Skocz do zawartości


Zdjęcie

ATAC


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

budo_lo-han
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

ATAC
Witam wszystkich po dluuugich wakacjach.
Koszmar teraz wracac do rzeczywistosci...

Mam pytanie. "Chodzi" za mna od jakiegos miesiaca MOD Atac..
Czy warto go kupowac? Z tego co tutaj wielokrotnie czytalem MOD nie robi kichy, ale Atac wyglada jakos zbyt dobrze.. I tak nie bede go wystawial na zadne ciezkie proby, raczej ogladal od czasu do czasu .. ehhmmm.. ale chetnie uslyszalbym cos o nim i o alternatywach.
  • 0

budo_jehutr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 120 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: ATAC
Ja też bym się przyłączył do pytania.
Seiken kiedyś pisałeś że ci sie podoba ale nie możesz go upchnąć w budżecie z tego co pamiętam, trzymałeś go w rękach?
jakie wrażenia?
  • 0

budo_seiken
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ATAC
Noz jest uwazam naprawde znakomity ale jednostronny , to tylko tactical.
Oczywiscie przekroisz jablko na pol ,jednak jego "wada" jest to ze ze wzgledu na znaczne rozmiar i wydana garde nie jest nozem "miejskim" , to typowy noz do walki.Czy nadaje sie jako uzytkowy , nie wiem, wyglada "tough" ale niegdy nie wierzylem review i tak jak z kobieta , dopiero jak "ugryze" wiem jaka jest.
Lo- Han jezeli ma byc ozdaba kolekcji i ciac powietrze , to jak najbardzie jest sexy jak Angelina Jollie
  • 0

budo_lo-han
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ATAC
Hehhh, dzieki.

Zamowiony.
  • 0

budo_dark
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2517 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ATAC
Lo-Han - tez mnie to interesuje....jak bedziesz go mial to opiszesz mi spostrzezenia? Ja jeszcze chce miec RAVEN LLC... razem to wydatek rzedu 600 USD....musze wyniesc telewizor z domu...:)
  • 0

budo_narcyz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: ATAC
Ta ANgelina Jolie to przypadek? Pewnie wiesz, że ona kolekcjonuje noże i zawsze śpi z jednym pod poduszką...
  • 0

budo_lo-han
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ATAC

Lo-Han - tez mnie to interesuje....jak bedziesz go mial to opiszesz mi spostrzezenia?


Jasne. Mam zboczenie na punkce idealnego dzwieku i obrazu i chcialem wywalic kupe szmaly na podobny telewizor ale z lepszymi bebechami. Bez sensu. Co prawda moja zona twierdzi ze to co teraz jest bez sensu ale to juz inna para kaloszy.


Ta ANgelina Jolie to przypadek? Pewnie wiesz, że ona kolekcjonuje noże i zawsze śpi z jednym pod poduszką...


Serio?! Dlaczego nikt o tym wczesniej nie wspominal? Co prawda baba troche komunizuje, ale za te usta wiele jej mozna wybaczyc. No i te noze...
  • 0

budo_lo-han
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ATAC
Aj, jeszcze sie nie obudzilem... Chodzilo mi po krotce o to ze kasa na zamiane TV poszla (i idzie) na noze...
  • 0

budo_dark
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2517 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ATAC

Co prawda moja zona twierdzi ze to co teraz jest bez sensu ale to juz inna para kaloszy.


Lo-Han...zony klamia ...:)
  • 0

budo_lo-han
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ATAC
No a w kazdym razie nie koniecznie maja racje.
Tez tak do tego podchodze.. :wink:
  • 0

budo_jehutr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 120 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: ATAC
pierwsze wrażenia:
- jest piękny :serduszka:
- wow factor 95%, byłoby 100, ale musiałbym go oglądać w rękach takiej np. Angeliny Jolie 8) , w moich nie prezentuje sie tak genialnie :roll:
- pochwa mimo tego że jest ogromna [przez duże "O"] jest solidna i umożliwia noszenie noża w dowolnej pozycji (już myśle o szelkach żeby go nosić rękojeścią w dół ma plecach)
- jak Seiken pisał: nóż się nie nadaje na miasto, ja dodam że na wieś też sie nie nadaje, bo po wyciągnięciu wygląda tak, że nawet krowy by pouciekały
- jest też ciężki, mnie to na razie dyskwalifikuje do sprawnego machania nim, ale 3-4 lata siłowni i sie zobaczy :) pierwsze wrażenie po wyciągnieciu z pudełka, to że do rękojeści ktoś przyczepił cegłę
- na moją rękę ciut za długa rękojeść, ale da się żyć
- wykonanie ogólnie na 5, na rękojeści małe nitki (pozostałości z formy wtryskowej) ale sama klinga perfekcyjna

same plusy +++++

Pozdrawiam
  • 0

budo_piterm
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3170 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kto to wie...

Napisano Ponad rok temu

Re: ATAC
Machanie nożykiem takim jak ATAC wymaga nieco krzepy, fakt. Ale to dobry prestekst do :paker: :paker: :paker:
poza tym, jest w nim "coś". Duane Dieter ma jednak niezłe wyczucie jeśli chodzi o linię ostrza...
  • 0

budo_lo-han
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ATAC
Hehe, nacieszylem sie nim cale 3 dni. W Szwecji noze kosztuja 2-3 razy tyle co w USA i dostalem od kumpla taka oferte ze niestety peklem. Co do wrazen to jak wyzej, nic dodac nic ujac. Teraz chyba sobie sprawie ten mniejszy wariant.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024