Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tresura uke jak psow Pawlowa...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
45 odpowiedzi w tym temacie

budo_goniah
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wuwua/london

Napisano Ponad rok temu

Re: Tresura uke jak psow Pawlowa...

Jeżeli masz jakieś kompeksy spowodowane dominacja żone to lecz je gdzie indziej. Ja i może pare innych oso oczekukuje od tego forum profesjonalizmu a nie ircowych klimatów.


Patrzcie ludzie jak to różnie można interpretować - ja w wypowiedzi Szczepana o żonie widzę szacunek i serce, a nie kompleksy.
Co do profesjonalizmu aikido to myślę, że może mieć miejsce na macie a nie w internecie.

Szczepan pozdro dla żony.
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Tresura uke jak psow Pawlowa...

Patrzcie ludzie jak to różnie można interpretować - ja w wypowiedzi Szczepana o żonie widzę szacunek i serce, a nie kompleksy.
Co do profesjonalizmu aikido to myślę, że może mieć miejsce na macie a nie w internecie.

Szczepan pozdro dla żony.


hehe jak mam nie miec szacunku jak mi z nia zadne techniki nie wychodza? Dzis wieczorem znowu walczylismy, bo nie mozna tego nazwac cwiczeniem :wink: jestem zalamany :( neutralizuje mi wszystkie wejscia, nawet jak chce ja rzucic cala para to tak rozklada sile, ze wychodzi z tego nedza...

dzieki Goninah za pozdrowienia, tez przekaze...

Ha Aiki, nie wiedzialem ze z ciebie taki experymentator.. 8O nie wiem czy ci to wyjdzie na dobre...
  • 0

budo_silvio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 829 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Anglia

Napisano Ponad rok temu

Re: Tresura uke jak psow Pawlowa...

Spokojnie..(sorry ale mam kaca). Jest tak.. dobry uke powinien umieć zaatakowac rzetelnie. To jest podstawa. Nie można tego tam jeszcze. No way. ale też nie można stressować uke.. Więc co? Jedynie co pozostaje to być uczciwym wobec niego ( bo to partner - i to niejednokrotnie wieloletni) czyli w zamian za rzetelny atak - obdarzyć go rzetelną i dobrze wykonaną techniką.

Aiki


Ano wlasnie! Teraz Cie rozumiem i widze, ze podobnie podchodzimy do tematu, czyli na serio.
Juz myslalem, ze nie wiesz co znaczy Twoj nick, Aiki. :wink:
pozdrawiam
Silvio
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tresura uke jak psow Pawlowa...
To Goniah: ok. wiec co? W internecie można zapomnieć o zasadach i zachowywać się jak zwierze? ( taki jest sens twojeje wypowiedzi - pytam dla pewnosci)
To Silvio: very thx.. biegam po tatami od 1986, wiec jakies papiery na wypowiadanie sie posiadam :-))))))
to Szczepan: nie experymentuje.. obraziles mnie na public wiec oczekiwałem przeprosin na public. Poza tym.. jakos mi nie wchodzi Twoje pouczanie ludzi ( vide Waldek , Jacuzi).
to Goniah : profesjonalizm - tu rozumiem sensowna merytorychna dyskuję na zadany temat. sensowne arumenty i kontry a nie gre nastrojów, pozorow, udawania wiedzy, i (heheh) walki płci..


Aiki
  • 0

budo_goniah
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wuwua/london

Napisano Ponad rok temu

Re: Tresura uke jak psow Pawlowa...
Aiki: Gadać mi się z Tobą nie chce, bo postulaty sensownych argumentów i kontr wychodzące z Twojej klawiatury rozczuliły mnie do łez i rozjezdża mi się obraz na monitorze.

Myślałam, że to oczywiste, że aikido może być profesjonalne na macie a nie na forum (sam na forum nie chciałeś nauczać), chyba że ktoś uprawia aikido dyskusyjne. Nie miałam więc na myśli zachowania się jak zwierzę, wyraziłam jedynie opinię, że nawet supermerytoryczna dyskusja na jakimkolwiek forum SW jest biciem piany i nie ma się co napinać.
Poza tym gdzie ja udawałam wiedzę? Wydaje mi się, że moje posty emanują pokorą w stosunku do lepszych ode mnie (w aikido).

Uprzejmie pozdrawiam, zachowując wszelkie formy (mogłam się rąbnąć w ortografii i interpunkcji, za co przepraszam)
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tresura uke jak psow Pawlowa...
To Goniah : no to nie rozmawiaj i juz. Jak nie dociera do ciebie moja argumentacja. Nic nie poradze.
"Co do profesjonalizmu aikido to myślę, że może mieć miejsce na macie a nie w internecie. " - twoja cytat ? Czemunie mozna być profesjonalista także w internecie? Nie rozumiem !
Moj txt o m,.in udawaniu wiedzy- nie bierz personalnie. Wiecej dystansu do tego i bedzie dobrze.

Aiki
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024