Skocz do zawartości


Zdjęcie

A co w takiej sytuacji?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

budo_robertp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: A co w takiej sytuacji?

No to tyle w skrocie.


Paweł dzięki 100krotne, pouczające to jest niezmiernie. (ciekawe jak wygłada wersja nieskrócona :D ) SZkoda, żeby takie teksty leżały tylko w archiwum forum. Wrzuć na jakieś WWW i dodaj URL do linków.
  • 0

budo_pawel drozdziak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: A co w takiej sytuacji?
>Paweł dzięki 100krotne, pouczające to jest niezmiernie. (ciekawe jak >wygłada wersja nieskrócona :D ) SZkoda, żeby takie teksty leżały tylko >w archiwum forum. Wrzuć na jakieś WWW i dodaj URL do linków.[/quote]

to co tu puscilem to jest robocza wersja kawalka ksiazki o WSDP.
Ksiazka ma wyjsc okolo wrzesnia (jesli uda sie znalezc wydawce) i tam bedzie wiecej rzeczy tego rodzaju.

Pawel Drozdziak
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_ankata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole

Napisano Ponad rok temu

Re: A co w takiej sytuacji?
Pawel,dzieki za bardzo madry post.Wiekszosc dziewczyn nie zdaje sobie sprawy ,ze swoim zachowaniem same sciagaja na sie bie nieszczescie. Bylam w sytuacji w ktorej opacznie mnie zrozumiano,bylo groznie ale moje opanowanie ,zimna krew i stanawcze NIE- poskutkowalo,pewnie mialam doczynienia z lagodniejsza forma faceta,nie musialam sie bic skonczylo sie na slowach.Ksiazke chetnie przeczytam,badz tak mily i oglos jak ja wydadza.
  • 0

budo_robertp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: A co w takiej sytuacji?

to co tu puscilem to jest robocza wersja kawalka ksiazki o WSDP.
Ksiazka ma wyjsc okolo wrzesnia (jesli uda sie znalezc wydawce) i tam bedzie wiecej rzeczy tego rodzaju.

Brakuje takiej rzeczy. Jedyna broszurka jaką widziałem to 'Obroń sie sama"
Norbert Mertens (bilbioteka Superskandali :D ,walało sie kiedys na wyprzedaży za 2 zł) To chyba jedyna publikacja po polsku, gdzies cos było o psychologii, ale i tak mniej i gorzej niz w twoim poscie.

A tak to nawet (a moze zwłaszcza) Policja kaszani strasznie, Straż miejska też robi dziwne kursy typu "złap go za rękę i przerzuć" :?

Jak wydasz ( i nie będzie za drogo) to kupię żonie.
  • 0

budo_masterl
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: A co w takiej sytuacji?
Jak przeciwnik jest wiekszy i silniejszy to tylko intelektem mozesz wygrac jest cos takiego ze kobieta moze wplywac na zachowanie mezczyzny bardziej niz mezczyzna ja np wykazuje oznaki czlowieczenstwa w stosunku do kobiet a do mezczyzn raczej nie .
Kobiety sie atakuje z dwoch powodow jak sie jest mezczyzna :
1 seksualny
2 taka praca ze musisz bic kazdego kogo szef kaze .

Jak motyw seksualny to polecalbym pozorna wspolprace tzn lepiej go pocalowac i nawet powiedziec ze mu sie laske zrobi na pewno sie nie oprze a jak tylko przestanie byc agresywny i rozepnie rozporek (lepiej jakby gacie oposcil bo nie moze sie poruszac poki nie podciagnie )zaatakowac krocze najlepiej jakims przedmiotem najlepiej niezauwazenie jakis przedmiot maly ostry znalesc dlugopis pilniczek zawsze prawie jest w torebce i mozna zaatakowac szyje lub oczy .
Mozna tez przekonac goscia o swojej nieatrakcyjnosc bo jak nie bedziesz sie podobac to nie ma szans na gwalt ,jak to zrobic ?
mozna go do swojej osoby zniechecic mowiac np no dobra piepszymy sie bylam kiedys dziwka wiec mi nie robi roznicy a odkad zlapalam kile,aids,rzerzaczke to juz nikt mnie nie chce pieprzyc .
Lub np wsadzic reke do ust i spowodowac wymioty zeby obrzygac wszystko wokolo siebie i jego napewno mu przejdzie no chyba ze jest totalnym zboczencem ktorego to podnieca .
Jest duzo mozliwosci tylko trzeba sie opanowac i starac sie trzezwo myslec i wymyslic czego sie boi przeciwnik i to zrobic .
2 Jak cos zrobila kobieta za co przychodzi ktos wymierzyc kare lub odebrac dlug to nic z tych numerow raczej nie przejdzie bo to specjalista ale ciezej sie bije czlowieka ktory placze i jeczy szczegolnie kobiete wiec moze wczesniej skonczy.(takie przypadki sie zdazaja ale raczej w polswiatku gdy baba wezmie mezowi majatek bo jest na nia przepisany i ucieknie np)
ps do kobiet nigdy nie kwestionujcie mozliwosci seksualnych mezczyzn bo moze ich to sprowokowac do gwaltu bo beda chcieli udowodnic swoja meskosc .
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: A co w takiej sytuacji?

... poćwicz wyciąganie "sprzętu" z kieszeni.


No wlasnie - a co np. latem, gdy dziewczyna jest w sukience (zadnych, kieszeni)? Ja zawsze nosze ze soba torbe. Dosyc spora, na zamek, bez przegrodek w srodku (czyli jest tam taki artystyczny nielad ;) ). Wyciaganie broni z takiej torby troche trwa i z pewnoscia napastnik zorientuje sie, ze cos tam kombinuje. Czy sa jakies sposoby na to? Poza tym, by kazac kobietom nosic tylko ubrania z kieszeniami :)

Dominika.


lubisz nosic duze torby to nuaczyc sie uzywac :!: :!: :!:
kup sobie taka z metalowymi ramami tak zeby mozna bylo walnac kantem i potrenuj operowanie nia
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024