Skocz do zawartości


Zdjęcie

WYMIATANIE w Muay thai po ilu latach?????!!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

budo_vanila.ce
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

WYMIATANIE w Muay thai po ilu latach?????!!!!
heja,
mam kolejne pytanko, ile trza by trenowac thai box zeby
-poznac i wycwiczyc skuteczne techniki
-osiagnac jako taki poziom, pozwalajacy czuc sie pewnie obok chlopakow z 3paskami
bo na przyklad w karate ciekawe techniki nogami, min. z obrotu poznaje sie co najmniej po kilku dobrych latach chodzenia na treningi, ze sparingami to samo.Tak od brązowego pasu zaczynają sie kontrety, co wydaje mi sie troche smieszne.Innymi slowy kto chce szybko nauczyc sie kilku przydatnych uderzen niech zapomni o karate.A jak jest z Muay thai???
pozdro
  • 0

budo_yayami_omate
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: WYMIATANIE w Muay thai po ilu latach?????!!!!
Po pierwsze to zależy jakie karate - 8 kyu w kyokushinie napierdala spokojnie brązowy pas shotokan ( 2-1 kyu). A thai to chyba styl dość szybkiego progresu. To zależy od prowadzącego - ile czasu poświęci na podstawy i kiedy przejdzie do sparingów.
Myślę jednak, że po roku będziesz już mógł wreszcie obić ryja znienawidzonemu koledze z ławki, nakopać matematyczce, zajebać dyrektora, nie wiem rotfl
  • 0

budo_vanila.ce
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: WYMIATANIE w Muay thai po ilu latach?????!!!!
Dyrektor mi jeszcze nie podskoczyl wiec bedzie zył :) .Ale z resztą to nie wiem. Niech mnie ktory zmierzy to zatłuke...nienie, tak zle na razie ze mna nie jest, ale ze trenuje w takiego powodu jak samoobrona, to nie ma nic chyba w tym zlego.Nie kazdy ze sztuką walki wiaze scisle swoje zycie, ja wole inne sporty. A ze najskuteczniejsza obrona jest atak, to ide na tajbox. :twisted:
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: WYMIATANIE w Muay thai po ilu latach?????!!!!

Po pierwsze to zależy jakie karate - 8 kyu w kyokushinie napierdala spokojnie brązowy pas shotokan ( 2-1 kyu).


:?: :) :lol: :) 8O
  • 0

budo_joannaz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:London/Rio

Napisano Ponad rok temu

Re: WYMIATANIE w Muay thai po ilu latach?????!!!!
Wydaje mi sie, ze w thaiu szybciej opanujesz wszystkie techniki nozne.
Oczywiscie wszystko zalezy od tego, jak czesto bedziesz trenować.
Ale wiem, ze jesli bedziesz konsekwentnie cwiczyl, to przyjdzie Ci szybko nauka low i high kickow. Powodzenia!
  • 0

budo_choong
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 741 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubin

Napisano Ponad rok temu

Re: WYMIATANIE w Muay thai po ilu latach?????!!!!

Po pierwsze to zależy jakie karate - 8 kyu w kyokushinie napierdala spokojnie brązowy pas shotokan ( 2-1 kyu)

To pasy umieją sie bić ? 8O Musze na swoj pas jakas klatke zrobic i wsadzać na noc ...bo jak bede spał jeszcze mi widelec w plecy wsadzi 8O
Ahaaa sorry nie zrozumiałem....one nie bija ludzi , tylko tak miedzy sobą.... ufff.
  • 0

budo_mrnikt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 645 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z drugiej strony lustra

Napisano Ponad rok temu

Re: WYMIATANIE w Muay thai po ilu latach?????!!!!
Wymiatac mozesz w Thaiu juz na pierwszych zajeciach. Otoz poznasz wtedy tajemne techniki walki miotla i mopem. Twym wrogiem bedzie Kurz i bedziesz ganial go i wymiatal z zakamarkow dojo az bedzie milo popatrzec. :) :)
Ehh .....
  • 0

budo_yayami_omate
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: WYMIATANIE w Muay thai po ilu latach?????!!!!

Po pierwsze to zależy jakie karate - 8 kyu w kyokushinie napierdala spokojnie brązowy pas shotokan ( 2-1 kyu).


:?: :) :lol: :) 8O


No dobra, dobra, wiem, to zależy od stu tysięcy czynników. Mimo wszystko, tak się zdarza (osbiście miałem przyjemność), a przeciwną stronę dosyć rzadko.

To pasy umieją sie bić ? Musze na swoj pas jakas klatke zrobic i wsadzać na noc ...bo jak bede spał jeszcze mi widelec w plecy wsadzi
Ahaaa sorry nie zrozumiałem....one nie bija ludzi , tylko tak miedzy sobą.... ufff.


Choong wymyśl coś lepszego, bo łapanie ludzi za słówka, to dosyć prymitywne.
  • 0

budo_choong
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 741 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubin

Napisano Ponad rok temu

Re: WYMIATANIE w Muay thai po ilu latach?????!!!!
Prymitywne jest to ze 8kyu w kiokushinie "NAPIERDALA" spokojnie brazowy pas w shotokan.
Ale...tak swoja drogą przepraszam za łapanie za słowa.
pozdrowienia
  • 0

budo_yayami_omate
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: WYMIATANIE w Muay thai po ilu latach?????!!!!
No dobra - mea culpa, forma i słownictwo nie były najszczęśliwsze. A jednak dosyć dobitnie, i w tym ich zaleta, wyrażały moje zdanie w tej kwestii. Amen
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024