Skocz do zawartości


Zdjęcie

"Pierwsze pierdolni*cie"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
58 odpowiedzi w tym temacie

budo_choke
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 149 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: "Pierwsze pierdolni*cie"
kingpin25, byla by mozliwosc zebys te dwa filmiki wrzucil mi na ftp? :roll:
  • 0

budo_aklaw
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 599 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: "Pierwsze pierdolni*cie"
kingpin za lechem jestes? widzales moze program o chlopcach z gdyni miedzy innymi o rybaku ,ciekawe kiedy bedze o chlopcach z krakowa ?




(ulica jest mym domem streetfighting jest mym zyciem)
  • 0

budo_saszak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 328 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: "Pierwsze pierdolni*cie"
Napisz o Widzewie! Napisz o Widzewie!
  • 0

budo_wm
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "Pierwsze pierdolni*cie"
KINGPIN mógłbyś się tak na ten temat nie rozpisywać. Wiesz czemu.
  • 0

budo_pirro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: "Pierwsze pierdolni*cie"

Jeszcze nie widziałem gościa, choćby nie wiem jak uwalonego, żeby go kop w jaja nie ruszył. Nie ma takiej możliwości.

hehe racja, ja ostatnio tak jednego bambusa potraktowałem. Padł w 1 sek.Ale ponieważ jego 2 kumple nie dali mi się nad nim poznęcać :lol: i chcieli pobawić się ze mną to tamten po jakichś 3 minutach znowu włączył sie do akcji. W tej samej akcji innemu palec do oka wsadziłem ,no chyba z pół. Ale nie zrzumiał moich intencji :lol: i nie czuł bólu. A wydłubać mu go nie chciałem, (Za dużo świadków ) :grin: więc, niepocieszony takim obrotem sprawy, wyjąłem palucha.
  • 0

budo_pirro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: "Pierwsze pierdolni*cie"

Jeszcze nie widziałem gościa, choćby nie wiem jak uwalonego, żeby go kop w jaja nie ruszył. Nie ma takiej możliwości.

hehe racja, ja ostatnio tak jednego bambusa potraktowałem. Padł w 1 sek.Ale ponieważ jego 2 kumple nie dali mi się nad nim poznęcać :lol: i chcieli pobawić się ze mną to tamten po jakichś 3 minutach znowu włączył sie do akcji. W tej samej akcji innemu palec do oka wsadziłem ,no chyba z pół. Ale nie zrzumiał moich intencji :lol: i nie czuł bólu. A wydłubać mu go nie chciałem, (Za dużo świadków ) :grin: więc, niepocieszony takim obrotem sprawy, wyjąłem palucha.
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: "Pierwsze pierdolni*cie"
Panowie! Wiecej szacunku do "innych" ludzi. Jeden o bambuasach mowi i nie jest to zapewne o murzynku bambo. A drugi cytuje "ZA TRZECIM RAZEM HOMOSEXSUALISCI Z LKSU DOSTALI SMARY ". K.... nie wierze, zeby wszyscy byli homoseksualistami, nawet na paradach gejow w Holandii, zawsze sie trafi jakis hetero. A poza tym autorze tego tekstu, skad masz takie wiadomosci o ich preferencjach seksualnych? I jeszcze jedno - urodziles sie sam jak palec, po drodze spotkales kumpli (zeby sie dowartosciowac OK, kupa smiedzi, kupy nikt nie ruszy), ale kumple przemijaja, jak tez zabawa w INNYCH-HOMOSEKSUALISTOW i NASZYCH- supermachohetero. Panowie pora - jak na wojonikow przystalo - wydoroslec. A na forum, az sie roi od ludzi, ktorzy potrzebuja sparingpartnerow. Wystarczy dokladnie czytac i jest szansa sie sprawdzic.
K_P
  • 0

budo_pirro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: "Pierwsze pierdolni*cie"
Ci moi to były bambusy do 3 potęgi. Zaczepili brzydkim słowem moją dziewczynę belzebub . I tak byłem łagodny w ich określaniu. Język polski jest bogaty w pejoratywne określenia. Z szacunku do forumowiczów nie użyłem niczego mocniejszego, ale spoko 8) .Tolerancję trzeba mieć, oczywiście w rozsądnej ilości.
  • 0

budo_mariusz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "Pierwsze pierdolni*cie"
Witam mam pytanko co do tego wchodzenia w nogi....otóz...hmm gdzie złapac i pociagnac te nogi ze koles stracił równowage i sie wywrócił do tyłu??hmm??bo wlasnie czesto z bratem próbuje i nigdy mi nie wychodzi... :) pozdrowionka...
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: "Pierwsze pierdolni*cie"
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] -> masz treningi we Wrocku jak znalazł, a tam są tacy co wiedzą.
  • 0

budo_mariusz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "Pierwsze pierdolni*cie"
spoko spoko dzienki wielkie :) tylko troszke nie mam czasu tam pojechac ale i tak dzieki.... :)
  • 0

budo_charlie novak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 160 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ciemna strona księzyca

Napisano Ponad rok temu

Re: "Pierwsze pierdolni*cie"
mili panstwo na opczatek w nogi wchoiz tylko lama...prosze sie nie obrazac,ale jak gosc jest kumaty choc troche(a tego NIGDY)nie wadomo to ci tak zaprezentuje swoje kolena,ze nie aponisz tej prezentacji rpzez długi czas.Gośc moze nawet nie bic sie wczesniej,po prostu instynkt zadziałac.Najpierw zniezulic,a dopiero potem padac do nog...

pzodr.
  • 0

budo_d@ve
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Centrum Dowodzenia Światem

Napisano Ponad rok temu

Re: "Pierwsze pierdolni*cie"
Wedlug mnie na poczatek najlepiej jest atakowac najwrażliwsze części ciała czyli krocze i oczy. Po uderzeniu w czuly punkt przeciwnik staje się bezradny i całkowicie się odsłania :roll:
  • 0

budo_sajmoneq
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrzesnia

Napisano Ponad rok temu

Re: "Pierwsze pierdolni*cie"
Ja sie nie Pierd*le jesli mam juz sie bic doskakuje do goscia wale z calej pety prawego prostego na twarz jesli jeszcze gosc stoi no to szczal najlepiej w okolice nerek! ale bywa tak ze i on jest pierwszy wtedy najlepiej jest go odepchnac oczywiscie jesli jeszcze mozesz i najlepiej z rozbiegu lufa w okolice szczeki, nosa!

Pozdrawiam 3majcie sie :wink:
  • 0

budo_mariusz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "Pierwsze pierdolni*cie"
albo zamiast odpychac biegnacego wsadzic mu FRONT KICKA :) a wtedy rzucasz nim jak kukiełkom....bo wiekszosc matołow co szukaja zwad to leca "wiatrakiem" wala na oslep...wtedy tez sie sprawdza FRONT..i działamy...pozdro... :)
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: "Pierwsze pierdolni*cie"

mili panstwo na opczatek w nogi wchoiz tylko lama...prosze sie nie obrazac,ale jak gosc jest kumaty choc troche(a tego NIGDY)nie wadomo to ci tak zaprezentuje swoje kolena,ze nie aponisz tej prezentacji rpzez długi czas.Gośc moze nawet nie bic sie wczesniej,po prostu instynkt zadziałac.Najpierw zniezulic,a dopiero potem padac do nog...

pzodr.


gdy już przetłumaczyłem to, co napisałeś, na polski to stwierdzilem , ze sie mylisz - wejście w nogi jest co najmniej tak samo skuteczne, jesli nie skuteczniejsze od zaczynania walki boksowaniem.
Temat był poruszany wielokrotnie więc poszukaj czegoś w temacie "grapplerzy vs. uderzacze"
pzdr
  • 0

budo_kselos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1657 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: "Pierwsze pierdolni*cie"

Temat był poruszany wielokrotnie więc poszukaj czegoś w temacie "grapplerzy vs. uderzacze"

Co prawda to prawda, było juz wałkowane, tylko przez innych userów..

Moje trzy grosze:
Optymalnie walka zaczyna się od ataku wyprzedzającego atak przeciwnika, jak bedziesz czekał na jego pierwszy cios, to oddajesz mu incjatywę, a jak przeciwnik się "rozpędzi" w atakowaniu, to głupotą jest tylko bronienie się, trzeba odzyskać incjatywę, skontrować.
Jak to napisał sredniowieczny mistrz miecza "Tylko głupiec stoi czekajac na atak"

AIKIDOCY nie bijcie

Co do wyboru techniki, to zależy co umiesz zrobić najlepiej, co trenujesz itd.
Jak ktoś dobrze uderza to niech uderza, a nie pcha się do parteru.
Jak ktoś dobrze dusi, to niech skraca dystans i wchodzi do parteru.

Przykładowa kombinacja na dobry początek:
Dojście, lewy prosty w szczekę, prawy prosty, dojscie lewy łokieć, przechwyt, kolano, podcięcie, obalenie, dobicie na ziemi!
(a jak ktoś atakuje idąc do przodu i bijąc na glowę to można mu elegancko wejść w nogi, nie?)
albo (combat) palce w oko i jednoczesnie kop przednią nogą z czuba w krocze, potem dojście przechwyt, łokiec na głowę, odepchnięcie, ucieczka
Czy coś w tym stylu...
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: "Pierwsze pierdolni*cie"
sajmoneq - byc moze sie myle, wnioskujac po Twojej gwarze srodowiskowej - wowczas Cie przepraszam, ale... odnosze wrazenie, ze tutaj udziela sie rad, jak bronic sie przed... takimi jak Ty.
K_P
  • 0

budo_rip
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 414 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:RIP

Napisano Ponad rok temu

Re: "Pierwsze pierdolni*cie"

Ja sie nie Pierd*le jesli mam juz sie bic doskakuje do goscia wale z calej pety prawego prostego na twarz jesli jeszcze gosc stoi no to szczal najlepiej w okolice nerek! ale bywa tak ze i on jest pierwszy wtedy najlepiej jest go odepchnac oczywiscie jesli jeszcze mozesz i najlepiej z rozbiegu lufa w okolice szczeki, nosa!

Pozdrawiam 3majcie sie :wink:


jakie bzdury."Bijesz" sie jak typowy gosc z dyskoteki czy ulicy. Kiedys trafisz na kogos kto ma odrobine techniki i bedzie boleć.

Ps. co to jest "szczal" w to w okolice nerek?
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: "Pierwsze pierdolni*cie"
RIP:może chodziło o wątrobę?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024