Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy KREATYNA jest bezpieczna.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
37 odpowiedzi w tym temacie

B[u]B[u]
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 602 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Brzeziny
  • Zainteresowania:SpoRt|Parkour|Pakernia

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy KREATYNA jest bezpieczna.
Racja jak ktoś jest napalony to cięzko wogole mu cos wbic do dyńki :hyhy: A tym bardziej takim gadaniem "nie bierz bo sie nie opłaca" czy cos w tym stylu.A co do lekarza to no comment wystarczy zeby zobaczył jakies pudło od gainera to juz by ci powiedzał zebys tego nie brał :rotfl:
  • 0
...

MisHa1418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 884 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy KREATYNA jest bezpieczna.

branie krety w wieku 15 lat jest ok ? Kazdy lekarz powie ci to samo, ze mody człowiek (powiedzmy do 16 roku zycia) nie powinien cwiczyc kulturystyki, bo kulturystyka to dzwiganie jak najwiekszych ciezarow, ogromne przeciazenia dla stawów, mięsni itd., organizm wciąz jeszcze rozwijający sie nie powinien tego robic a nie mowie o braniu supli takich jak kreta !! W tym wieku dzieci (bo 15 lat to jeszcze dziecko) powinne chodzic na basen, grac w pilke, na rowerze jezdzic a nie dzwigac ciezary.


wiek kolo 15-16 to idealny na rozpoczecie treningu wg. mnie. Taki 15 latek nie dzwiga nie wiadomo jakich ciezarow, wiec stawy nie ucierpia tak na tym. Lekarze w tym kraju to w wiekszosci nie wykwalifikowani specjalisci - najchetniej to by wysylali co drugiego na rechabilitacje, zabawe z pileczkami itp a zakazywali siłowni, ktora przy treningu z głowa takze moze pomoc w jakis schorzeniach.
A czym wczesniej sie zacznie, tym szybciej beda efekty i motywacja na kolejne lata ćwiczeń, a nie jaranie, ćpanie i picie.
Taki Arnold dziabal juz w tym wieku koks i jak dotad jeszcze zyje :P
  • 0

Hauchaj
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 94 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy KREATYNA jest bezpieczna.

to idealny na rozpoczecie treningu wg. mnie. Taki 15 latek nie dzwiga nie wiadomo jakich ciezarow, wiec stawy nie ucierpia tak na tym


Ja nie podnosze małych :rotfl: Wycisne z 80kg :hyhy:

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Ale mam ubaw z tych powyższech postów o tym ze 15 lat i kreata to śmierć :hyhy:

Na dobitke powiem ze po wakacjach kupuje Storma :hyhy: Co do szkodliwości mieżyłem wczoraj ciśnienie 2 razy i wyszło 125/(65-70) a takie miałęm i przed cyklem. Zaraz ktoś mądry powie że ha teraz masz 15 lat- kreatyna a potem koks :hyhy: Nie grozi. Nie planuje trenować przez 2 latka tylko ciągiem więc nie będe miał potrzeby nagłeko zwiększania obwodów :hyhy:

(bo 15 lat to jeszcze dziecko)

wypraszam sobie - jak na swój wiek jestem naderrozwinięty możesz mi wieżyć albo nie ja wiem swoje że nie koleguje sie z dzieciakami w moim wieku i mam brode :rotfl:

Mój ojciec powiedział iedyś takiemu gościowi co coś pieprzył ze siłownia mi coś zrobi :

"lepsza siłownia niż ćpanie i picie !" Wole wziąć 100 stacków niz jarać marichuane !
  • 0

Driftgreg666
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 570 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy KREATYNA jest bezpieczna.
Jak tam uważasz. Ja bym na twoim miejscu posłuchał bardziej doświadczonych i brał jak na razie jakieś białko, a za kree wziął się za rok,dwa.
  • 0
„Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska.”

Xander
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 71 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy KREATYNA jest bezpieczna.
Kain napisałeś ze nic mie mówiłem o swojm stazu a wiec powiem teraz , zaczołem ćwiczyc juz w wieku 15 lat ale to były dosc nieregularne treningi. Od roku trenuje regujarnie a od jakichs 9 miesięcy biore gainera. Od branie tego prochu widac juz znaczne efekty, ale wiadomo przydało by sie coś więcej. pozdro
  • 0

GośćGuest_bratKAINA.abel_*

Guest_bratKAINA.abel_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy KREATYNA jest bezpieczna.
To ja Kain

MikolajWB3 - bez komentarzy, a co do kolejnego ostrzezenia... - to samo co wczesniej (jak wyżej) :rotfl:

Widze że na tym forum w większości same dzieci pisza które uraziła moja wypowiedź bo sie poczuły teraz mało dorosłe :rotfl:

Oczywiście to są moje opinie i nikt sie nie musi z nimi zgadzac, ale zawsze bede odradzał komus krete i inne suple jak sie dowiem ze ktos ma 15 lat, koniec kropka.

Organizm mezczyzny dynamicznie rozwija sie do 18 roku zycia, ale potem jeszcze wciąż się rozwija do 20 (21) roku - czyli jak to sie mówi potocznie - meżnieje. Uważam po prostu jak ktos po tym okresie nie jest zadowolony z tego co natura zrobiła, może "iśc w góre" dalej wspomagając sie suplami. Jednak wcześniej, przed zakonczeniem pełnego rozwoju, wzrostu itd. zupłenie wystarczy trening (jak juz ktos bardzo chce cwiczyc) i dobra dieta a rowzijający (rosnący) organizm zrobi reszte.
Taka jest moja opinia i nie oczekuje ze sie z nia zgodzicie.

Co do wypowiedzi typu "a mój kumpel żarł to jakos nic mu nie było i zyje do dzis" to durne stwierdzenia. Oczywiscie że nic mu nie jest, nie miałem na mysli ze kreta zabija jak ktos jest za młody, miałem na mysli ze nie jest jeszcze wskazana. Pozatym jak pietnastolatek co dziennie przed snem i rano jebnie sobie setke wódki to tez od tego nie umrze ani nawet sie nie pochoruje jak juz sie przyzwyczaił - ale na zdrowie w przyszlosci mu tez nie wyjdzie.

Xander do krety staż masz odpowiedni, jesli pożadnie cwiczyles przez ten rok to spoko. Odpowiadajac na twoje pytanie czy kreta jest bezpieczna - za pewne ci nie zaszkodzi, ale z drugiej strony przeczytaj to co napisałem wyzej.
Pozdro

Joks - szkoda ze współpracujesz z ludźmi co doradzają 15 latką krete i kickuja z forum bo ktoś ma inne poglądy i dlatego że ktoś opowiada sie za tym by troche uważac z suplami, szczególnie jak sie jest bardzo młodym.

A wogóle

Kain, ale ty p****** gupoty


to ty obraziłes mnie pierwszy MikolajWB3, wiec z twoje chamstwo postanowilem nie pozostac dłużny.

INEED$
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2079 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jail
  • Zainteresowania:Busine$$, killin'

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy KREATYNA jest bezpieczna.
Kain nie moge sie zgodzic, nie poniewaz nie jestes w stanie wymienic jednego powodu dla ktorego nie mogl by brac kreatyny, w rozwijaniu mu to nie przeskodzi, to jest aminokwas, w jedzeniu tez go znajdziesz, wiec nie ma przeciwwskazan. Sam argument nie bierz kreatyny bo jestes za mlody do nikogo nie przemowi bo aminokwasy nic nie maja do gospodarki hormonalnej, jej rozwoju.
  • 0
Gotta whole top diamond and tha bottom rowz gold

MIKOŁAJ BIERZE STERYDY

Hauchaj
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 94 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy KREATYNA jest bezpieczna.
Kain każdy ma swoje zdanie . ty, ja każdy. Ale zastanów się skoro ten suplement jest dopuszczony do sprzedaży pozaaptecznej to musie miec wszelkie atesty nie ? Jak by miało byc od 18 to by pisło na puszce "UNDER 18" a wrzeczywistości 11latek kupi bez problemu kreatyne. Mam kolege w moim wieku który ćwiczy od 14 roku życia , wpieprza kreatyny, stacki sracki i ma robione okresowe badania bo jest zapaśnikiem po drugie jego ciotka jest lekarzem ... wytłumacz mi w takim razie dlaczego wyniki badań są w świetne - przecież on ma 15lat ! a ciśnienie w normie,
zastawki, wielkoś serca ?
  • 0

MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy KREATYNA jest bezpieczna.

To ja Kain


Ok. nie wolno miec dwóch kont!

CO do tematu, nie widze problemu by brac krete w tym wieku
przeciez są młdosi i koksują! :rotfl:
to juz lepiej zeby brali krete, a i tak jak komus
cos odradzisz to na jakis czas zapewne,
  • 0

Xander
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 71 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy KREATYNA jest bezpieczna.
Wiesz co KAIN kreatyne sobie narazie odpuszcze ale potrzebuje czegoś zeby miec więcej masy kumple polecają mi CARBO 3X firmy VITALMAX, ale moze ma ktos inne propozycje??????????
  • 0

MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy KREATYNA jest bezpieczna.
Gainer1 Vitalmax
  • 0
Związek to znacznie więcej niż "sie przelecieć".
To cos jak karta stałego klienta w burdelu: kiedy chcesz i jak chcesz


rzeźba jest dla pedałów. trza rosnąć, być pierdolnym, wtedy budzi sie szacunek.


a gdy nadejdzie mój czas to jeśli sądzisz że będe siedział i błagał o życie to kurewsko się mylisz


te ściery kiedyś przerobie w młynku do mięsa i posypią sie monety.


GośćGuest_ostatniPOSTkain_*

Guest_ostatniPOSTkain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy KREATYNA jest bezpieczna.

Kain nie moge sie zgodzic


Oczywiście, wcale tego nie oczekuje, po to jest forum by kazdy mial swoje zdanie.

Jak juz napisałem, nie uwarzam ze kreta zaszkodzi 15 latkowi, ale zrozum że 15 letni organizm wciąż dojrzewa, rosnie, miesnie rosną a naturalny sposób, kazde wspomagacze typu kreta w jakims tam sposób zaburzają ten proces.

to jest aminokwas, w jedzeniu tez go znajdziesz


To ja to wszystko wiem, ale własnie o to mi chodzi, po co ktos w tym wieku ma go dostarczac sztucznie rzrąc krete ? W tym wieku zupełnie wystarczy ze bedzie ja spozywal naturalnie w pożywieniu.

Wiem ze was nie przekonam, ale moze choc troche spojzycie na to z innej strony.

Samo uprawianie kulturystyki w zbyt młodym wieku tez nie jest zalecane - choc by dlatego ze hamuje wzrost !! Jesli jestes za młody i nie masz tendencji do tego by byc wysokim nie pakuj !! Idz lepiej na pływalnie, uprawiaj cwiczenia ogólno rozwojeowe. Bardziej wyjdzie ci to na zdrowie niz pakowanie a dzieki temu równiez wzmocnisz miesnie. Co innego jak ktos ma juz odpowiedni wiek, a jego ciało juz nie rosnie, nie dojrzewa.

Sam argument nie bierz kreatyny bo jestes za mlody do nikogo nie przemowi


Tak samo jak nie przemawia kampania by młoziez nie pila alkoholu. To typowa cecha nastolatków - oni wiedza lepiej i trudno im przemówic do rozsądku. I kazdy młody powie: "gówno prawda pije i nic mi nie jest", ale pomyslcie, ze skądś to sie wzięło że kupic alkohol moża dopiero po ukonczeniu 18 roku zycia (tu w u.k. nawet o 21).

MikolajWB3 załozyłem drugie konto bo nie dałes mi okazji do tego by odpowiedziec na atak :hyhy: Pociesze cie jednak ze na tym forum nie bede juz pisał bo zachowujesz sie jak gówniarz

Hauchaj
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 94 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy KREATYNA jest bezpieczna.
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Polecam tu masz o wzroście

fragmnet:

Należy jednak pamiętać, że nie ma dowodu na to, iż z treningiem siłowym wiążą się obciążenia tak duże, by wywoływały opisywane tu szkodliwe efekty. Te powstają na ogół podczas wypadków samochodowych, niefortunnych upadków czy też innych urazów spowodowanych silnym wstrząsem lub uderzeniem. Badania wykazują coś wręcz przeciwnego: otóż właściwe prowadzony trening kulturystyczny może w znaczący sposób poprawić u dzieci ich szkieletowe i mięśniowe uwarunkowania wzrostu W książce L.S. Dworkina "Młody ciężarowiec" można przeczytać, że radzieccy zawodnicy w podnoszeniu ciężarów zaczynaną trening w wieku 11-13 lat. Dokumentując wiele anatomicznych i fizjologicznych skutków towarzyszących rozwojowi młodych sportowców, książka drobiazgowo relacjonuje postępy treningu na przestrzeni 15 lat. Jeśli chodzi o wpływ ćwiczeń z obciążeniami na wzrost, Dworkin podaje, iż nie zanotowano uchwytnych statystycznie różnic wzrostu ciężarowców i osób nie uprawiających tego typu ćwiczeń.
  • 0

TheAnSwEr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy KREATYNA jest bezpieczna.

wystarczy zeby zobaczył jakies pudło od gainera to juz by ci powiedzał zebys tego nie brał

święta racja. Mój kumpel kiedyś powiedział, ze białko bierze, to mu koleś zaserwował wykład na temat tego na ile organow to szkodzi i wyszło na to, ze będzie bardziej kaleki niz po kilku cyklach koksu. :hyhy:

Taki Arnold dziabal juz w tym wieku koks i jak dotad jeszcze zyje

a to tylko dzięki temu, że ma tyle kasy :hyhy: serio, np. miał operacje serca, która jest niedostępna dla normalnych ludzi ze względu na koszty i zwyczajnie juz umarliby.
Wiesz, najlepsze na świecie kliniki , itp to robi swoje. ;)
  • 0
You're the best arround ^^

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy KREATYNA jest bezpieczna.

Joks - szkoda ze współpracujesz z ludźmi co doradzają 15 latką krete i kickuja z forum bo ktoś ma inne poglądy i dlatego że ktoś opowiada sie za tym by troche uważac z suplami, szczególnie jak sie jest bardzo młodym.

nie moge byc w kazdym temacie :)

MikolajWB3 załozyłem drugie konto bo nie dałes mi okazji do tego by odpowiedziec na atak :hyhy: Pociesze cie jednak ze na tym forum nie bede juz pisał bo zachowujesz sie jak gówniarz

Ok. nie wolno miec dwóch kont!

fakt przesadzil ja ludzia z ktorymi sie nie zgadzam nie banuje ich lecz rozmawiam dalej do wyjasnienia czyje poglady sa sluszne. potyczki slowne na temat swoich tez to jedno a lamanie w razacy sposob regulaminu to drugie. wiec to logiczne ze zalozyles drugie konto bo pierwsze zablokowal z zadnego waznego powodu. wiec mozesz pisac co chcesz jesli nie bedzie to kogos obrazac i tak przeciez zrobiles przedstawiajac swoj tok myslenia. bana zdejmuje bo lekko nie uzasadniony. i jakbym ja mial banowac za to ze nie zgadzam sie z kims to by sie dopiero dzialo :rotfl: wiec mikolaj wyluzuj na przyszlosc przed tak drastycznymi srodkami
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy KREATYNA jest bezpieczna.

Joks - szkoda ze współpracujesz z ludźmi co doradzają 15 latką krete i kickuja z forum bo ktoś ma inne poglądy i dlatego że ktoś opowiada sie za tym by troche uważac z suplami, szczególnie jak sie jest bardzo młodym.


lepsza kreta niż koks ;)
  • 0

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy KREATYNA jest bezpieczna.
Dzieki Joks. Ten tego, to jak mozes jakos to usuń te dwa konta bratKAINA.abel i ostatniPOSTkain w wolnej chwili, bo ja niewiem jak i czy wogóle moge.

BODYGUARD : "lepsza kreta niż koks"

No niewątpliwie :]

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy KREATYNA jest bezpieczna.
oki za momencik usune
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024