Skocz do zawartości


Zdjęcie

"Pierwsze pierdolni*cie"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
58 odpowiedzi w tym temacie

budo_ukyo78
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1016 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:York UK

Napisano Ponad rok temu

Re: "Pierwsze pierdolni*cie"
a czemu nie w nerke? ja raz dostalem tak w nerke ze zalicztel ko i nie moglem sie podniesc z pol minuty. Zreszta nerki sa 2 a watroba 1 :D
  • 0

budo_kubutek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:że znowu?

Napisano Ponad rok temu

Re: "Pierwsze pierdolni*cie"
:oops: Może dlatego że wątroba jest największym organem, do tego odsłonietym. Poza tym nerki są z tyłu jakby kto nie wiedział, a jak już masz szansę walnąć kogoś po nerach to już lepiej go zdusić.
  • 0

budo_sajmoneq
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrzesnia

Napisano Ponad rok temu

Re: "Pierwsze pierdolni*cie"
Jezeli chodzi o technike to faktycznie slabo u mnie z tym ale ja stawiam na mase, siłe i szybkosc! A co do uderzenia w nerki to zawsze to skutkuje i nie musisz uderzac od tyłu tylko wystarczy z boku efekt gwarantowany! :P
  • 0

budo_tsuki
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 253 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z Warszawy

Napisano Ponad rok temu

Re: "Pierwsze pierdolni*cie"
Ja jako aikidoka na wakcjach (już od 6 miesięcy) stawiam na technologię - prosty potem gaz albo pała.
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: "Pierwsze pierdolni*cie"
kop w jajka albo na staw kolanowy wtedy przeciwnik malo sie bedzie poruszal potem jakies wejscia kolaka lokcie itp. wywalic go i pojsc do domu :D
  • 0

budo_mat s
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 652 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt Warschau

Napisano Ponad rok temu

Re: "Pierwsze pierdolni*cie"

Przykładowa kombinacja na dobry początek:
Dojście, lewy prosty w szczekę, prawy prosty, dojscie lewy łokieć, przechwyt, kolano, podcięcie, obalenie, dobicie na ziemi!


Hueh... cos jakby treningowa zlota seria z KM... :) uff, musze znowu pojsc na jakis trening, nigdy w zyciu sie tak nie czulem jak przez te pol roku co trenowalem... tylko kasy nieco brak...
  • 0

budo_pawel15
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: "Pierwsze pierdolni*cie"
wydaje mi sie ze najlepsza jest taka metoda
1 chwila walki w stojce jezeli wygrywasz walcz dalej
2 wywrocenie przeciwnika tak abys mial lepsza pozycje do uderzenia
3szybko uciekaj
  • 0

budo_mariusz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "Pierwsze pierdolni*cie"
"jezeli wygrasz walcz dalej" buhahah czyli co on powie basta i co..z kim mam sie dalej bic???hehehehe
  • 0

budo_pawel15
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: "Pierwsze pierdolni*cie"
Mariusz chodzilo mi o to ze jezeli masz przewage to walcz dalej w stojce
  • 0

budo_hary
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: "Pierwsze pierdolni*cie"
heh widze ze az roji sie tu od ulicznych fighterow :D co do tego wejscia w nogi to na ulicy nie polecam takiego rozwiazania jezeli jest sie zielonym w parterze , zresztą nie zawsze wiadomo z kim przyszło nam sie zmierzyc jezeli trafimy na chwytacza to jest w 99% klapa z tym wjazdem hehe na poczatek dobrze jest troche osłabic przeciwnika lowkickami oczywiscie jezeli ma sie tez minimalne pojecie o tym :D a co do tych kopniec w jajca to mam inne zdanie,rozumiem gdy mamy kilku przeciwnikow i nikłe szanse na wyjscie z tego w całosci ale na solowce gdy bym sie z takim frajerem spotkał co wali po zbukach to przysiegam zabił bym chyba...
takie ciosy wiem ze preferuja te ciotki z KM no ale czego mozna sie spodziewac po "zydowskiej sztuce walki" jezeli mozna to nazwac sztuką w ogole ...
  • 0

budo_zandark
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 370 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: "Pierwsze pierdolni*cie"

roji

taa, "roJi" się, a tobie chyba sie uroJiło

co wali po zbukach to przysiegam zabił bym chyba...
takie ciosy wiem ze preferuja te ciotki z KM no ale czego mozna sie spodziewac po "zydowskiej sztuce walki" jezeli mozna to nazwac sztuką w ogole ...


Po 1 takie ciosy po "zbukach" są najskuteczniejsze bo przeciwnikowi sie odechciewa walczyc
Po 2 widac ze jestes jakims idiotą bo tak okreslam ludzi ktozy mają cos do innych ras, spoleczenstw i luidzi nawet ich nie znając.
Po 3 Jak tak dalej będziesz pisal to cie AdamD wy***ie na zbity pysk z tego forum o ile nie zrobi tego jeszcze dzisiaj.
Po 4 nie obrazaj czegos o czym nie masz wogóle pojęcia bo twoje informacje na pewno ograniczają się do kumpli z bloku/osiedla/miasta.

Nie mam szacunku do osób które obrażają innych ludzi za ich narodowosc/rase/pochodzenie.
  • 0

budo_macieq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 330 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "Pierwsze pierdolni*cie"

takie ciosy wiem ze preferuja te ciotki z KM no ale czego mozna sie spodziewac po "zydowskiej sztuce walki" jezeli mozna to nazwac sztuką w ogole ...


zastanów się co piszesz :lol:
powiedz mi gdzie jest powiedziane że krawka to sztuka walki :roll:
A na ulicy najprotsze roazwiązania sa najlepsze czyli jak w danym momencie najprościej kopnąc w krocze to najlepiej w nie kopnąć a nie nie kopać bo "niewypada"...

a pana kozzy nawet nie komentuje ponieważ nawet nie wiem co on pisze :roll:
  • 0

budo_nakes
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: "Pierwsze pierdolni*cie"
jezeli chodzi o nerki to jest naprawde dobre nie dawno mialem przypadek ze kopnalem goscia z obrotu(tornado)w nerke to upadl i lezal z 10 minut puzniej tego zalowalem bo jezdzil na jakies przeswietlenia itd. bo go bolala z tydzien
  • 0

budo_nakes
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: "Pierwsze pierdolni*cie"
takie ciosy wiem ze preferuja te ciotki z KM no ale czego mozna sie spodziewac po "zydowskiej sztuce walki" jezeli mozna to nazwac sztuką w ogole ...[/quote]



gdybys spotkal taka "ciotke" ktora juz dlugo cwiczy to bys nie wiedzial co sie z toba dzieje
  • 0

budo_proxopata
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 225 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano Ponad rok temu

Re: "Pierwsze pierdolni*cie"

(tornado)


ej prosze powiedz co dokladnie dla ciebie znaczy tornado czy :

-roundhouse z zagarnieciem wpierw kolanem - KB (to jest dla mnie tornado)

- twimyo tora yop - TKD kopniecie boczne odpychajace z wyskoku po obrocie

- tora yop- TKD jw. ale bez wyskoku
  • 0

budo_nakes
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: "Pierwsze pierdolni*cie"
nie wiem poniewaz nie trenuje długo ale jest to używane w kung fu sportowym i tradycyjnym(napewno nie 2 i 3) :-)
  • 0

budo_proxopata
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 225 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano Ponad rok temu

Re: "Pierwsze pierdolni*cie"
jak z kung fu to chyba wiem , jesli grales w tekkena 3 to lei wulong ma tornado kicka tego o ktorego ci chodzi
  • 0

budo_ciscokid_tkd
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "Pierwsze pierdolni*cie"
Tornado w tkd to niejest twimyo tora yop tylko cos jakby dollyo 540 (wyglada to tak ze kopiesz dollyo 360 i spadasz na ta noge która kopałes!!)
Trzeba sie do tego bardzo dobrze złozyc - jak najbardziej w poziomie a potem dobrze skrecic!!(jak sie spada czasem noga boli;/)
W walce zadnego rodzaju niepolecam tego kopniecia, łatwo skontrowac i niezawsze wychodzi!!
  • 0

budo_hary
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: "Pierwsze pierdolni*cie"
hehe spoko panowie :D chodzi mi o to ze walka na ulicy tez ma jakies zasady dla mnie , jezeli oczywiscie niemial bym wyjscia to moze i bym sie zdecydowal na cios w jajca ,bylo by to chyba ostateczne rozwiazanie. A co do obrazania innych ras to przepraszam wszystkich obrazonych :lol:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024