Skocz do zawartości


Zdjęcie

szmaty bjj


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
209 odpowiedzi w tym temacie

budo_sheepman
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1419 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/SF

Napisano Ponad rok temu

Re: szmaty bjj
zróbcie recenzje gi rebela i manot.one są najtańsze więc warto wiedzieć co się kupuje
  • 0

budo_mmatrends
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: szmaty bjj

zróbcie recenzje gi rebela i manot.one są najtańsze więc warto wiedzieć co się kupuje

Z chęcią ale nie dysponujemy w tej chwili ani jednym ani drugim, a producenci jakoś nie kwapią się, żeby nam przesłać.
Pozdrawiam
  • 0

budo_steyr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wolne Miasto Gdansk

Napisano Ponad rok temu

Re: szmaty bjj
Moze znajdzie sie ktos kto akurat moglby mi z doswiadczenia udzielic mi odpowiedzi. Musze sprawic sie w najblizszym czasie nowe gi. Jako ze nie narzekam na mojego Rebela a nie mam chwilowo kasy na jakies szalenstwa chce kupic drugiego. W tej chwili mam A3 i gora pasuje dobrze a spodnie sa trcohe za szerokie (lubie dopasowany kroj).
Jak mocno rozni aie A2 od A3? czy A2 nie bedzie na mnie za male? Najchetniej poznalbym opinie kogos kto ma podobne do mnie warunki fizyczne i nosil obydwa.
Mam 180 cm wzrostu i ok. 75 kg wagi.
z gory dzieki :-)
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: szmaty bjj
ja tez mam A3, mam podobne warunki fizyczne (182/75), ale nastepne kimono kupie na bank A2, ja tez wole dopasowane spodnie, bo trudniej za nie chwycic, a w tej chwili to ludzie doslownie chwytajac mnie za portki moga sobie jeszcze reke zawinac ;p a ile chcesz siana przeznaczyc na kimono? Ja tez jakichs drogich typu Keiko nie chce kupowac i myslalem o Manto
  • 0

budo_tremere
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 266 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: szmaty bjj
fuji-zajebiste przez duże zaj, cenowo niewiele więcej niż manto a jakośc porównywalna z koralem
  • 0

budo_salatarobimieso
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: szmaty bjj
elo, to ja ze swojej strony polece kimonko które właśnie mam na sprzdaż:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

zmienilem troche sport dlatego je spredaje, moge spokojnie je polecic cena jak za czanre kimono manto, mala. Czarne powyzej 300zl sa w sprzedazy wiec zapraszam do kupna
  • 0

budo_juhas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa/Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: szmaty bjj
wygląda jak zwyczajna szmata z naszywką manto


fuji-zajebiste przez duże zaj, cenowo niewiele więcej niż manto a jakośc porównywalna z koralem

fajne maja te kimona :)
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
:wink:
  • 0

budo_tremere
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 266 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: szmaty bjj
Dołączona grafika Dołączona grafika
  • 0

budo_steyr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wolne Miasto Gdansk

Napisano Ponad rok temu

Re: szmaty bjj

ja tez mam A3, mam podobne warunki fizyczne (182/75), ale nastepne kimono kupie na bank A2, ja tez wole dopasowane spodnie, bo trudniej za nie chwycic, a w tej chwili to ludzie doslownie chwytajac mnie za portki moga sobie jeszcze reke zawinac ;p a ile chcesz siana przeznaczyc na kimono? Ja tez jakichs drogich typu Keiko nie chce kupowac i myslalem o Manto


Wiesz jade prawdopodobnie na oboz i tam po prostu bez drugiego gi ani rusz. Jakbym po prostu chcial lupic drugie gi do zwyklych treningow to pewnie rozwazalbym dolozenie troche wiecej jak do manto i kupienie czegos juz z gornej polki. Ale jako ze oboz tez bedzie swoje kosztowal to robie to raczej z koniuecznosci i dlatego rebel
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: szmaty bjj
ja o Rebelu slyszalem dobre opinie, stosunek jakosci do ceny chyba najlepszy, ale zdarzaja sie zonki, moj kumpel sobie sprowadzil z solidna dziura na spodniach, ale to pewnie jak pech chce to wszedzie sie moze takie cos zdarzyc
  • 0

budo_emkade
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: szmaty bjj
nawet jesli w Rebelu sie zdarza jakies tego typu wady fabryczne, to bezproblemowo dokonuja wymiany
a co do gi Rebela A2-ja jestem nieco nizszy od Ciebie (173cm), kupilem sobie A2 i jest dobrze dopasowane, ale nie wiem czy przy Twoim wzroscie nie beda za krotkie rekawy i nogawki-u mnie nogawki koncza sie nieco ponad kostka, a rekawy sa na styk, krotsze bylyby za krotkie. takze przemysl rozmiar raz jeszcze :wink:
  • 0

budo_udar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 131 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: szmaty bjj
Witam
Chciałem sie zapytać, czy moze ma ktoś gi Round Game z plecionką Double Weave o gramaturze 750g?? Jezeli ktos ma , to prosilbym napisać cos o tym gi.

Druga sprawa zastanawiam się tez nad tym gi Fuji i też bym prosił o jakies krotkie opisanie tego gi przez osoby, które w nich trenują.
Pozdrawiam
  • 0

budo_franek kimono
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 433 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: szmaty bjj
Ja mam Bad Boya Pro Series, po takiej samej promocji kupiłem jak teraz jest zwykłe w Takedownie (50% ceny). Muszę powiedzieć, że samo walczy. Spodnie są fajne w dotyku, wytrzymują nawet żelazny chwyt trenera, od którego mam siniaki na kolanach przez ochraniacze. Góra także zniosła naprawdę dużo. Robię w nim od 6 miesięcy po 3 razy w tygodniu, w spodniach bywa, że i 5-6 razy. Jedyny problem, że trochę się skurczyło, a kupiłem i tak za małe. Ale gi kosmiczne, fajny design, dość ciasno skrojone, sztywny kołnierz, lekkie i w ogóle.

A tak z obserwacji na treningach, to Rebel jest spoko, ale się mechaci, Atama Mundial poszła po dwóch miesiącach, Manto Select w porządku, Champion Dragona w porządku (może minimalnie za luźny krój). Ogólnie myślałem żeby kupić na zmianę Championa, bo w lato to wypada prać co trening.
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: szmaty bjj
dziwne, bo ja też ostatnio widziałem Atamę Mundial praktycznie nówkę z podartymi spodniami (z dala od szwów). :?
podłączam się do pytania o Fuji i Ground Game.
  • 0

budo_nstif
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 155 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: szmaty bjj
Ground Game'a odebrałem dzisiaj, więc na większe przemyślenia silił się nie będę, na razie wygląda i zapowiada się bardzo dobrze, by nie powiedzieć dosadniej...(porównanie jakieś mam - to moje 8 gi ;p) Double, więc solidne (a przynajmniej tak wygląda), choć nie waży, aż tak dużo.
Góra A1 jest trochę węższa od golda Keiko A2 czy Manto 2.0 A2, w porównaniu do Evolution A1 troszkę krótsze rękawy i spodnie, ale wciąż, co dziwne dłuższe niż we wspomnianych A2, czy A2 tatami novao basic. Wyjęte z paczki - idealne na mnie - 178cm + 70-73kg + trochę dłuższe niż standardowo;) ręce.
Wzmocnienia w kilku strategicznych miejscach (np. na spodniach od kolana do końca nogawki, nie tylko na kolanach, jak w niektórych innych modelach), Rękawy zabezpieczone czarną tasiemką, stosunkowo szeroką od środka, nie szorstką, czy drapiącą (posiadacze evolution wiedzą o czym mowa - tu takiego efektu nie ma). Za 2-3 tygodnie spróbuję może napisać bardziej rozbudowaną recenzję i opis, oparte już przede wszystkim na wrażeniach po treningach i praniach.
Co do kontaktu z sprzedawcą, wszystko jak najbardziej ok, paczka doszła w drugi dzień po wpłacie pieniędzy na konto. Na wszelkie pytania via mail odpowiadano mi w zasadzie od razu, wręcz przepraszając, za to że gdy zapytałem w sobotę(a w zasadzie juz w niedziele) o 2 w nocy, odpowiedź dostałem "dopiero" w niedzielę późnym wieczorem ;)
  • 0

budo_mort
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1215 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: szmaty bjj
zawsze sie zastanawiałem o co chodzi z tymi drącymi się spodniami...ale na ostatnim treningu koeś tak mocno ciągnąl mnie za spodnie, ze odklepałem zeby mi ich nie podarł

imho jak ktoś w pozycji ograniczonej ruchowo pełna garścią z całej siły ciągnie za spodnie to każde są zagrozone,


ja mam troię i jest bajka...
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: szmaty bjj

zawsze sie zastanawiałem o co chodzi z tymi drącymi się spodniami...ale na ostatnim treningu koeś tak mocno ciągnąl mnie za spodnie, ze odklepałem zeby mi ich nie podarł


Dołączona grafika
  • 0

budo_mort
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1215 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: szmaty bjj

zawsze sie zastanawiałem o co chodzi z tymi drącymi się spodniami...ale na ostatnim treningu koeś tak mocno ciągnąl mnie za spodnie, ze odklepałem zeby mi ich nie podarł


[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



też się dziwnie czułem odklepując :)
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: szmaty bjj

) Double, więc solidne (a przynajmniej tak wygląda), choć nie waży, aż tak dużo.

jak wygląda grubość i sztywność plecionki w porównaniu do Atamy Double lub Daxa Tori Gold?
  • 0

budo_tremere
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 266 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: szmaty bjj
Ja mam fuji summer- ogólnie rzecz biorąc jest świetne, dobrze skrojone, tzw bjj-cut, rekawy zwezane przy nadgarstkach, lekki materiał no i świetny wygląd, zwłaszcza dla kogoś kto chce mieć kimono z pazurem (naszywki góry fuji na plecach i ramieniu) ale nie być obwieszony naszywkami jak choinka. Kimono używane przez Roylera Gracie i ludków z jego akademii. Bardzo dobre opnie na sherdogu. Jedyne co może w nim przeszkadzać to worowatość spodni i wewnętrzny "szew" (to czarne z napisami fuji dookoła klap i brzegów kimona) Dołączona grafika
jest dosyć ostry i można się o neigo poobcierać ale mam nadzieję że po 1-2 praniach straci tą ostrość.
A i zarówno summer jak i kassen są pre-shrunk, czyli bardzo mało kurczą się w praniu.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024