Skocz do zawartości


Zdjęcie

KLUBY THAI box w POZNANIU


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

budo_vanila.ce
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

KLUBY THAI box w POZNANIU
witam wszystkich.
Ostatnimi czasu rozgladam sie za klubem Thai boxu w Poznaniu. Doszukalem sie trzech (ul.solna, gruwaldzka, kamieniogorska)mam teraz dylemat.Moze ktos z Poznaniu napisze kilka slow na temat wybranego przez sie klubu.
Klub na solnej jest prowadzony przez Z.Nogalskiego ktory byl krytykowany na forum za to ze ma niewiele wspolnego z Muay thai

Klub na kamieniogorskij offeruje nauke roznych sztuk, jestem ciekaw czy ma wykwlalikowanych trenerow, czy moze sytuacja jak z Nogalskim.Oprocz tego kosztuje troche wiecej bo 70pln za 2 treningi w tyg.

Na temat klubu na grunwaldzkiej nie mam zadnych szczegolowych informacji.

Z gory dzieki za rady i pozdrawiam.
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: KLUBY THAI box w POZNANIU
Z tego co slyszalem to w klubie ktory sie kiedys nazywal "czarny pas" a obecnie "strefa walki" jest od niedawna Thaibokser. Ulica Kamiennogórska 5. Zostal sprowadzony ze wschodu. Nie pamietam z jakiego panstwa wiec nie powiem dokladnie. W kazdym razie z tego co slyszalem to facet jest konkretny jezeli chodzi o to co robi. Jako czlowiek tez jest jak najbardziej w porzadku. Jezeli tylko mozesz to uderzaj do niego. Ale to tylko moje zdanie.
  • 0

budo_snoop_3
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: KLUBY THAI box w POZNANIU
Ja cwicze na kamiennogorskiej i trenerem jest Ukrainiec,lecz do konca tygodnia go nie bedzie bo musial wrocic na ukaraine ale ma byc w przyszlym tygodniu z powrotem,a narazie mamy w zastepstwie jakiegos (chyba) kickoboksera,wiec przyjdz dopiero w przyszlym tygodniu.A wracajac do wlasciwego trenera to jest naprawde dobry i zna sie na rzeczy.Ponadto jest trenerem asystentem narodowej kadry ukrainy w thai boxingu jak i wychowawca mistrzow swiata i europy a wiedze zdobywal w tajlandi.
Pozdrawiam i do zobaczenia w Strefie Walki
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024