09.02 Richard Hall Braunschweig TKO 10 WBO
  • 0

budo_gumiś
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Stało się! Gołota wraca na ring!
A tu jeszcze pare fotek :)

To z ostatniej walki z amerykaninem,amerykance byli zdziwieni :) :
Dołączona grafika

a tu reszta:

Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
  • 0

budo_hermann
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Stało się! Gołota wraca na ring!
nie czytasz uwaznie - nie napisalem ze Michalczewski NIC nie osiagnol napisalem ze za ocenaem NIKT (chodzi mi o przecietnych fanow boksu a nie o specjalistow) o nim nie sluszal a to roznica - ja Michalczewskiego lubie i tez uwazam ze jest spoko kolesiem stwierdzam tylko fakt.
  • 0

budo_gumiś
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Stało się! Gołota wraca na ring!

stwierdzam tylko fakt.


Ja też !!!!
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024