Skocz do zawartości


Zdjęcie

Walka uliczna


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
85 odpowiedzi w tym temacie

budo_kempex
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 134 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań miasto doznań:-)
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka uliczna
jak dla mnie piszesz od rzeczy ale moze ja Cie nie rozumiem bo wcześnie jest :)
  • 0

budo_tynks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 943 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka uliczna
Tak, a twoim zdaniem 13 letni chłopak ma szanse z wyrośniętym 30+ latkiem?
  • 0

budo_kalgon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 162 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka uliczna
Dokładnie tak pomyślałem na samym początku Tynks, ale powstrzymałem się od komentarza, i jak teraz patrze to chyba dobrze zrobiłem, od siebie dodam, że może to być 30 latek uzbrojony przypadkiem też w nóż, któremu w sumie zbytnio nie robi różnicy, czy będzie mieszkał na ulicy, czy też reszte życia spędzi w przytulnej celi, za naszą kase..., zakładając oczywiście, że był to bezdomny menel.
  • 0

budo_gimli
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka uliczna
wiem ze temat stary ale chyba jary wiec postanowilem odswiezyc ;)


tak sobie go przeczytalem i sam sie zastanawiam jak ja bym sie zachowal w takiej sytuacji, raczej w tkd jestem malo doswiadczony i chyba najbardziej balbym sie u siebie takiej postawy ze kurde trenuje tkd to musze goscia polozyc nie ma wyjscia, jak zacznie sie do mnie dopierniczac to napewno tanio skory nie sprzedam, a nie tak jak inni bardziej doswiadczenie(madrzejsi) ze lepiej obejsc takiego szerokim lukiem...
sam nie wiem :?
  • 0

budo_silent
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 226 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka uliczna
dawno mnie tu nie bylo, ale temat jakby aktualny.

moj przyjaciel z ogolniaka rok temu nastukal gowniarzowi po dyskotece. zreszta nastukal to zbyt wiele powiedziane - dwa strzaly i odepchnal goscia. to bylo latem zeszlego roku.

wczoraj z nim rozmawialem. siedzial na lawce z dziewczyna i nawet nie zorientowal sie ktoredy go podeszli z tylu . dostal noz w udo. mial duzo szczescia, bo napastnik celowal "pod zebra" a nie wiele brakowalo a zaoralby mu po wątrobie. jak wyzdrowieje to przyjedzie do mnie do UK. ma juz dosyc dresiarstwa na ulicach.

wniosek: unikaj walk ulicznych.
  • 0

budo_uth
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 166 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka uliczna
silent dobry wniosek, mysle podobnie. jedno to sie obronic, drugie stawic czola konsekwencjom - chyba ucieczka to nadal najmadrzejsze wyjscie, gorzej jesli jestes z panna w szpilkach - wtedy chyba oddal bym portfel, albo jakies drobne...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024