Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy ABSPACE odpowiedni dla faceta?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

jarzabek
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Czy ABSPACE odpowiedni dla faceta?
Witam. Od brzuszkow (nawet tych w stylu A6W) bolą mnie plecy. Szukam jakiegos niedrogiego przyrzadu który by mi pomogł w ciwczeniach, oczywiscie wiem ze nie ma takiego urzadzenia ktore by zrobiła robote za mnie, ale chodzi mi tylko zeby polepszyc komfort dla plecow;) I znalazłem na allegro ABSPACE i nie wiem czy dla faceta byłoby to odpowiednie, moze ktos to ma lub cwiczył na tym? POdam Wam linka bo mozecie nie wiedziec wogole co to jest za dzieło;p


www.allegro.pl/item588803159_abspace_cwicz_efektywnie_brzuch_skutecznie.html

A moze znacie jakies inne przyrzadu, jak cos to podajcie. Jezeli udzielicie jakiejkolwiek porady to z góry dziekuje:) :angry:
  • 0

-US-
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1362 postów
  • Pomógł: 0
20
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:173
  • Waga [kg]:82

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ABSPACE odpowiedni dla faceta?

Witam. Od brzuszkow (nawet tych w stylu A6W) bolą mnie plecy. Szukam jakiegos niedrogiego przyrzadu który by mi pomogł w ciwczeniach, oczywiscie wiem ze nie ma takiego urzadzenia ktore by zrobiła robote za mnie, ale chodzi mi tylko zeby polepszyc komfort dla plecow;) I znalazłem na allegro ABSPACE i nie wiem czy dla faceta byłoby to odpowiednie, moze ktos to ma lub cwiczył na tym? POdam Wam linka bo mozecie nie wiedziec wogole co to jest za dzieło;p


www.allegro.pl/item588803159_abspace_cwicz_efektywnie_brzuch_skutecznie.html

A moze znacie jakies inne przyrzadu, jak cos to podajcie. Jezeli udzielicie jakiejkolwiek porady to z góry dziekuje:) :angry:



Człowieku to jest gown.... jakich malo. Miałem przyjemność na tym cwiczyc i powiem ci szczerze ze po tym to plecy mogą cie bardziej bolec niz po najzwyklejszych brzuszkach.Te urzadzenie jest tak niewygodne,ze szkoda gadać.
Własnie co do bólu kregoslupa to pocwicz troche prostowniki grzbietu to nic cie przy brzuszkach nie bedzie dokuczać.
  • 0

 

 


jarzabek
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ABSPACE odpowiedni dla faceta?

Człowieku to jest gown.... jakich malo. Miałem przyjemność na tym cwiczyc i powiem ci szczerze ze po tym to plecy mogą cie bardziej bolec niz po najzwyklejszych brzuszkach.Te urzadzenie jest tak niewygodne,ze szkoda gadać.
Własnie co do bólu kregoslupa to pocwicz troche prostowniki grzbietu to nic cie przy brzuszkach nie bedzie dokuczać.



OK dzięki za info :angry::angry: I zadam kolejne pytanie: czy najzwyklejsza łaeczka skośna do brzuszkow zda egzamin czy to jest niepotrzebny wydatek? ;>
  • 0

VanDamme

    Doradca

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1982 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Płd. Wlkp.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:V
  • Wzrost [cm]:A
  • Biceps [cm] :N
  • Klatka piersiowa [cm]:---
  • Pas [cm]:D
  • Udo [cm]:A
  • Przysiad [kg]:M
  • Wyciskanie [kg]:M
  • Martwy ciąg [kg]:E

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ABSPACE odpowiedni dla faceta?

OK dzięki za info :angry::angry: I zadam kolejne pytanie: czy najzwyklejsza łaeczka skośna do brzuszkow zda egzamin czy to jest niepotrzebny wydatek? ;>


http://www.fabrykasi...S-II-t5422.html

akapit: BARDZO WAŻNE!

przeczytaj :angry:
  • 0

WTF ?

Dołączona grafika


Major

    JDM Culture

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
10
Neutralna
  • Lokalizacja:Łańcut
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Siłownia, Honda, ASG
  • Staż [miesiące]:2
  • Wzrost [cm]:174
  • Biceps [cm] :38,5
  • Klatka piersiowa [cm]:NA
  • Pas [cm]:NA
  • Udo [cm]:NA
  • Przysiad [kg]:NA
  • Wyciskanie [kg]:100kg x2
  • Martwy ciąg [kg]:NA
  • Waga [kg]:67kg

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ABSPACE odpowiedni dla faceta?

Witam. Od brzuszkow (nawet tych w stylu A6W) bolą mnie plecy. Szukam jakiegos niedrogiego przyrzadu który by mi pomogł w ciwczeniach, oczywiscie wiem ze nie ma takiego urzadzenia ktore by zrobiła robote za mnie, ale chodzi mi tylko zeby polepszyc komfort dla plecow;) I znalazłem na allegro ABSPACE i nie wiem czy dla faceta byłoby to odpowiednie, moze ktos to ma lub cwiczył na tym? POdam Wam linka bo mozecie nie wiedziec wogole co to jest za dzieło;p


www.allegro.pl/item588803159_abspace_cwicz_efektywnie_brzuch_skutecznie.html

A moze znacie jakies inne przyrzadu, jak cos to podajcie. Jezeli udzielicie jakiejkolwiek porady to z góry dziekuje:) :angry:


Jeżeli czujesz, że podczas cwiczenia ABS II czy A6W bolą Cie plecy to źle cwiczysz. Popracuj nad techniką a problem zniknie.
  • 0
"W moich żyłach płynie Rocket Fuel a nie jakieś tam dziadostwo !"
"Double Blast potem Rocket Fuel i nie ma opierdalania się"
"Nie ma lipy ! Hardcorowo !"
"Dzisiejsza waga 128kg i TAKA forma ! KTO JEST LEPSZY ? Ja takich nie znam !"
Robert Burneika

-US-
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1362 postów
  • Pomógł: 0
20
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:173
  • Waga [kg]:82

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ABSPACE odpowiedni dla faceta?

OK dzięki za info :angry::angry: I zadam kolejne pytanie: czy najzwyklejsza łaeczka skośna do brzuszkow zda egzamin czy to jest niepotrzebny wydatek? ;>


No na lekkim skosie dolnym sie dobrze wznosy barkow robi i chyba nic poza tym.

A poza tym jak Major napisał trzeba wypracować technike i sie troche przyzwyczaic do aw6 zeby plecy nie bolały.
  • 0

 

 




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024