Skocz do zawartości


Zdjęcie

czy jesteś gotowy na śmierć?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
49 odpowiedzi w tym temacie

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

czy jesteś gotowy na śmierć?
Czy jesteście gotowi na śmierć podczas walki?
Czy myślicie wtedy o dziewczynie, samochodzie i dobrach doczesnych?
Jak to jest tam u Was panowie i panie Vortalowcy ? :)

jak Kmicić w Potopie: "...gotowiście na Śmierć?..." :angel:
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: czy jesteś gotowy na śmierć?
Widzisz Fiodor, ludzie cwiczacy sporty walki nawet nie sa w stanie sobie tego wyobrazic. Bo maja zawsze jakies regulaminy, sedziow itd...sporty nie kreuja takiego ducha. Sport sie cwiczy aby doprowadzic cialo do maxymalnych osiagow fizycznych i kropka. Z drugiej strony sztuki walki taki maja cel, przygotowac cwiczacego na okolicznosc, ze musi kogos zabic albo ze sam poniesie smierc. Problem w tym, ze poprzez komercje, marketing powstaly liczne McDojo i nieslychanie trudno znalesc odpowiedniego nauczyciela.

No i mamy dylemat.
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: czy jesteś gotowy na śmierć?
Z ankiety jak na razie wynika, że jednak Fiodor cos popala po cichu...
  • 0

budo_dieselp
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 463 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siemianowice Śląskie
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: czy jesteś gotowy na śmierć?
fiodor... niby spoko gosc, a jara jak poj....any :)
  • 0

budo_robertp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: czy jesteś gotowy na śmierć?

Czy jesteście gotowi na śmierć podczas walki?

Ja na śmierć jestem gotowy, jak jestem z młodymi. Biologia ma swoje prawa :!: O ile zwykle jestem gotów pogadać, szarpać się czy pójść na jakąś wymianę (niezdrowo, oj niezdrowo). To gdy chłopaki są ze mną od razu coś do łapy i mord w oczach. Normalnie to jestem niespotykanie spokojny człowiek 8)
  • 0

budo_greed
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1188 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: czy jesteś gotowy na śmierć?
mój nick wszystko wyjaśnia :wink: , ale głosuje i tak na odpowiedz numer 3 :) :) :)
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: czy jesteś gotowy na śmierć?
No tak, mam przestać palić trawkę :)
Chyba faktycznie mnie coś naszło na tę sondę
  • 0

budo_el primo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 631 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: czy jesteś gotowy na śmierć?
Też wybieram opcję nr 3. Odstaw to Fiodor bo...czarno to widzę :)

MOże zaczniesz nas pytać o kolory albo smaki uzywanych gumek albo czy podczas stosunku myślisz jak tu załozyć lasce balache... :?

Fiodorze drogi to forum naprawdę żyje i nie trza nas reanimować takimi tematami.

Pozdrawiam

El Primo
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: czy jesteś gotowy na śmierć?
Nie żebym wziął ten temat z drzewa, ale kiedyś chodziłem właśnie z takim podejściem jak będzie walka to jestem gotowy umrzeć. 8)
  • 0

budo_marta
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1028 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wwa
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: czy jesteś gotowy na śmierć?

ale kiedyś chodziłem właśnie z takim podejściem jak będzie walka to jestem gotowy umrzeć.

A kiedy to bylo? tzn ile miales lat... ciekawe jest to co mowisz.
A że ludzie wypowiadajacy sie nie sa gotowi na smierc, normalka, nikt nie jest, co za ironia :lol:
  • 0

budo_seiken
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: czy jesteś gotowy na śmierć?
Na smierc , mowisz Fiodor , na smierc zawsze , czasami nie jestem nawet pewien czy jeszcze zyje.
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: czy jesteś gotowy na śmierć?
Nie jest to takie niedorzeczne pytanie. Tylko bym je roszerzyl - na smierc w ogole. Don Juan Carlosa Castanedy mawial, ze tylko obecnosc smierci, moze dac sensowna nauke. Czlowiek mysli, ze bedzie zyl wiecznosc, a tak nie jest. Teraz, co jakis czas smierc, cos szepcze mi do ucha, a ja udaje, ze nie mam czasu (ku... jestem taki zajety!) wysluchac sensu tych slow.
Przypomne fragment tej ksiazki (z pamieci) - Don Juan i Carlos jada samochodem po Meksyku. Jest pustka, noc. Za nimi raz po raz pojawiaja sie dziwne swiatla.
- Co to jest Don Juanie?
- Nie zajmuj sie tym. To smierc.
- Jak to smierc?
- Zwyczajnie.
- O patrz Don Juanie, juz nie ma tych swiatel, smierc zniknela!
- Nie zniknela Carlos, tylko czasami gasi swiatla.

Ucze sie tej smierci Fiodor. Ucze.... Oswajam... Jestem coraz pilniejszy... Ale czy ona jest do nauczenia sie i oswojenia?
K_P
  • 0

budo_e2rd
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 201 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ta czesc galaktyki

Napisano Ponad rok temu

Re: czy jesteś gotowy na śmierć?

Nie jest to takie niedorzeczne pytanie. Tylko bym je roszerzyl - na smierc w ogole.

Dla mnie jest dziwne pytanie. I dziwna odpowiedz... niejednoznaczna...
Czy gotowosc oznacza 'dopuszczenie mozliwosci', czy 'zdawanie sobie sprawy z faktu', czy 'pogodzenie sie z nieuniknionym' czy moze jeszcze cos innego?

Dle mnie, jesli bede gotowy na smierc (tylko co to oznacza?), to po prostu umre...

Ale czy ona jest do nauczenia sie i oswojenia?

No wlasnie,
Dozyjemy... zobaczymy ;) ;)
Poki co, Fiodor, odstaw trawke! :)

pozdro
E2rd
  • 0

budo_perun
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 165 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Northampton, UK

Napisano Ponad rok temu

Re: czy jesteś gotowy na śmierć?
A tak w ogóle to Fiod co Ty popalasz papieros Musi to być cholernie mocne... markowe? z jakiego źródła?

PERUN
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: czy jesteś gotowy na śmierć?
A tak w ogóle to musi być dylemat każdego bodyguarda. Zwykłego, bo szanujący się nie powinien takiego problemu roztrząsać.
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: czy jesteś gotowy na śmierć?
Horror jakiś :!: Gotowy na śmierć :?: Toż chyba by trzeba się co rano żegnać z rodziną tak, jakby się ich miało więcej nie zobaczyć 8O
Okropnie fatalnie straszne pytanie przestraszony

Chyba trzeba by nie mieć zupełnie nic do stracenia, oprócz życia samego w sobie, swoich przyszłych oddechów... Ja tam nie jestem gotów na śmierć. Gotów jestem walczyć jak ranna tygrysica w obronie młodych, żeby to życie zachować... Tylko tak sobie myślę, że nie tylko na swoim życiu bardzo bardzo mi zależy - mogło by się więc okazać że ryzykuję swoje by ratować cudze. Co nie znaczy że jestem gotów umierać.

Fiodor... Koło mnie jak raz jest taka specjalna przychodnia, pomagają tam młodzieży która ma problemy z narkotykami... dać Ci namiary :?: :)

Pozdrawiam,
AdamD
  • 0

budo_slaszysz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: czy jesteś gotowy na śmierć?
Gdzieś słyszałem wypowiedź policjanta, który na patrolu stracił swojego partnera, który został zastrzelony. Mówił on, że za każdym razem idąc do pracy wyobraża sobie, że jest nieśmiertelny, bo inaczej zwariowałby od tego wszystkiego i dalsza praca w policji (z ciągłym myśleniem o mogącej nastąpić śmierci) nie miałaby sensu.
  • 0

budo_kuba5z
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 192 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy

Napisano Ponad rok temu

Re: czy jesteś gotowy na śmierć?
przed zawodami zawsze zastanawiam sie jakie techniki robić jak podejśc do walki i odniedawna tzn 2 miech powtarzam że jestem wygranym i że to wygram zawsze przed jakąs walka ostatnio przed mistrzostwami polski w judo juniorów młodszych sobie tak powtarzaełm i nazwono mnie czarnym koniem zdobyłem 5 miejsce to i tam dobre miejsce jak dla początkującego i podczas walki jestem agresywny i usze wygrac obojetnie czy to jest muj kumpel czy nie czasami sie podkładam na okręgówce jak chodzi aby sie kumpel dostał to czemu nie jak ja sie dostane na 100% a na ważniejszych to nie walcze do kopńca
  • 0

budo_marta
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1028 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wwa
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: czy jesteś gotowy na śmierć?
Hmmm... śmierc... jest chyba jedyną nieodwracalną rzeczą w naszym pieknym świecie... wczesciej mowiłam o ironii losu, bo mimo ze nie przyjmujemy tego do wiadomosci, to istnieje i istniec nie przestanie.
Mowienie moim zdaniem o śmierci bedac młodym jest jak bajka o zelaznym wilku... co maja powiedziec osoby, które wiedza że to juz niedlugo? Mowie tu o osobach zaawansowanych wiekiem a nie o chorych nieuleczalnie, bo to inna sprawa. Mowi sie że mlodzi ludzie wierza w swoja niesmiertolnosc, moim zdaniem gdyby tak nie bylo nie mogli by sie cieszyc zyciem majac swiadomosc przemijania własnego organizmu.
Chyba gorzej czuja sie osoby, które czuja ze wzrok, sprawnosc i pamiec juz nie ta co dawniej.
Jest to temat rzeka, a nawet kilka rzek i nie bede rozsztrzasac wszystkich jego aspektow, jedno, ze nie jestem w stanie, drugie, ze chyba niezle bym was przygnebila (czemu tak mysle napisane jest wyzej)
  • 0

budo_sventevith
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: czy jesteś gotowy na śmierć?
Kazdy kiedys musi umrzec, a kiedy to juz tylgo bogowie wiedza .....
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024