Skocz do zawartości


Zdjęcie

Motywy dziewczyn


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
120 odpowiedzi w tym temacie

budo_wozny
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Motywy dziewczyn
moja kumpela dala sie raz namowic na trening i mowi ze nie wyobraza sobie zycia bez KB :) nawet imprezy potrafi opuscic zeby tylko przyjsc na trening :D :) naprawde maniaczka az milo popatrzec :) :)
  • 0

budo_maja
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Motywy dziewczyn
to niezle rozumiem Twoja kumpele bo aj tez mam treningi od pn do pt i koncze wieczorami i kiedy wszyscy na baletach to ja na treningu ale lubie to odbjam sobie za to w soboty :) :) :)
  • 0

budo_wozny
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Motywy dziewczyn
ona tez w soboty wylazi.. fakt ze czasami kiecki nie zalozy bo nogi w kolorkach slicznych :wink: :wink: a Ty od dawna cwiczysz??
  • 0

budo_maja
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Motywy dziewczyn
ponad pol roku piekne sine nogi od kolana w dol mam juz w sumie za soba ale siniaki tez sie zdarzaja wiec kiece odpadaja :wink: :)
  • 0

budo_wozny
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Motywy dziewczyn
ale w spodniach pewnie jest calkiem calkiem :wink: :wink:
a gdzie cwiczysz??
  • 0

budo_maja
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Motywy dziewczyn
tak spodnie gora :) cwicze w Bełchatowie :)
  • 0

budo_malkavian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Cracoviae

Napisano Ponad rok temu

Re: Motywy dziewczyn
ja ćwicze dla rozładowania energii. Potzrebowałem agresywnego stylu więc chodze na vale tudo i szczerze mowiąc nie narzekam
  • 0

budo_jola
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Motywy dziewczyn

Potzrebowałem agresywnego stylu więc chodze na vale tudo

vale tudo to nie styl tylko formuła rywalizacji
  • 0

budo_malkavian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Cracoviae

Napisano Ponad rok temu

Re: Motywy dziewczyn
jolu Vale tudo jest stylem(a wlaściwie multistylem gdyz tak naprawdę powinnismy nazywać go MMA czyli powiedzmy sobie ze kazdy urzytkownik vortalu zna rozszerzenie tego skrotu :) ) a co do twojej uwagi to faktycznie jest pewną formą rywalizacji. jednak tak naprawdę Vale tudo (nauczane w szkołach) jest stylem łączącym najsilniejsze i najskuteczniejsze techniki stosowane w innych stylahc 9kickboxing,bjj,zapasy,box,muay thai......)
  • 0

budo_maja
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Motywy dziewczyn
masz racje ja tez cwicze vale tudo i bjj noi muay tahi rzecz jasna :) i jest on stylem i jest on agresywny bo uderzenia sa dozwolone praktyvznie wszedzie bo np w bjj nie mzona prac sie poglowie
Ja tez mimo agresorki lubie vale pozdro!! :) :wink:
  • 0

budo_malkavian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Cracoviae

Napisano Ponad rok temu

Re: Motywy dziewczyn
thx :)
  • 0

budo_kamikaze_wawa
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Motywy dziewczyn
[mod on/

tekst wpisany przez autora postu znajduje się w temacie:
http://www.forum-kul...dpost&p=1081405

Nie zgadzam się na zaśmiecanie wszystkich możliwych tematów swoim prywatnym ogłoszeniem!

/mod off]

  • 0

budo_joviszek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 61 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Miastko

Napisano Ponad rok temu

Re: Motywy dziewczyn
ja zaczęłam trenować dla podrobienia kondycji fizycznej. początkowo nie bardzo fascynowało mnie to, co zaczęłam robić, ale stopniowo tak mnie to pochłonęło, że aktualnie pomimo nawału zajęć i braku wolnego czasu, nie mogę się doczekac kolejnych treningów. myślę, że sztuki walki są jaknajbardziej wskazane dla wszystkich pań i każda z nas może wybrac cos dla siebie :)
  • 0

budo_arkadia
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płock/Gąbin

Napisano Ponad rok temu

Re: Motywy dziewczyn
Ja zaczelam trenowac, po tym jak zetknelam sie ze sztukami walki na wfiei bardzo mi sie to spodobalo. Nie kierowala mna chec znalezienia chlopaka, czy utrzymanie formy, bo przy moim trybie zycia obyloby sie bez tego. Zczelam trenowac bo mnie to kreci.
  • 0

budo_nomercy
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Okolice Poznania
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Motywy dziewczyn
Zawsze byłam inna niż większość dziewczyn. Wiedziałam to już jak byłam mała. Miałam/mam typowo męskie zainteresowania. Ale do rzeczy :) Ja na treningi chodzę dlatego że sprawiają mi przyjemność, dają poczucie że jednak ''coś robię'', lubię sie ''napieprzać'', walka sprawia mi frajdę nawet jak nieraz mocno dostaje. Owszem dla kondycji również ćwiczę ale to nie jest moim głównym motywem. Dzięki treningom czuję się pewniejsza na ulicy, na imprezie czy gdziekolwiek jestem, nie boję się jak idę sama wieczorem ulicą, ale też jestem bardziej spokojna bo agresje wyzwalam na treningach, nie szukam zaczepek (co kiedyś robiłam) nie zaczynam pierwsza. Mieszkam w takim mieście co niestety pełno jest ''damskich bokserów'' i sądzę że nie miałabym oporów żeby uderzyć któregoś gdyby była taka konieczność.
  • 0

budo_alexia
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 175 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:śląskie
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Motywy dziewczyn
Zaczęłam trenować MT z kilku powodów. Raz, jako skuteczny sposób odstresowania się, wyładowania agresji po stresującym dniu. Wystarczy, że poćwiczę na treningu i czuję, jak opada ze mnie cała nagromadzona negatywna energia. Kolejny powód to walka sama w sobie - nigdy nie miałam oporów, żeby komuś "przyładować" i teraz mogę to robić przynajmniej 2 - 3 razy w tygodniu;). Poza tym, będąc kobietą, doceniam też walor obronny sztuk walki.
A MT wybrałam dlatego, że jest skuteczne, użyteczne, a treningi dają szybkie efekty:)
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Motywy dziewczyn
Podziwiam Wasza wiare, ze sie... jakby cos... to macie reku jak 100 proc."walor obronny". Proponowalbym Wam wiecej refleksji na ten temat. w 2009.
Pozdrawiam
K_P
  • 0

budo_akahige
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2407 postów
  • Pomógł: 1
5
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Motywy dziewczyn

Proponowalbym Wam wiecej refleksji na ten temat. w 2009.


Ejże Kubusiu, czyżby kolejna wypowiedź z rodzaju "facet i tak wie lepiej"? :wink:
Więcej refleksji "na ten temat" życzyłbym także facetom wypowiadającym się w niektórych tematach tego forum.
A i jeszcze...oczywiście, że się... jakby coś...Polecam nową książkę dr Sylwestra Kowalskiego pt. "Elementarz kobiety bezpiecznej" ( sąsiedni temat), z której wynika, że kobiety też dają radę. :D
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Motywy dziewczyn

Podziwiam Wasza wiare, ze sie... jakby cos... to macie reku jak 100 proc."walor obronny".


Nikt nie napisał, że ten walor jest 100%, tylko że jest dodatkowym czynnikiem, który może pomóc w samoobronie. I z tym się zgadzam.

A wszystkim czytającym łącznie z sobą życzę w 2009 roku refleksji nad tematem "czym naprawdę jest zagadnienie samoobrony kobiet" :wink:
  • 0

budo_pijava
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Motywy dziewczyn
A ja zaczełam trenować głównie przez przypadek no i może trochę dla tradycji rodznnych (ojciec trenował Judo) no i ten przypadek trwa juz 17 lat. Nigdy nie myślałam o kondcji , zdrowiu, może więcej o poczuciu bezpieczeństwa, pewności siebie. Teraz gdy się nie ruszam nie trenuję lub nie uprawiam innego sportu dostaje szału rozpiera mnie energia - uwaga sztuki walki uzależniają :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

8 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024