Skocz do zawartości


Zdjęcie

Przypadek 1 na 1000


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Przypadek 1 na 1000
Zacząłem w 1987 od aikido, ćwiczyłem kik i tkd. Potrurlałem się trochę i zaliczyłem egzamin na 2 dana podczas stażu J. wysockiego w Lublinie (mogę zrzucić ten egzamin na avi, jakieś 45 minut) i wszystko, prowadziłem zajęcia własne, kombinowałem z kopnięciami i uderzeniami, dodałem nóż filipński, sparringi, w tym zadaniowie, nazwałem combat aikido, ściągnałem hakamę (bo źle było kopać lowkick), wyrzuciłem ataki aikidockie: z nożem, z jo i wogóle 80% technik nie nadających się skutecznej obrony, a służących jedynie poprawianiu "timingu" i sam nie wiem czego... tak trochę czasu i dałem sobie spokój bo to już nie przypominało aikido. W międzyczasie zetknąłem się z bjj, pojechałem na obóz do Matuszczaka i finito z aikido, cieszę się że już nie trenuję, ale miło wspominam ten okres. Poza tym część rzeczy się przydała.
Cała historia w skrócie. Aikido mi się podoba jest ładne, 20% technik do zrobienia na ulicy, ale w walce z "fajterem" nieskuteczne kompletnie i tutaj nie ma znaczenia poziom wyszkolenia i kto jak długo ćwiczy, no po prostu metodyka nie jest nastawiona na konfrontację z "fajterami" (no ale przecież nie do tego zostało stworzone).
  • 0

budo_garry
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Przypadek 1 na 1000
Fidor zrzuc ten egzamin do avika, bardzo chetnie go zobaczymy.
  • 0

budo_mr smail
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3937 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: Przypadek 1 na 1000
Niektorzy juz widzieli - na zywo...

:-)
:-)
  • 0

budo_marilyn m
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Przypadek 1 na 1000
Osobiście mam bardzo mało czasu na jakieś ex perymenty. Mój nauczyciel tak nas pogania z materiałem, że ledwo udaje mi się to przerobić do kolejnego spotkania. Myślę, że dużo problemów bierze się ze słabego kontaktu ze swoim majstrem
  • 0

budo_ankata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole

Napisano Ponad rok temu

Re: Przypadek 1 na 1000
Ciekawe byloby poznac Fiodora,fascynuja mnie ludzie ''poszukujacy'',nienasyceni,ze z umiejetnoscia do syntezowania i laczenia w jedno kilku dziedzin-a taki jawi mi sie Fiodor czytajac Wasze posty. Nie znaczy to .ze nie cenie ludzi,ktorzy obieraja jedna droge,jedna np. sztuke walki i realizuja sie ,a nawet poswiecaja zycie.Mysle ,ze Ci co radykalnie cos zmieniaja,odczuwaja niepokoj wewnetrzny,ktory rozumiem. poklon
Jesli cos bredze Fiodor wybacz :oops: :roll: 8)
Szamujmy wybory innych poklon
  • 0

budo_marilyn m
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Przypadek 1 na 1000
zaczyna się małe LOVE STORY
  • 0

budo_ankata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole

Napisano Ponad rok temu

Re: Przypadek 1 na 1000

zaczyna się małe LOVE STORY

Juz ja mam takie szczescie, ze bez wzajemnosci :cry: :roll: :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024