Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dlaczego zmieniłeś styl?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
330 odpowiedzi w tym temacie

budo_dime
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego zmieniłeś styl?
z karate i jj wybrałbym Muay Thai albo BJJ :)
  • 0

budo_tynks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 943 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego zmieniłeś styl?
O kurwa ile postow :) wiesz dime nie kazdemu zalezy zeby byc super skutecznym :wink:
  • 0

budo_dime
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego zmieniłeś styl?
czy ja mówię coś o skuteczności? :)
  • 0

budo_piotrekde1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 853 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego zmieniłeś styl?
nie, ale przy zestawieniu bjj i mt to samo nasuwa sie na mysl
  • 0

budo_dime
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego zmieniłeś styl?
trudno
  • 0

budo_tynks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 943 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego zmieniłeś styl?
Dobra EOT chlopaki :wink:
  • 0

budo_guo-fa
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego zmieniłeś styl?
Moja przygoda ze sztukami walk zaczęła się od Yun Jung Do (teraz In Jung Do), ponieważ była to jedyna możliwość treningu bo nie było nic gdzieindziej, i wyraźnie było zaznaczone, ze to sztuka samoobrony. Zalapałem trochę podstaw, trenerzy byli raczej marni, jedna wielka dzieciarnia, za mało technik, ŻADNYCH sparingów(czy jak to sie pisze...:D, nie zwracałem uwagi) no i po jakimś czasie uznałem, że się więcej nauczę z filmów, filmików i opisów oraz walk na niby z kolegami. Mam nadzieję ze od września będę ćwiczył Kyokushinkai.
PS. to głupota że z patrzenia sie nie można nauczyć, bo przecież ktoś kiedyś wymyślił jakąś sztukę walki i nikt go nie uczył, no w sumie trwało to wiele pokoleń..... ale podstawy wystarczają by zakapować o co chodzi, ale to już inny tamat więc juz koniec
  • 0

budo_laetus
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego zmieniłeś styl?
No to ja mogę być przykładem porzucenie bjj :D (tak w sumie to nawet nie jestem całkowicie pewien czy to było bjj czy zwykłe). Teraz ciągnie mnie do aikido, ten styl bardziej mi się podoba, więcej dźwigni, które bardzo lubię, bo nie trzeba nikomu nic robić, żeby wygrać... Z jednym napastnikiem ale zawsze... BJJ uczyłem się dwa lata i najbardziej spodobało mi się kotogari (chyba, taka dźwignia na nadgarstku, nigdy nie skumałem do końca tych wszystkich nazw :oops: ) i uwielbiana przeze mnie ukiwaza :D Ale dla rzucanego jest to jak na ulicę trochę zbyt niebezpieczne, chyba że gościa się jakoś dobrze rzuci, żeby nie leciał całkowicie "przepisowo") Na razie aikido nie ćwiczę, ale jak się zacznie rok szkolny to myślę, że sie zapiszę :-) I szczerze mówiąc mam lekko w nosie rozprawki na temat jego nieskuteczności (bez urazy oczywiście), uważam, że jak się umie, można zastosować wszystko.
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego zmieniłeś styl?
Jak można nie wiedzieć, co się trenuje? 8O Swoim postem dajesz tylko świadectwo temu, że tak naprawdę nic nie wiesz. Tradycyjne jujutsu zaś ma niewiele wspólnego z bjj.
  • 0

budo_singlaub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1465 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego zmieniłeś styl?

BJJ uczyłem się dwa lata i najbardziej spodobało mi się kotogari (chyba, taka dźwignia na nadgarstku, nigdy nie skumałem do końca tych wszystkich nazw :oops: ) i uwielbiana przeze mnie ukiwaza :D Ale dla rzucanego jest to jak na ulicę trochę zbyt niebezpieczne, chyba że gościa się jakoś dobrze rzuci, żeby nie leciał całkowicie "przepisowo")

No to rzeczywiście uczyłeś się BJJ. :roll:
  • 0

budo_laetus
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego zmieniłeś styl?
Ja tam ćwiczyłem jakiś czas ze świadomością, że ćwiczę Ju-jitsu, nie wiedziałem nic o żadnym brazylijskim aż w końcu ktoś mi powiedział chyba... Ale wolałem napisać oba na wszelki wypadek :P Do tej pory mówię ju-jitsu dla wygody, nie chce mi się brazylijskiego wpychać i może też stąd mi się wzięło, że w końcu ostatecznie nie wiedziałem :)
Mea culpa, mea culpa, mea maxima culpa.
  • 0

budo_piotr z.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 340 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego zmieniłeś styl?
"Pod koniec wojny w Dreźnie zorientowałem się, że jestem w Waffen SS" (G. Grass)

:)


To ty Laetus uważaj, bo niby pójdziesz na to aikido, a jak się zacznie następny rok szkolny, to z grozą odkryjesz, że jesteś na kursie tarota ;)
  • 0

budo_chrystianek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 668 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ny

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego zmieniłeś styl?
albo Tsunami :twisted:
no a to juz nie sa zarty :)
  • 0

budo_roboy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 716 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego zmieniłeś styl?
odczepcie sie od chlopaka. nie kazdy musi byc obsranym ekspertem vb. najwazniejsze ze cwiczyl a nie siedzial przed kompem. :twisted: :twisted: :twisted:
  • 0

budo_singlaub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1465 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego zmieniłeś styl?

Ja tam ćwiczyłem jakiś czas ze świadomością, że ćwiczę Ju-jitsu, nie wiedziałem nic o żadnym brazylijskim aż w końcu ktoś mi powiedział chyba... Ale wolałem napisać oba na wszelki wypadek :P Do tej pory mówię ju-jitsu dla wygody, nie chce mi się brazylijskiego wpychać i może też stąd mi się wzięło, że w końcu ostatecznie nie wiedziałem :)
Mea culpa, mea culpa, mea maxima culpa.

Spoko w bjj nie uzywa się nazw japońskich, chyba że w kontekście "a judoka wtedy by zrobił coś takiego, oni to nazywają tak ...". ;)
Z tego wnioskuję że uczyłeś się jj. No ale jak to ktoś napisał, ważne że coś ćwiczyłeś.
  • 0

budo_laetus
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego zmieniłeś styl?

"Pod koniec wojny w Dreźnie zorientowałem się, że jestem w Waffen SS" (G. Grass)

:)


To ty Laetus uważaj, bo niby pójdziesz na to aikido, a jak się zacznie następny rok szkolny, to z grozą odkryjesz, że jesteś na kursie tarota ;)


:lol: Hehehe, kto wie :D Potem bym gadał o "brunetach wieczorową porą" :P

A wogóle, to już słyszałem dwa odrębne zdania tutaj na temat tego coćiwczyłem :lol: No ale cóż, pozwólcie, że to tak skwituję: "Ale to już było... Znikło gdzieś za nami" :wink:
  • 0

budo_martinooo16912
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Żory/ Dublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego zmieniłeś styl?
czytając zastanawiam się tylko czemu wszyscy zmieniają karate np. shotokan na bjj lub jj,
lub proponują taką zmianę. Myśle że dobry karateka nie chciałby już zamieniać na nic :D
  • 0

budo_khunag
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2091 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska!
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego zmieniłeś styl?

"Ale to już było... Znikło gdzieś za nami"


A właśnie, nie powinno być "zniknęło"? :?
  • 0

budo_poncho
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 687 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego zmieniłeś styl?
Licentia poetica. ;)
  • 0

budo_shiro
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego zmieniłeś styl?
Ja zmienilem Karate Kyokushin na Karate Shorin-ryu. KK mialem jako zajecia obowiazkowe w czasie szkoly i jakos mnie za bardzo niewciagnely :roll: .Dopiero gdy troszke doroslem przeszedlem sie do sekcji Okinawa Karate i wreszcie znalazlem cos dla siebie :) pozdrawiam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024