Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nasze oszołomy miłe są (DIscovery)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

budo_robertp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Nasze oszołomy miłe są (DIscovery)
Obejrzałem 3 godz. Discovery o MA. Najlepsza była pierwsza część, masaż przepony jak nigdy.
Combat Ki - Wystrzeszcz oczu, mina i oddech jak przy takaku astmy i już można neutralizować ciosy. Inni ludzie ciosy takich lam neutralizują niefachowo (czyt. nie bulą miszczowi)
Szkocki mistrz ninjitsu, jego japoński mistrz pokazał mu stare traktaty jego rodu (może rachunki dziadka z pralni, po japońsku było) Wielki zaszczyt go kopnął po paru latach bulenia.
Aikoda co zjadł za dużo fast-foodów i nagromadził tyle Ki, że jak sumoka (sumatori?) wyglądał. O wu shu też było, nie wiem, czy tłumacz kaszanił, czy Discovery, zgrzytało strasznie (styl, szkoła, formuła zawodów - jeden diabeł).

Nasze oszołomy na tym tle to nieszkodliwe dziwadła są, kobiet między cycki nie leją (jak ten wariat od Combat Ki) i ogólnie ścieme mniejszą wstawiają.
  • 0

budo_|_mavi_|
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Nasze oszołomy miłe są (DIscovery)

Najlepsza była pierwsza część, masaż przepony jak nigdy.

:) :) :) to im sie naprawde udalo, nawet ten karateka cienko wygladal chociaz chyba najlepiej wypadl ze wszystkich

Combat Ki - Wystrzeszcz oczu, mina i oddech jak przy takaku astmy i już można neutralizować ciosy.

Co to za neutralizacja ciosow po ktorej sie mdleje ? 8O
Wspolczuje tym biednym ludziom, potem sie beda dziwili czemu te zebra sie tak lamia? - przeciez ten cios zneutralizowali. Poprostu smieszne to bylo, ale zarazem straszne jak mozna takie kity wciskac ludziom. :?
Ten drugi program tez niezly byl 99% Shaolinu itp. czyli podobnie jak na NG i na takim samym poziomie. W zapowiedzi muwili ze ma byc tez TaiChiQuan ale jakos niezaobserwowalem tego.
Naprawde sie zawiodlem myslalem ze chociaz na Discowery biedzie w miare rzetelnie zrobione teraz juz niemam zadnych zludzen.
  • 0

budo_zxc
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nasze oszołomy miłe są (DIscovery)
No co ty ? Ta kobieta która zdawała egzamin po prostu za bardzo się "rozluźniła". :wink:
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Nasze oszołomy miłe są (DIscovery)
nie wiecie kiedy leca jakies powtorki? cholernie chcialbym zobaczyc ten ki combat- czy jakos tak. BK :)
musze to zobaczc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hadziaaaaaaaa!
  • 0

budo_tomborow
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Nasze oszołomy miłe są (DIscovery)
I ja tez ogladalem wszystkie trzy filmy ,ale musze przyznac ze niechcialbym stanac w ringu z kturyms z tych co to tluka sie za kase. Jestem ciekawy co wy myslicie o skutecznosci nowych styli,i czy faktycznie tradycyjne style moga konkurowac z nowymi?
  • 0

budo_fuzzy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 142 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk

Napisano Ponad rok temu

Re: Nasze oszołomy miłe są (DIscovery)
W prawdzie krotko, ale cwicze kickboxing i chcialbym zobaczyc jak koles neutralizuje ushiro wkrecone centralnie na przepone...
  • 0

budo_)pit(
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:100Lica
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Nasze oszołomy miłe są (DIscovery)
Niejestem penwien ale chyba ostatni film byl o kolesiu z kung-fu kturego trening bardziej przypominal kick-boksing (ten co walczyl przed zawodami k1 w las vegas)
Fajny te jego kung-fu ale jak dlamnie to jego kung-fu było tylko z nazwy (po filmie quest i shaulinie pokazywanym na NG to kung-fu kojarzy mi sie ze zwinnoscia i ginkoscia stylów zwierzesych a nie napakowaniu sie i walki w sytlu najbardziej pzrypominajacym kick-boksing)
  • 0

budo_)pit(
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:100Lica
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Nasze oszołomy miłe są (DIscovery)
Jednego mi tam tylko brakowało - mianowicie mojego ulubionego kyokushinu (ale dopatrzyłem sie tam 2 rzeczy zwiazanych z kyokushinem - jak pzrygotowywali tego chinczyka d owalki przed zawodami k1 to w tle rozgrzewal sie jakis karateka z naszywkama kyokushinu, a puzniej jak jusz było o k1 to pokazali antonego hugg'a a(który w swoim czasie wygral jakis turniej k1 :) )
Moze niejest to odpowiednie miejsce ale dlaczego jak robia jakies programy w tv o karate to zawsze o shotokanie jagby to było jedyne karate
  • 0

budo_krzyst
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Nasze oszołomy miłe są (DIscovery)
Oj nie uwazalo sie... koles cwiczyl sanda, a walczyl z czlowiekiem cwiczacym Shidokan (przynajmniej tak komentator zapowiadal).
A to "kung fu" co pokazywali, to 8O
Sportowe wushu pokazywali glownie...
Mieszajac wszystko razem. Paranoja.

K.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024