Skocz do zawartości


Zdjęcie

CHOW GAR


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

budo_gumiś
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

CHOW GAR
Popierwsze witam panie andrzeju,widze ze krym sie udal.W srode sie juz pojawiam na treningu,sesja poprawkowa wkoncu sie skonczyla.

Słuchajcie ,czy jest moze jakas sekcja CHOW GARu w wawie,jedyne co wiem to ,ze nauczal tego w latach 80 niejaki Grzegorz Ciembroniewicz absolwent wu do kanu z kanady.Moze ktos cos slyszal wie ?

Aha,jeszcze jedno slyszal moze ktoś coś o takim stylu jak HUNG KUEN ?

Pozdr all

Gumiś
  • 0

budo_dacheng
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1401 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: CHOW GAR
Witaj Sebastianie,

Chow-gar to chyba jest uprawiany tylko na południu Polski. Ciembroniewicz się tym od dawna nie zajmuje, ale jest jeszcze Chow-gar w Krakowie i chyba w Tarnowie i gdzieś jeszcze w tamtych okolicach.

Hung kuen jest czymś z okolic Hung-garu. Kiedys (w latach 80.) była w sprzedaży bazarowej taka książka Hung kuen. Pozycje, ruchy bardzo kojarzące się z Hung-gar kuen, ale formy inne, a mianowicie 5 form zwierzęcych - każda forma inne zwierzę. Bez np. formy łączącej tygrysa i żurawia, charakterystycznej dla Hung-gar, itp.

A Krym się bardzo udał i będziemy tam jeden z letnich obozów organizować co roku.
  • 0

budo_tstankie
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: CHOW GAR
Jow Ga (Chow Gar) jest w tej chwili tylko w Krakowie, Rzeszowie i Niepołomicach.
  • 0

budo_uriel
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: CHOW GAR
co do chow garu w rzeszowie to stronka
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

natomiast mam pytanie obcował ktos kiedyś z sifu Nguyen Van thangiem, znaczy miał przyjemnośc ćwiczyć z nim lub u niego trenować? jakie jezeli tak było sa wrazenia?
  • 0

budo_kawamura
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: CHOW GAR
Witam. Trenowałem kilka lat u Nguyen Van Thang.
Osobiście uważam, że jest to naprawdę dobry nauczyciel. Bardzo go cenię, naprawdę dużo mnie nauczył. Jest również bardzo miły i kontaktowy jako człowiek.
Pozdrawiam wszystkich
  • 0

budo_var!@t
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: CHOW GAR
W Tarnowie niestety nie ma Chow Gar jest tylko Vo Thuat Thuan Quen. Mieszanka Chow-Gar i wietnamskich form. Wiem bo się tam szkole. A tu stronka [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024